Строительство »

✈ Авіакомпанія Swiss International Air Lines: авіаквитки і відгуки пасажирів.

  1. Особливості перельоту з авіакомпанією Swiss
  2. Послуги для клієнтів Swiss

Swiss International Air Lines або скорочено Swiss - це швейцарська авіакомпанія, найбільша в країні. Сьогодні вона сходить до складу Star Alliance і пропонує перельоти по всьому світу. Більшість рейсів з'єднують європейські країни, але є і міжконтинентальні перельоти до Північної Америки, Африки і азіатських країн. Купити квитки авіакомпанії Swiss можна на нашому сайті.


Особливості перельоту з авіакомпанією Swiss

Початком існування Swiss International Air Lines вважається 2002 рік, але до цього існувала Swissair, яка збанкрутувало, а активи перейшли послідовникам. На сьогоднішній день Swiss - найбільша авіакомпанія в Швейцарії і одна з найбільших в світі. 91 літак дозволяють перевозити щорічно кілька мільйонів пасажирів, квитки на літаки продаються по всьому світу.

Флот складається з літаків Airbus A320-214, Airbus A340-313X, Avro RJ100 «Jumbolino» та ін. На більшості машин передбачений перший клас, бізнес-клас і економ. Але при цьому є кілька різних тарифів, наприклад, 3 для економ-класу: Flex, Classic і Light. При цьому ці пропозиції не схожі на варіанти лоукостерів, всі вони включають харчування і ручну поклажу.

У Росії Swiss виконує 3 регулярних рейси: Москва - Цюріх - Москва, Москва - Женева - Москва, Санкт-Петербург - Цюріх - Санкт-Петербург. У столиці відправлення відбувається з Домодєдово . При цьому літати в Swiss дуже зручно, адже можна вибрати додаткову пересадку до будь-якого європейського міста, очікування при цьому в місті прибуття рідко перевищує 2-х годин. Підібрати найкращий маршрут можна на офіційному сайті компанії, але купувати авіаквитки можна у нас, ми допоможемо порівняти ціни і вибрати найкраще рішення.

Послуги для клієнтів Swiss

Всі літаки оснащені зручною системою розваг. У кожного пасажира на попереду стоїть кріслі є монітор, на якому можна вибрати різні програми для перегляду. Розмір екрану залежить від класу обслуговування. У першому і бізнес-класі є розетки для підключення ноутбука. Харчування передбачено на всіх тарифах. При польоті з міст Швейцарії пропонуються традиційні страви, що дозволяє познайомити пасажирів з національною кухнею.

Ручна поклажа не може перевищувати 8 кг. Зареєстрований багаж оцінюється по масі або за кількістю місць, точну інформацію про конкретний рейс необхідно уточнювати при реєстрації. Середня норма 20-23 кг для економа.

В аеропортах Женеви і Цюріха обладнані спеціальні зали очікування для клієнтів Swiss. У них створені комфортні умови для клієнтів. В Домодєдово теж є зал Swiss, в нього допускаються пасажири першого і бізнес класу, а ще учасники програми Miles & More, які отримали статус Frequent Traveller.

Програма Miles & More це можливість накопичувати милі при купівлі квитків на літак всіх компаній, що входять в Star Alliance. Витратити накопичені бали можна на поліпшення умов польоту, оплату додаткових послуг або покупку дешевих авіаквитків.

Swiss International Air Lines - чудова компанія, з якою літати зручно і безпечно. Середні ціни, але чудове обслуговування роблять її затребуваною у багатьох країнах. Купити квитки на рейси цієї організації вийде на нашому сайті, ми пропонуємо найзручніші рішення для подорожей.