Строительство »

Чи входить служба в армії в трудовий стаж?

  1. правові нюанси
  2. Чи входить служба в армії в трудовий стаж?
  3. Додаткові умови

31.01.2015
31

На території всього пострадянського простору, в тому числі, і Росії, за роки незалежності відбулися суттєві трансформації в пенсійному законодавстві . Саме тому багатьох майбутніх пенсіонерів хвилює питання, чи включається служба в армії в трудовий стаж . Дати відповідь на нього ми спробуємо далі.

правові нюанси

Отже, згідно з чинним Російському законодавству загальний робочий стаж фахівця розраховується декількома способами:

  • так, відповідно до останнього Законом «Про трудові пенсії в Російській Федерації» (17.12.2001 р), служба в армії будь-якої форми (термінової або контрактної) і тривалості зараховується в одинарному розмірі в страхову складову пенсії;
  • якщо ж розрахунок проводиться за старим варіантом пенсійного законодавства, то в загальний трудовий стаж громадянина Росії термін армійської служби зараховується у подвоєному розмірі.

Чи входить служба в армії в трудовий стаж?

Загальновідомий факт, що роки строкової армійської служби в Россі зараховуються до загального безперервного стажу будь-якого фахівця за умови виплати грошової допомоги, що призначаються йому в зв'язку з частковою або тимчасовою непрацездатністю.
Стверджуючи, що російська армія входить в трудовий стаж, необхідно уточнити, що в разі потреби нарахування лікарняного або соціальної допомоги по повній непрацездатності фахівця період армійської служби в розрахунок не береться.

Додаткові умови

Необхідно відзначити, що безперервний стаж неодмінно зберігається і після того, як офіцер починає працювати після того як звільнився від строкової або контрактної армійської служби в лавах Збройних сил Російської Федерації. Важливим є те, що проміжок часу після завершення службового періоду (він датується днем звільнення в запас) і подальшим надходженням офіцера на цивільну роботу не повинен перевищувати 12 месяцев.Такім чином, в будь-якому випадку армія в трудовий стаж російського громадянина включається.

Всі нюанси зарахування служби армії в трудовий стаж можна з'ясувати у практикуючого юріста.Наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання абсолютно безкоштовно!

Автор: Yurist-Online.net

Чи входить служба в армії в трудовий стаж?