Строительство »

Здача квартири в оренду - пошук орендарів - Ділові новини АН BFS

  1. кого надавати перевагу
  2. Як проводити зустріч

Пропонуючи квартиру для здачі в оренду   , Кожен господар хоче уникнути проблем з неблагонадійними орендарями

Пропонуючи квартиру для здачі в оренду , Кожен господар хоче уникнути проблем з неблагонадійними орендарями. У спробі знайти безпечних та безпроблемних мешканців багато висувають дуже багато різнобічних вимог. Але не завжди це допомагає захиститися від можливих неприємностей. Як же знайти орендаря і не пошкодувати про етом²

кого надавати перевагу

Власники житла, ревно ставлячись до свого майна, іноді мають дуже багато упереджень проти різних груп людей. Деякі не довіряють сім'ям з дітьми, вважаючи за краще одиноких і працюють. Інші нізащо не здадуть житло студентам, уявляючи собі галасливі вечірки, безлад і безвідповідальне ставлення до чужого. Хтось скаже, що краще не пускати на поріг орендарів з тваринами, неважливо якими, будь то кішки, рибки або птиці.

Наскільки обгрунтовані ці побоювання? Сім'ї з дітьми можуть не тільки дивитися крізь пальці на те, як їхні діти псують чужі шпалери, але і самі опинитися непостійними і ненадійними мешканцями. Наявність дітей ще ні про що не говорить. Однак, здебільшого наявність дітей додає людям відповідальності і змушує серйозніше ставитися до життя. Такі мешканці навряд чи з'їдуть без попередження і зазвичай налаштовані на тривалу оренду, а значить, будуть намагатися не псувати відносини з господарями і проявляти розуміння.

А ось про здачу квартири родичам або друзям такого не скажеш. Вони теж можуть бути налаштовані на тривале проживання, тільки ось при цьому вважати цілком можливим зволікати з оплатою. Адже вони ж впевнені, що завжди можна домовитися! А якщо немає, згадуються свої методи досягти бажаного: скандали, прохання, докори. Таким чином, замість грошей виходять тільки звинувачення в жадібності і відмова виїжджати.

Одинаки залучають орендодавця низькою ймовірністю шуму і вечірок в квартирі і тим фактом, що вони одинаки. Багато хто вважає, що з однією людиною домовитися легше. Але, на жаль, це не гарантія того, що людина не виявиться безвідповідальним і не з'їде, залишивши після себе розгром і зламану техніку.

Молоді пари без дітей, де обидва працюють - ці люди представляються більшості власників житла найнадійнішими орендарями. Ні факторів ризику, таких як діти, які можуть призвести до пошкодження монітора що-небудь. У той же час, є дохід, який дозволить платити оренду вчасно. Все б нічого, але навіть такі, безпроблемні на вигляд пари, можуть безсовісно ігнорувати всі прохання та інтереси власників і влаштовувати в квартирі все, що їм заманеться.

Студенти необов'язково будуть гуляти ночами і докучати сусідам шумом і веселими зборищами. Звичайно, це не виключено. А може бути, вони виявляться цілком відповідальними і акуратними мешканцями. Щоб уникнути можливих конфліктів, краще запастися телефонами їх батьків. Це допоможе вирішити проблеми, якщо вони виникнуть, і зробить молодиків більш поступливими.

Орендарі з тваринами зазвичай прекрасно розуміють, чим загрожує зміст вихованців в квартирі, і постараються запобігти збитку. Якщо ж немає, регулярні візити для перевірки допоможуть переконатися в тому, що житло міститься в належному порядку. А відшкодування збитків від первинних шпалер або зіпсованої меблів завжди можна позначити в договорі заздалегідь.

Як проводити зустріч

Потрібно не скромничати, а задати всі необхідні питання. Чим займається орендар? Де він працює? Хто буде проживати? Чи є домашні тварини?

Слід звернути увагу на поведінку людини під час спілкування. Як він реагує на питання? Чи намагається наполягати на своем² Чи шукає можливостей нав'язати свої умови, ухиляється від відповідей? Помітивши щось подібне, краще відмовитися від подальших обговорень.

матеріал підготовлений АН BFS

Додайте джерело АН BFS в обране Google Новини . Що далі? Буде цікавіше!

Наскільки обгрунтовані ці побоювання?
Чим займається орендар?
Де він працює?
Хто буде проживати?
Чи є домашні тварини?
Як він реагує на питання?
Чи намагається наполягати на своем² Чи шукає можливостей нав'язати свої умови, ухиляється від відповідей?
Що далі?