Строительство »

Фадин показали асфальтовий завод в Омську

Вранці першого робочого дня після травневих свят мер Омська Оксана Фадина вирушила перевіряти муніципальний асфальтобетонний завод. Він знаходиться на околиці Радянського округу і помітний здалеку по стовпу чорного диму, що піднімається з труби. Підприємство забезпечує місцевим асфальтом неабияку частину міських доріг.

Всього в Омську дев'ять таких заводів. Для відвідування вибрали один з найстаріших, який мер ласкаво назвала «ветераном».

- Якщо говорити про історію цього заводу, можна з упевненістю сказати, що це наш шановний ветеран. В експлуатацію його запустили в 1956 році. Йому далеко за 40. І, як ви бачите, обладнання тут несучасну, ще радянських, але персонал до нього вельми дбайливо ставиться. Завдяки поточного ремонту ми виходимо на повну виробничу потужність.

Прибуття градоначальник очікували керівник департаменту міського господарства Євген Фомін, начальник Управління дорожнього господарства та благоустрою Володимир Казимиров і директор заводу Євген Капустін, а також ціла юрба журналістів. Фадина з'явилася в витонченому чорному пальто і на підборах, але тут же наділу каску і заглибилася в технічні деталі.

З'ясувалося, що зараз на заводі працює тільки одна установка, що виробляє 30 тонн асфальтобетонної суміші на годину. Другу таку ж обіцяють запустити в середині травня, а третю потужністю 100 тонн на годину очікує капітальний ремонт в кінці червня. Однак двох перших установок, як запевняють, вистачить на те, щоб забезпечити асфальтом самі розбиті дороги.

Вироблений тут асфальт використовують в основному для ямкового ремонту. Цього року його покладуть на 361 дільницю.

- На порталі адміністрації Омська ми розмістимо інтерактивну карту вогнищ підвищеної аварійності, які підлягають ремонту. Омичи побачать роботу вже за фактом, - повідомила градоначальник.

Завод при цьому орієнтується і на сторонніх підрядників, які можуть закуповувати тут асфальт, якщо у них відсутній своє виробництво. До великим організаціям це, як правило, не відноситься - вони працюють на власній сировині.

- Думаю, в перспективі і багато жителів зможуть похвалитися, що на їх територіях, прибудинкових доріжках, стежках лежить асфальт омського виробництва, - висловила надію Фадина.

При цьому експортувати місцеву продукцію в сусідні регіони поки не готові. «Асфальт - така штука, застигає за 3 години», - пояснив Капустін.

Фадина по-хазяйськи обійшла територію заводу, заглянула в вагову, де зважують в'їжджає і виїжджає транспорт з вантажем. Мера зацікавило, наскільки точні виходять показники.

- Ми можемо вас зважити, - послідувало несподівану пропозицію. Втім, мер від нього відмовилася, вирішивши довіритися фахівцям на слово.

Слідом вона вирушила в лабораторію, де потримала в руках зразки асфальту. Співробітники запевнили, що контроль проходить щодня. Кожна зміна перевіряє щебінь і пісок на відповідність ГОСТу. Враховуються такі показники, як щільність, міцність, водонасичення. Якщо зразки не відповідають стандартам, вся партія повертається постачальникам. Таке, як виявилося, не рідкість. За словами директора заводу, суперечки точаться постійно.

Підприємство не викликало б нарікань, якби не запах, оцінити який змогли всі присутні. З приводу переходу до більш екологічним стандартам не всі виявилося райдужно. Зараз завод працює на мазуті, і коли його переведуть на природний газ, поки незрозуміло.

Мер проте налаштована оптимістично.

- Завод спільно з ГРС займається питанням підведення газу до виробничій базі. Зараз розробляється проектно-кошторисна документація. Радує, що є ліміти в достатньому обсязі, технічні умови організація отримала. Прокласти потрібно близько 4 км, вартість підключення - 8 млн рублів. До кінця року ці роботи, я сподіваюся, завершаться. Відповідно, ми працюємо не тільки над якістю сировини, а й над екологічним питанням.

Однак директор заводу Капустін уточнив, що в 8 млн рублів обійдеться тільки прокладка газопроводу до самого підприємства, ще 4 млн рублів буде потрібно на газифікацію всередині території та інші роботи. Причому оперативного вирішення чекати не варто.

- Восени буде готовий проект, ну а далі все буде залежати від фінансування. Як перейдемо на газ, так і не буде чорного диму, - зізнався він.

Фото: Катерина Чаплинська Підписуйтесь на наш канал в Яндекс Дзен .

Знайшли друкарську помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?