Строительство »

Купити касовий апарат з модемом, касові апарати ціна у Львові

Сортування:

На сторінці:

 • Сортування:  На сторінці:  Касовий апарат Екселліо DP-25 - це сучасне обладнання для подачі звітності до податкової з контрольною стрічкою (КСЕФ)

  Касовий апарат Екселліо DP-25 - це сучасне обладнання для подачі звітності до податкової з контрольною стрічкою (КСЕФ). Екселліо DP-25 внесений до Держреєстру України, тобто його дозволено використовувати в якості фіскальної техніки для Касовий апарат DP-25 вдосконалена модель всіх попе ..

  5,400 грн 6,200 грн

 • Касовий апарат MINI-T400ME (Unisystem) нова розробка в області реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Дана новинка MINI-T400ME від Unisystem відповідає новим стандартам Міністерства доходів України. Касовий апарат МІНІ-T400ME це вдосконалена модель його попередника MINI-500 ..

  6,500 грн

 • Касовий апарат Екселліо DP-05 - мобільне обладнання для подачі звітності до податкової з контрольною стрічкою (КСЕФ). Екселліо DP-05 внесений до Держреєстру України, тобто його дозволено використовувати в якості фіскальної техніки для надання звітності. Касовий апарат DP-05 & ..

  5,715 грн

 • Касовий апарат Екселліо DP-35 створений для обслуговування великої кількості клієнтів (покупців) у сфері послуг. Він характеризується надійним і сучасним корпусом, який дозволяє працювати в умовах великого навантаження. У комплектацію входить сучасний принтер, який дозволяє працювати без заме ..

  5,700 грн

 • Касовий апарат Екселліо DP-45 створений для обслуговування великої кількості клієнтів (покупців) у сфері послуг. Він характеризується надійним і сучасним корпусом, який дозволяє працювати в умовах великого навантаження. У комплектацію входить сучасний принтер, який дозволяє працювати без заме ..

  8,091 грн

 • Касовий апарат MINI-T51.01 (Unisystem) нова розробка в області реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Дана новинка MINI-T51.01 від Unisystem відповідає новим стандартам Міністерства доходів України. Касовий апарат МІНІ-T51.01 може виконувати всі функції платіжного терміналу, оскільки ..

  7,200 грн

 • Касовий апарат MINI-T61.01 (Unisystem) нова розробка в області реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Дана новинка MINI-T61.01 від Unisystem відповідає новим стандартам Міністерства доходів України. Найбільшу популярність він користується у великих магазинах, аптеках, роздрібна торгівля і т. ..

  7,300 грн