Строительство »

Облік Програмного Забезпечення

 1. Способи застосування програми
 2. переваги програми
 3. Про виробника
Облік Програмного Забезпечення

- програма для інвентаризації та обліку програм і ліцензії на комп'ютерах мережі.
Програма призначена для інвентаризації та обліку програмного забезпечення на комп'ютерах в мережі підприємства, дозволяє адміністраторам мереж вести базу даних аудиту програм і ліцензій на комп'ютерах.

 • Ви зможете по мережі переглядати і відстежувати зміни у списках встановленого програмного забезпечення на віддалених комп'ютерах. Наприклад, дізнатися про типи встановлених ОС, додатках, програмах в автозавантаженні, встановлених оновленнях, запущених службах, віруси, актуальності їх баз і так далі.
 • Можна відстежувати число встановлених копій програм і правильність використання серійних номерів ліцензій. Програма постійно відстежує зміни на комп'ютерах і веде журнал змін. Про важливі зміни програма сповістить вас по електронній пошті.
 • Підтримується опитування ПК з Linux і пристроїв на Android! (По SSH)

Програма "Облік Програмного Забезпечення Pro" є усіченої версією нашої програми інвентаризації комп'ютерів й містить такий же інтерфейс і всі звіти і функції, за винятком обліку апаратного забезпечення і звітів по ньому. Якщо вам необхідно враховувати і ПО і "залізо" разом, купувати обидві програми не потрібно. Досить тільки програми "10-Страйк: Інвентаризація Комп'ютерів".

Способи застосування програми

 1. Облік встановлених програм на комп'ютерах мережі підприємства. Можна створювати звіти за наявністю певних програм і їх кількості на комп'ютерах. Створіть звіт за версіями операційних систем, за встановленими оновлення і латочки або наявністю певних програм в автозавантаження.
 2. Контроль і аудит програмного забезпечення. Відстежуйте зміни в списках встановлених програм на комп'ютерах мережі. Можна виявити нові встановлені програми, а також нові об'єкти в автозавантаженні. Результати моніторингу заносяться в журнал для перегляду і створення звітів. На особливо важливі зміни можна включити оповіщення адміністратора по електронній пошті.
 3. Автоматичний контроль змін на комп'ютерах мережі! Програма підтримує фонові перевірки комп'ютерів за розкладом і оповіщення про зміни в списках встановлених програм по email.
 4. Контроль і аудит ліцензій на ПЗ. Відстежуйте правильність використовуваних ліцензійних ключів, а також відповідність кількості установок кількості куплених ліцензій.
 5. Експорт бази даних програми в зовнішнє БД для докладнішого аналізу і контролю. Можна експортувати інформацію про програми в СУБД MS Access, MS SQL, MySQL, Oracle та інші для подальшої обробки та аналізу.

версії програми

Програма "Облік Програмного Забезпечення" існує в двох редакціях:

 1. Безкоштовна версія Free дозволяє переглядати встановлене програмне забезпечення на 10 комп'ютерах. Увага! Безкоштовна програма "Облік Програмного Забезпечення Free" дозволяє додати в список не більше десяти комп'ютерів і не створює звітів.
 2. Платна версія Pro вимагає покупки ліцензії на необхідну кількість комп'ютерів, містить потужний генератор звітів, і дозволяє контролювати зміни в програмному забезпеченні при подальших перевірках комп'ютерів мережі. Демо версія дозволяє перевірити роботу протягом 30 днів з необмеженою кількістю комп'ютерів, потім дозволяє працювати тільки з трьома комп'ютерами. Щоб мати можливість створювати звіти і зняти обмеження по кількості комп'ютерів, необхідно купити ліцензію на програму "Облік Програмного Забезпечення Pro".
 3. Програма "Облік Програмного Забезпечення Pro" є усіченої версією нашої програми для інвентаризації комп'ютерів в мережі і містить такий же інтерфейс, звіти і функції за винятком обліку апаратного забезпечення і звітів по ньому.

переваги програми

 1. Програма збирає дані за допомогою технології WMI. Таким чином, не потрібно обов'язково встановлювати ще якісь додаткові компоненти на комп'ютери користувачів сети. Якщо застосування WMI в мережі з будь-якої причини неможливо (політика безпеки або Windows Home-версій) наша програма підтримує ще два альтернативних способи збору інформації з комп'ютерів: агенти і клієнти. В тому числі, в інвентаризаційну базу даних можна вносити дані навіть з комп'ютерів без мережі.
  Таким чином, програму можна налаштувати на збір інформації найбільш гнучким способом, включаючи роботу в розподілених і великих корпоративних мережах, для зниження навантаження на комп'ютер / сервер з програмою. Підтримується автоматичних опитування комп'ютерів за розкладом.
 2. Програма здійснює контроль і облік ліцензій та серійних номерів. Ви можете ввести число наявних ліцензій, а також правильні серійні ключі в програму. А потім відстежувати перевищення числа копій встановлених програм і виявляти "ліві" ключі.
 3. Тільки Pro: Програма здійснює контроль зміни програмного забезпечення, оновлень, даних в автозавантаження і записує зміни в журнал для наступного аналізу і перегляду. Ви можете налаштувати автоматичний моніторинг комп'ютерів мережі за розкладом, а також оповіщення адміністратора про зміни по електронній пошті.
 4. Тільки Pro: Майстер звітів дозволить вам швидко створити звіти з будь-якими потрібними даними (шаблони зберігаються для подальшого користування). Звіти по комп'ютерам можна зберегти як в один загальний файл, так і в окремі файли в заданій папці.
 5. Тільки Pro: Програма в версії Pro виявляє зміни у програмному забезпеченні комп'ютерів і записує їх в журнал. Список контрольованих параметрів налаштовується. Можна налаштувати сповіщення по email.

При покупці ліцензії ви одержите підписку на тех. підтримку і безкоштовні оновлення програми протягом одного року.


Ліцензія на організацію дозволяє встановлювати програму на кілька комп'ютерів, на відміну від ліцензій на один комп'ютер. Кількість врахованих комп'ютерів в цьому випадку не обмежена. Якщо мережу підприємства децентралізована і немає можливості отримати доступ до всіх робочих місць з одного комп'ютера, купите ліцензію на організацію у становите кілька примірників програми в різних підрозділах.


e-Ліцензія Облік Програмного Забезпечення Pro На один комп'ютер, На організацію без обмежень * [10-Страйк41] 31 000,00 руб. e-Ліцензія Облік Програмного Забезпечення Pro На один комп'ютер, На організацію без обмежень * [10-Страйк41] 31 000,00 руб Облік Програмного Забезпечення Pro На один комп'ютер, облік 100 комп'ютерів [10-Страйк35] 15 000,00 руб. Облік Програмного Забезпечення Pro На один комп'ютер, облік 1000 комп'ютерів [10-Страйк40] 18 000,00 руб. Облік Програмного Забезпечення Pro На один комп'ютер, облік 200 комп'ютерів [10-Страйк36] 23 000,00 руб. Облік Програмного Забезпечення Pro На один комп'ютер, облік 25 комп'ютерів [10-Страйк33] 6 000,00 руб. Облік Програмного Забезпечення Pro На один комп'ютер, облік 300 комп'ютерів [10-Страйк37] 45 000,00 руб. Облік Програмного Забезпечення Pro На один комп'ютер, облік 50 комп'ютерів [10-Страйк34] 12 000,00 руб. Облік Програмного Забезпечення Pro На один комп'ютер, облік 500 комп'ютерів [10-Страйк38] 90 000,00 руб. Облік Програмного Забезпечення Pro На один комп'ютер, облік 750 комп'ютерів [10-Страйк39] 8 000,00 руб.

Про виробника
10-Strike Software

- російська компанія (розробники знаходяться в Ульяновську), що розробляє і продає програмне забезпечення з 1999 року.

Про компанію , Всі продукти