Строительство »

Сусідній з вежею на Вороніна будинок передумали продавати

Як ми вже розповідали, на вулиці Вороніна в центрі Калуги з'явилася нова архітектурна домінанта

Як ми вже розповідали, на вулиці Вороніна в центрі Калуги з'явилася нова архітектурна домінанта. На порожньому довгі роки ділянці в районі перетину з вулицею Пролетарської зводиться, як зазначено на паспорті об'єкта, офісний центр . У ньому повинен розміститися медичний центр.

На початку місяця тему будівництва активно обговорювали на всіх рівнях. Тоді ж деякі калужане висловлювали побоювання, що може бути знесений розташований поруч будинок з мезоніном (Вороніна, 14), що є виявленим об'єктом культурної спадщини. Нежитлове на даний момент будівля, побудована в кінці XVIII-початку XIX століття, міська управа збиралася продати на аукціоні як мінімум за 2,2 мільйона рублів. Однак продаж будівлі скасували.

- Зупинили аукціон, - розповів нам в середу, 14 листопада, міський голова Калуги Дмитро РАЗУМОВСЬКИЙ. - Питання продажу будемо вирішувати тепер публічно.

Раніше на планерці в уряді він відзначав, що нове восьмиповерховий будинок побудовано без будь-яких порушень законодавства. Обмежень по висотності для цієї ділянки не було.

- Ми домовилися, що на містобудівній раді детально обговоримо архітектурні та колористичні рішення для того, щоб будинок більш органічно вписувався в прилеглу до нього архітектуру, - заявляв раніше Розумовський.

Шановні читачі! А яким би ви кольором пофарбували цю вежу, щоб вона краще вписувалася в стару забудову? Пишіть в коментарях!


Коментарі читачів: 16 шт.

А яким би ви кольором пофарбували цю вежу, щоб вона краще вписувалася в стару забудову?