Строительство »

Офіс в самому серці Риги: пропонують офісні приміщення в бізнес-центрі «Калпака, 10»

Бізнес центр «Калпака, 10» знаходиться в одному з найпопулярніших місць міста. Це ключове місце розташування на одній з найвідоміших вулиць міста, що одночасно є однією з основних артерій історичного і ділового центру Риги.

Це ключове місце розташування на одній з найвідоміших вулиць міста, що одночасно є однією з основних артерій історичного і ділового центру Риги

Історична будівля бізнес-центру побудовано в класичному стилі з оригінальним історичним фасадом і має зручне пішохідний і транспортний розташування для співробітників офісів і відвідувачів. У минулому році проводилися ремонтні роботи. Був пофарбований фасад будівлі відповідно історичному і зроблений ремонт сходів та вхідної зони. З вікон будинку відкривається фантастичний вид на Еспланада і Академію мистецтв. Комфортну вхідну зону бізнес-центру по достоїнству оцінять і орендарі, і відвідувачі бізнес-центру.

Комфортну вхідну зону бізнес-центру по достоїнству оцінять і орендарі, і відвідувачі бізнес-центру

Грамотна і якісна інфраструктура бізнес-центру не тільки забезпечує комфорт орендарів і підвищує престижність офісу, але і економить робочий час. У бізнес-центрі "Калпака 10" для Вашої зручності передбачені:

Ресепшен: на вході всі відвідувачі потрапляють в просторий і світлий вестибюль, де їх зустрічає спеціально обладнана зона ресепшен. Черговий співробітник завжди допоможе зорієнтуватися і швидко знайти потрібну організацію або зв'язатися з нею. Доступ для відвідувачів відкритий щодня з 8:00 до 23:00.

Послуги: професійна компанія «МРМ» вирішить будь-які запитання в максимально короткі терміни. Ми пропонуємо зручне і якісне обслуговування, створюючи комфортні умови праці для кожного орендаря.

Охорона: об'єкт знаходиться під цілодобовою охороною і відеоспостереженням.

Інженерно-технічне забезпечення бізнес-центру:

Системи вентиляції, кондиціонування, електропостачання, опалення, пожежної безпеки і відеоспостереження, якісні оптоволоконні цифрові інтернет послуги в будівлі. Щоденна професійне прибирання зон загального доступу, цілодобова охорона, контроль відвідувачів.

Експлуатаційні послуги: диспетчерська, контроль систем електро-, водо- і теплопостачання, послуги електрика та сантехніка, ремонт і супутні роботи.

У цокольному поверсі планується відкриття кафе, яке буде пропонувати комплексні обіди, страви на замовлення. Сподіваємося, що якісна кухня і приємна атмосфера кафе стануть невід'ємними атрибутами діловий ленч.

Сподіваємося, що якісна кухня і приємна атмосфера кафе стануть невід'ємними атрибутами діловий ленч

Ми допоможемо Вам підібрати офіс, повністю відповідає Вашим запитам і потребам. На сьогоднішній день є в наявності приміщення від 34 до 184 кв. м різноманітної планування: відкритої, кабінетних і змішаної. Можливий вибір обробки. Є окремі складські приміщення.

Наш адміністративний центр завжди відкритий для нових клієнтів. Керуюча компанія допоможе вам створити офіс, який відповідає всім вашим вимогам і дозволяє забезпечити високий рівень ефективності роботи ваших співробітників.

Детальна інформація за телефоном: +371 29640028 або поштою [email protected] .