Строительство »

План зірки воркаута Мініна: всіх на турнік за 35 років

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

5 жовтня 2012 22:53 Переглядів: 5 жовтня 2012 22:53 Переглядів:   У чергу за здоров'ям

У чергу за здоров'ям. На сьогоднішній день в Україні понад 350 тисяч послідовників Мініна. З особистого архіву Мініна.

Відомий дніпропетровський спортсмен Денис Мінін не на жарт вирішив змінити українське суспільство - кумир молоді розробив масштабний 35-річний план виховання здорової нації. У фіналі реалізації цього задуму, в ідеалі, більшість людей долучаться до здорового способу життя (ЗСЖ) і кинуть шкідливі звички. "План, звичайно, амбітний, але цілком реальний. Подивіться, молодь вже змінюється. За короткий термін в русі стріт-воркаут вже налічується більше 350 тисяч чоловік. А скільки їх набереться за 35 років?" - поділився з нами своїми міркуваннями Денис.

Одним з елементів прищеплення людям інтересу до ЗСЖ Мінін і команда його сподвижників вважають відродження, як мінімум, дворових спортмайданчиків. "Потрібно, щоб певні особи проявили політичну волю і вкладали гроші не в медицину, що ефективно тільки на 80% зі ста, а в здорової людини, тобто в профілактику. Ми нічого нового не придумуємо. В СРСР були спортивні комплекси, безкоштовні тренування, спортзали в школах були нормально обладнані, і так далі. Все це зараз померло. Просто це вигідно фармацевтичним корпораціям, які лобіюють свої інтереси в парламенті, і депутати приймають ті рішення, які їм вигідні. Ми постараємося зламати цю систему і вплинути на політику громадською думкою ", - розповів атлет.

У цьому році в рамках стратегії розвитку воркаута в нашій країні було побудовано 100 дворових майданчиків на суму понад 3 млн грн, і нові зводяться щодня. "Для реалізації всіх наших задумів, природно потрібні капіталовкладення і допомогу. Але навіть якщо нам не допоможуть, головне, щоб не заважали, і ми самі все зможемо зробити. Наприклад, майданчики ми відкриваємо не тільки за допомогою мерів міст і спонсорів, але ще і своїми силами - хлопці самі виходять на вулицю, скидаються грошима, беруть лопати в руки і будують ", - додав Денис.

Уже в наступному році Денис Мінін займеться підготовкою туру по країнах Європи, США і Канаді, в який хоче вирушити в 2014-му паралельно з відкриттям представництв організації по всьому світу. Крім того, на базі вищих навчальних закладів України будуть створені підрозділи воркаута, а в 2015 році подібні почнуть відкриватися і при школах. А в 2014-му "WORKOUT UKRAINE" ініціюватиме введення основних нормативів воркаута в базову шкільну підготовку.

Але не тільки на розвинені м'язи намагається робити акцент Денис, але і на освіту. У самого Мініна за плечима два вузівських диплома. А ще одним яскравим прикладом служить 21-річний дніпропетровець Євген Кочерга, що став переможцем чемпіонату світу з воркауту, що проходив влітку в Ризі. Нещодавно атлет, який вразив світ підтягуваннями на одній руці з 16-кілограмовою гирею в зубах, отримав президентську стипендію від Леоніда Кучми. Екс-керманич країни створив її спеціально для кращих студентів його рідного фізтеху в ДНУ.

У МЕРІЇ - ПІДТРИМАЮТЬ

За словами заступника мера Ірини Зайцевої, в міськраді готові підтримати введення в шкільну програму спортивних нормативів воркаута. "Ми можемо це зробити на місцевому рівні в рамках міських шкіл факультативно, щоб випробувати цю методику. Якщо Денис чітко пропише свої пропозиції і підшукає фахівців, які будуть викладати дисципліну старшокласникам, то я обов'язково підтримаю цю ініціативу", - запевнила нас Зайцева.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "План зірки воркаута Мініна: всіх на турнік за 35 років". інші Новини спорту дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Скиданова Майя

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

А скільки їх набереться за 35 років?