Строительство »

Астролог дав прогноз на кінець липня - що не можна робити 25-31 липня - місячне затемнення

Влад Росс попередив про небезпечний періоді в кінці місяця. Влад Росс попередив про небезпечний періоді в кінці місяця

Ілюстрація REUTERS

Про це в коментарі " Главреду "Розповів астролог Влад Росс." 25 липня Меркурій стає ретроградним, тому з цього моменту можна укладати угод і підписувати договорів. Краще просто перечекати. Але зате це хороший час, щоб повернутися до минулого, доробити те, що ви не встигли раніше і завершити розпочате ", - зазначив астролог.

Росс також додав, що 25-28 липня буде складний період, коли Місяць з'єднається з планетою нещастя Сатурном, з планетою жорстких ситуацій - Плутоном, а також з Марсом. "Це буде катастрофічно складний період", - зазначив він.

Читайте також Гороскоп на серпень 2018: астролог попередив Водоліїв і порадував Львів

Крім того, 27 липня очікується "криваве" місячне затемнення. "Це буде час великих катастроф, коли несподівано може спалахнути війна", - сказав Росс.

За словами астролога, цей період вкрай несприятливий в першу чергу для Росії. "25-31 липня там може статися якась техногенна катастрофа або зміна правлячого режиму", - додав експерт.

В Україні, за словами експерта, кінець липня буде ще й дуже пожежонебезпечним, коли можуть почати горіти наші ліси, поля, особливо - торфовища.

Крім того, в період "кривавої" Місяця в з'єднанні з Марсом можна очікувати посухи.

З 25-31 липня астролог не рекомендує літати літаками. "Марс буде в квадратурі і жорсткості з Ураном. У такі періоди завжди посилено падають літаки", - резюмував Росс.

Раніше астрологи розповіли, що українці вступили в коридор затемнень , Який завершиться місячним затемненням 27 липня 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter