Строительство »

Різні країни - різні способи розлучення

  1. Стаття на тему: розлучення Кожна людина прагне знайти сімейне щастя. А своє щастя можна зустріти...
  2. Різні країни - різні способи розлучення
  3. Розлучення з американцем
  4. Розлучення з французом
  5. Розлучення з англійцем
  6. Розлучення з німцем
  7. Розлучення з нідерландців
  8. Розлучення з дадчаніном
  9. Розлучення з італійцем
Стаття на тему: розлучення

Кожна людина прагне знайти сімейне щастя Кожна людина прагне знайти сімейне щастя. А своє щастя можна зустріти в будь-якій точці планети, тим більше туризм зараз настільки розвинений, що подорожі доступні практично кожному громадянину. Шлюб з іноземцем в наш час - досить поширене явище. Багато женихів і наречених - уродженців різних країн - не лякає бюрократична тяганина, і вони створюють сім'ї, не дивлячись на всі складнощі укладення шлюбу з іноземним громадянином.

Але, на жаль, ніхто не може дати гарантії, що любов буде вічною.

Більшість людей погодяться з думкою про те, що вічний шлюбний союз можливий лише на небесах. На землі, на жаль, шлюби часто розпадаються, що підтверджується юридичною практикою будь-якого адвоката по сімейних справах . І розлучення з іноземцем - процес набагато більш клопітно шлюбу з іноземцем і складніше розлучення з громадянином своєї країни.

Законодавча база розірвання шлюбу з іноземцем в Росії

Порядок розірвання шлюбу на території Російської Федерації регулюється нормами Конституції РФ, Сімейним кодексом РФ, а також Правилами реєстрації актів цивільного стану. Відповідно до статті 18 Сімейного кодексу РФ розірвання шлюбу здійснюється лише відповідними державними органами - РАГСом або судом - в залежності від обставин розірвання шлюбу.

Відповідно до статті 160 Сімейного кодексу РФ, розірвання шлюбу між громадянами РФ і іноземними громадянами або особами без громадянства здійснюється відповідно до російського законодавства. Громадянин Росії має право розірвати шлюб в суді РФ з чоловіком, які проживають на території Росії, незалежно від його громадянства. Якщо допускається розірвання шлюбу в РАГСі, то шлюб з іноземцем розривається в диппредставництвах або консульствах рідної країни чоловіка.

Якщо ж шлюб був укладений за межами Росії з дотриманням законодавства іншої країни, рішення про розірвання шлюбу приймають компетентні органи тієї країни, і це рішення визнається законним в Російській федерації.

Різні країни - різні способи розлучення

Виходить, якщо інтернаціональна сім'я проживає і розлучається в Росії, робить вона це за російськими законами, якщо в іншій країні - по місцевому законодавству, яке часто не дуже добре ставиться навіть до самої ідеї розлучення. Будь-адвокат з питань сімейного права знає про складнощі розлучень з іноземними громадянами, а також знає і про способи розлучитися з мінімальними фінансовими втратами і без зайвого моральної шкоди.

Розлучення з американцем

У США шлюби розриваються лише через суд, але щоб звернутися в нього, необхідно мати статус осілості - прожити в даному штаті або окрузі не менше півроку, а іноді й рік У США шлюби розриваються лише через суд, але щоб звернутися в нього, необхідно мати статус осілості - прожити в даному штаті або окрузі не менше півроку, а іноді й рік. Серйозними причинами американське законодавство вважає хронічні захворювання, які роблять сімейне життя неможливою, зраду, вчинення чоловіком злочину, що спричинило за собою тюремне ув'язнення, догляд чоловіка з сім'ї. Є й таке поняття, як непоправної розпад шлюбу ( «не люблю» потрібно підтвердити на суді вагомими доказами). Тих, хто уклав фіктивний шлюб з американським громадянином, чекає штраф на крупну суму і депортація на батьківщину без права подальшого отримання американського громадянства.

Колишній американський чоловік, за рішенням суду, виплачує своїй іноземної дружині тимчасове утримання з метою підтримати її в період пошуку роботи, навчання. Зазвичай сума виплат становить кілька сотень доларів на місяць. Зміст виплачується і на дитину. Як і в нашій країні, зазвичай їх платить чоловік. Жінкам слід пам'ятати, що з Росії отримати аліменти з іноземця дуже складно, тому краще домагатися судового рішення на території країни, громадянином якої є чоловік.

Розлучення з французом

Цивільний кодекс цієї країни допускає розірвання шлюбу з трьох причин: взаємна згода подружжя, наявність провини одного з подружжя, припинення спільного життя. Розірвання шлюбу за взаємною згодою підрозділяється на угоду і смиренність. При розлученні-угоді ініціаторами є чоловік і дружина, розлучення-смирення ініціює один з подружжя, а другий упокорюється з його рішенням. У першому випадку подружжя не пояснюють причин розставання суду, а просто подають заяву. Але подати таку заяву можна не раніше, ніж через півроку після укладення шлюбу, і суд обов'язково дає подружжю строк на примирення (три місяці). Суд має право і відмовити в розлученні, якщо вважатиме, що страждають інтереси дітей. Якщо ініціатором розлучення є один з подружжя, він обов'язково повинен вказати причини розірвання шлюбу, а другий чоловік повинен підтвердити, що такі причини є, і дати свою згоду на розлучення.

Розлучення через припинення сімейного життя суд визнає в тому випадку, якщо є докази того, що чоловік і жінка шість років і більше не проживають разом. Але, як показує практика, суди у Франції часто відхиляють такі позови, особливо якщо відповідач доведе, що розлучення значно погіршить матеріальне або моральне становище його і дітей.

Розлучення через провини одного з подружжя визнається в тому випадку, якщо один із подружжя вчинив кримінальний злочин. Виною вважається також і подружня зрада. При розлученні винна сторона повинна відшкодувати дружину матеріальну та моральну шкоду, заподіяну розлученням. Буває і так, що винуватий чоловік втрачає навіть право на подарунки, які отримував від другого з подружжя.

Розлучення з англійцем

Розлучення в цій країні здійснюються лише на одній основі - визнання шлюбу непоправно розпалися. Але причин, за якими він таким вважається, досить багато: це і зрада, і моральну шкоду, завдану одному чоловікові поведінкою іншого, і догляд одного чоловіка з сім'ї при бездоганній поведінці іншого.

Розлучення з німцем

Тут теж потрібен непоправної розпад шлюбу. При цьому подружжя може ніяк не мотивований своє рішення і нічим не доводити непоправної розпад сім'ї, але суд має право відмовити в розлученні, якщо органи влади виявлять, що розірвання шлюбу порушує інтереси неповнолітніх дітей. Дружина може розраховувати на утримання від чоловіка в разі хвороби або інвалідності, якщо їх шлюб тривав не менше трьох років.

Розлучення з нідерландців

Якщо розлучення відбувається з вини іноземного чоловіка, це загрожує останньому втратою громадянства (якщо воно було отримано автоматично як чоловіком громадянина Нідерландів). Суд в цій країні приймає заяви про розлучення лише від пар, які прожили в шлюбі не менше року, а іноземний чоловік повинен прожити в цій країні до моменту розлучення не менше півроку.

Розлучення з дадчаніном

У цій країні є спеціальні суди, які займаються виключно сімейними справами У цій країні є спеціальні суди, які займаються виключно сімейними справами. Розлучення тут бувають простими і складними. Простий - бажання обох подружжя розірвати шлюб. Складним вважається розлучення, якщо один з подружжя не згоден на цю процедуру. Щоб розлучитися без зайвих складнощів, данці використовують посилання на позашлюбний зв'язок. Але навіть в цьому випадку чоловік може просто не дати розлучення. Терміни на примирення сімейні суди дають досить тривалі, тому шлюборозлучний процес в Датському королівстві - справа клопітка. Спеціально для подружжя-іноземців, які не опанували датським мовою, в сімейні суди запрошуються перекладачі.

Розлучення з італійцем

Це католицька країна, і розлучатися тут складно. Шлюборозлучний процес - це, як правило, процедура, яка триває не один рік. Підстав для розлучення тут трохи - імпотенція і вчинення чоловіком злочину, що спричинило за собою висновок на тривалий термін.

Якщо вам необхідно розірвати шлюб з іноземцем, обов'язково проконсультуйтеся з сімейним адвокатом в Росії на предмет того, де саме вам вигідніше розлучатися. Фахівцям відомо, що існують угоди про правову допомогу між Росією і деякими країнами (наприклад, В'єтнам, Польща, Болгарія). Громадяни цих країн має право порушити справу про розлучення в суді на батьківщині або в суді тієї країни, де вони проживають на даний момент.


Інші статті на тему: розлучення