Строительство »

Угода про асоціацію зміцнило співпрацю з Європою і наблизило Україну до ЄС

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  2. Орфографічна помилка в тексті:

27 червня 2018, 9:24 Переглядів:

Сьогодні Україна відзначає четверту річницю підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом , Яке дозволило наблизити країну ще ближчими до Європи і вибудувати потужну економічну співпрацю. Про це написав у Facebook президент України Петро Порошенко.

"27 червня 2014 роки я мав високу честь від імені українського народу поставити підпис під документом, який визначає майбутнє нашої держави на десятиліття вперед, за який люди вийшли на євромайдан, і під прапором якого відбулася Революція Переваги. Угода про асоціацію стала символом боротьби українського народу за свою незалежність, свій вибір, своє майбутнє ", - написав він.

За словами президента, ця угода - це шлях до міцної демократії, економічного процвітання і поверненню в європейську сім'ю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

"Наше завдання - довести цю справу до кінця, забезпечити повноправне членство України в Європейському Союзі. Мене радує, що вже сьогодні Угоду про асоціацію і поглиблена і всеохоплююча зона вільної торгівлі з ЄС працюють успішно і ефективно. З року в рік ми фіксуємо зростання практично на третину експорту українських товарів і послуг до Європейського Союзу. Вже на сьогодні частка ринку ЄС для торгівлі України досягла 42%. Це новий ринок, нові умови, нові вимоги, але і нові найширші можливості для нашого розвитку, нашого бізнесу ", - співаючи снилося Порошенко.

Глава держави додав, що через два тижні на саміті Україна - ЄС планує узгодити подальші шляхи поглиблення політичної асоціації та економічної інтеграції України в ЄС.

Глава держави додав, що через два тижні на саміті Україна - ЄС планує узгодити подальші шляхи поглиблення політичної асоціації та економічної інтеграції України в ЄС

Нагадаємо, економічну частину угоди Україна підписала ще 27 червня 2014 року. Однак довгий час документ залишався ратифікованим. А в квітні минулого року в Нідерландах відбувся консультативний референдум, на якому більше 60% тих, хто голосував виступили проти затвердження Угоди.

До кінця 2016 року було розроблено компромісний документ, в якому містилися додаткові умови для ратифікації документа Нідерландами. Зокрема, Угода не повинна була передбачати автоматичного членства України в ЄС, надання нам гарантій безпеки, права на участь в оборонних союзах і права на працевлаштування українців в Європі. В результаті 11 липня 2017 року ЄС остаточно ратифікував Угоду , Яке вступило в силу з 1 вересня того ж року.

Після того як документ почав діяти, з'явилася реакція Євросоюзу . Європейські політики і високі чиновники розповіли, що вони думають про новий виток співпраці з Україною.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Чотири роки Угоди про асоціацію з ЄС: Порошенко озвучив досягнення України". інші Новини політики дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ