Строительство »

Сюмар: Замість завершення облаштування держкордону, з неї зробили політпроцесах зі знищення одного з політиків

Верховна Рада прийняла за основу проект закону №6777 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону, насамперед з державою-агресором Російською Федерацією Верховна Рада прийняла за основу проект закону №6777 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону, насамперед з державою-агресором Російською Федерацією   Ухвалення законопроекту дозволить завершити демаркацію кордону і будівництво тих споруд, які передбачені проектом Європейський вал, ініційованим урядом Арсенія Яценюка: огорож, прикордонних знаків, просік, комунікацій та інших об'єктів прикордонної інфраструктури

Ухвалення законопроекту дозволить завершити демаркацію кордону і будівництво тих споруд, які передбачені проектом "Європейський вал", ініційованим урядом Арсенія Яценюка: огорож, прикордонних знаків, просік, комунікацій та інших об'єктів прикордонної інфраструктури.

"Замість того, щоб завершити процес з облаштування державного кордону, ви зробили політичний процес по знищенню одного з політиків (колишнього прем'єр-міністра і ініціатора облаштування кордону інженерно-технічними засобами Арсенія Яценюка - Ред). Ви дуже хороші фахівці і розумієте, що стіна реально будується ", - заявила Сюмар під час виступу в сесійній залі, звертаючись до депутатів.

Вона зазначила, що слід завершити будівництво тих споруд, які є "Європейським валом".

"Так, це певний вид робіт і споруд, які повинні допомогти відстежувати порушення державного кордону України", - зазначила депутат.

Вона також зазначила, що головною і ключовою завданням української дипломатії є проведення демаркації кордону, і звернула увагу ще на один важливий, але спірний момент - вирішення питань з землею.

"Автори законопроекту до другого читання повинні дати відповідь на питання, хто буде відшкодовувати людям ті землі, які фактично потраплять в державну власність, у власність прикордонників - ті 50 метрів, які сьогодні вже поділені, як людські паї. Це будуть робити органи місцевого самоврядування? посіб, порядок відшкодування людям тих земель, які у них будуть забрані? ", - запитала Вікторія Сюмар.

Більше новин про події в світі читайте на Depo.Весь світ

Це будуть робити органи місцевого самоврядування?
?посіб, порядок відшкодування людям тих земель, які у них будуть забрані?