Строительство »

ГК "Арсенал-Нерухомість": будівництво ЖК ведеться активними темпами

Компанія «Арсенал-Нерухомість»

Девелопер поінформував про хід робіт на будівельних майданчиках двох знакових своїх об'єктів.

Так, в даний час в 1 корпусі житлового комплексу «Енфілд» закінчена цегляна кладка зовнішніх стін; у 2 корпусі на 100% завершено монтаж вікон. Крім того на будівельного майданчика корпусу №2 триває влаштування внутрішніх мереж електропостачання.

«Енфілд» - це сучасний житловий квартал на території Муріно-Горби, що безпосередньо примикає до північного кордону Санкт-Петербурга в районі перетину кільцевої автомобільної дороги і проспекту Культури. Квартал названий на честь знаменитого лондонського боро і займає 69 га, які будуть забудовані 7-12-поверховими будинками.

ЖК «YouПітер» від ГК «Арсенал-Нерухомість» найближчим часом поповниться черговими готовими новобудовами. У корпусі № 16 почалися роботи по цегляній кладці зовнішніх стін, в корпусі №19 змонтували двері.

ЖК «YouПітер» являє собою квартал з п'яти корпусів заввишки до 21 поверхів і зводиться в Муріно, всього в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Дев'яткіна». У кварталі вже відкрита і працює загальноосвітня школа, зведена ГК «Арсенал-Нерухомість».

Для довідки: З 1997 року група компаній «Арсенал-Нерухомість» веде будівництво житла цінового сегмента економ-і комфорт-класу в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області. Головне територіальне присутність компанії зосереджена в Ленінградській області: Новому Дев'яткіна, Муріно, Кудрово і горби. ГК побудувала і передала своїм клієнтам понад 350 000 кв. метрів житла - т. е., близько 8 000 квартир.

ЖК «Енфілд» - забудовник ТОВ "Арсенал Групп", проектна декларація на сайті http://www.enfield-kv.ru/docs/

ЖК «YouПітер» - забудовник ЗАТ "Арсенал-3", проектна декларація на сайті http://youpiter-kv.ru/dokumenty/

Довідка про компанію «Арсенал-Нерухомість»