Строительство »

В опозиції розробили програму розвитку АПК

  1. Орфографічна помилка в тексті:

16 липня 2015 року, 17:14 Переглядів: 16 липня 2015 року, 17:14 Переглядів:   Микола Шишман

Микола Шишман. Фото прес-служби.

Опозиційний уряд розробив програму підвищення конкурентоспроможності українського АПК, заявив опозиційний міністр АПК Микола Шишман під час засідання в четвер, 16 липня.

"Оскільки подальший розвиток агропромислового комплексу України вимагає концептуально нового підходу у вирішенні ряду основних проблем розвитку сектора, Опозиційним урядом розроблено спеціальну програму, акцент в якій буде зроблений на створенні умов для підвищення конкурентоспроможності суб'єктів АПК, що забезпечить вітчизняних виробників необхідної державною підтримкою в конкурентній боротьбі в рамках ЄС і СОТ ", - сказав Микола Шишман.

За його словами, реалізація програми передбачає субвенцію сільгоспвиробникам у розмірі 1000 грн на 1 га оброблюваної землі, а також компенсацію відсотків по кредиту і відшкодування витрат по основних фондах в тваринництві. Крім того, передбачена інфраструктурна допомога селу в розмірі 10 млрд грн, а також на законодавчому рівні збільшення виплати за оренду паю і продовження мораторію на продаж землі не менше 10 років. При цьому вартість оренди 1 га землі повинна бути не менше 80 дол - в гривневому еквіваленті.

"Всі перераховані напрямки є основними заходами для стабілізації ситуації в сільському господарстві", - підкреслив політик. Він нагадав, що сільське господарство є однією з пріоритетних галузей економіки. Його розвиток сприяє підвищенню матеріального добробуту населення, зміцнення економічної і продовольчої безпеки держави, зростання експортного потенціалу.

За його словами, за перше півріччя 2015 року з поголів'ям худоби і птиці, а так само виробництво основних видів продукції тваринництва, виникає стійке переконання в бездіяльності влади і її небажання вирішувати проблеми, що накопичилися, що ще більше погіршує стан галузі.

"На різке зниження поголів'я худоби і птиці, дуже сильно вплинуло, відсутність підтримай держави, що призвело до негативної динаміки виробництва продукції тваринництва порівняно з попередніми роками.

Разом з тим, тенденція зменшення поголів'я великої рогатої худоби буде домінуючою і в наступні місяці, так як при владі відсутня програма реалізації заходів щодо формування політики в цій сфері - як на державному рівні, так і на регіональному ", - резюмував Микола Шишман.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "В опозиції розробили програму розвитку АПК". інші Новини економіки дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ