Строительство »

Ати-Бати - Магазини і торгові центри (Взуття) Ташкент - Каталог - Afisha.uz

  1. написав 22 квітня 2014 року, 21:20 посилання
написав 22 квітня 2014 року, 21:20 посилання

Добридень!
На перший погляд магазин дуже навіть хороший.
Товар красивий, ціни помірні (не дешеві) приблизно від 120 до 200 тис. Сум.
Але якісного взуття дуже мало! (Я купував 3 пари туфель за цей рік. Одні класні, красиві, зручні, ношу не знімаючи вже пару тижнів. 2 пари інших: одні розклеїлись вже через тиждень і внутрішня частина підошви швидко продавилася, інші ж дуже НЕ зручні і в них сильно болять ноги. Попросив замінити - накинулися .. Хіба що ні послали. Звичайно ж міняти не стали.
У магазині дають гарантію на місяць. Але це тільки на папері. Змінювати не будуть (навіть якщо туфлі реально розвалюються на очах!). Може бути полагодять (у мене взяли на ремонт). Але це вже не те, доведеться купувати нові.

Дуже не сподобався персонал магазину! (Продавчіхі розмовляють крізь зуби, всім своїм виглядом показують, як їм важко працювати і як же вони не раді вас бачити! (
Форми немає, вид дуже "затертий" і кілька викликає, м'яко сказати неприємний, не у всіх але в більшості. Напевно потрібно купити мінімум на мільйон щоб хто-небудь з них посміхнувся. Персонал потрібно міняти або потрібно з ним працювати. Так всіх клієнтів розполохають.
Мій висновок: купувати в цій мережі буду (одні ж туфлі попалися якісні! :))
Але в Буюк Іпакскій філія я більше не ногою! Після покупки в цьому магазині дуже не приємний осад залишається!