Строительство »

В Арзамасі затримано учасника одиночного пікету проти фальсифікацій результатів виборів до Держдуми

24.12.2007

В Арзамасі затримано учасника одиночного пікету проти фальсифікацій результатів виборів до Держдуми

У місті Арзамас Нижегородської області 24 грудня за проведення одиночного пікету, приуроченого першого засідання Держдуми, був затриманий лідер Арзамаського нацболів Дмитро Ісуса. Про це повідомляє прес-служба НРПС "Інша Росія".

Метою пікету була демонстрація протесту проти фальсифікацій результатів виборів до Держдуми п'ятого скликання. Ісус біля арзамаської адміністрації спілкувався з перехожими на тему знищення прав виборців владою Росії. При собі у нього був імперський триколор "Іншої Росії" і чорний прапор нацболів. Ісусова незаконно затримав наряд ППС, за наявною інформацією, після дзвінка з мерії. В даний час активіст знаходиться в Арзамаському УВС, що його звинувачують поки не відомо.

Відзначимо, що згідно із законом громадяни Росії мають право проводити поодинокі пікети без повідомлення органів влади, користуватися будь-який символікою, яка не є екстремістською.

Також 24 грудня нижегородські представники коаліції "Інша Росія" вручили петицію представникам депутатів- "єдиноросів", в якій зажадали добровільно скласти свої депутатські повноваження в зв'язку з нелегітимністю минулих виборів. Крім того, їм було вручено заяву "Іншої Росії", зроблене у зв'язку з минулими виборами.

Нагадаємо, нацболи 24 грудня також провели акцію протесту в Москві біля готелю "Маріотт-Аврора", де живуть депутати нової Держдуми. У день першого засідання парламенти 4 активіста прикувалися наручниками, заблокувавши єдиний вихід з готелю. Ще кілька "лимонівців" розгорнули розтяжку з гаслом "Лжедепутати, поверніть мандати!". З даху був спущений великий (4 на 6 метрів) банер з цим же гаслом.

Всім 9 затриманим учасникам акції пред'явлені адміністративні звинувачення у несанкціонованому пікеті. Суд призначений на 28 грудня.

Ольга Сашина