Строительство »

Вартість навчання в Англії: найдорожчі школи Великобританії.

  1. Школи-пансіони для хлопчиків
  2. Школи-пансіони для дівчаток
  3. Змішані школи-пансіони

Англійські школи-пансіони традиційно одні з найпрестижніших в світі завдяки якісному та всебічному освіти, яке вони пропонують. Рівень підготовки в таких елітних навчальних закладах дуже високий, що дозволяє випускникам вступати в найзнаменитіші університети по всьому світу.

Школа-пансіон являє собою навчальний заклад з постійним проживанням, де протягом навчального року студенти живуть, харчуються, відвідують гуртки і секції на території школи. У більшості англійських шкіл-пансіонів роздільне навчання. Змішані школи також існують, і останнім часом стають все більш затребувані.

Ми пропонуємо список найдорожчих британських приватних шкіл-пансіонів, навчання в яких коштує більше, ніж £ 30,000 в рік Ми пропонуємо список найдорожчих британських приватних шкіл-пансіонів, навчання в яких коштує більше, ніж £ 30,000 в рік. така висока вартість навчання в Англії в приватних школах-пансіонах пояснюється перш за все престижністю самої школи і якістю освіти, а також відмінною інфраструктурою, широким вибором гуртків і клубів за інтересами, можливістю займатися практично будь-яким видом спорту.

Незважаючи на високу вартість навчання, кількість сімей, що бажають відправити своїх дітей в такі школи, набагато перевищує кількість місць, яке ці школи можуть запропонувати. Що б отримати місце в такій школі, на чергу доводиться вставати за кілька років до передбачуваної дати початку навчання.

Рейтинг, який ми пропонуємо вашій увазі, складений за даними за 2015 рік, ціни вказані за повний пансіон.

Школи-пансіони для хлопчиків

Radley College (Редліх коледж) - традиційна елітна школа-пансіон для хлопчиків, заснована в 1847 році. Розташована недалеко від Оксфорда. Вартість навчання £ 34.425 на рік.

Winchester College (Вінчастер коледж) - найстаріша школа-пансіон для хлопчиків в Англії. Заснована в 1382 році. Знаходиться в місті Вінчестер на південному заході Англії. Щороку третина випускників отримує пропозицію вступити в Оксфордський і Кембриджський університети, а також в кращі вищі навчальні заклади Європи і США. Вартість навчання £ 35.610 на рік.

Eton College (Ітон коледж) - всесвітньо відома англійська школа-пансіон для хлопчиків. Заснована в 1440 році королем Генріхом VI. Серед випускників школи 19 прем'єр-міністрів Великобританії, а також принци Вільям і Гаррі. Розташований в Ітоні поруч з Віндзорським замком, де по неділях, будучи студентом Ітона, принц Вільям пив чай ​​у бабусі-королеви. Вартість навчання £ 35.720 на рік.

Harrow School (Школа Харроу) - заснована в 1571 році. Одна з найпрестижніших шкіл Великобританії. Серед знаменитих випускників 7 британських прем'єр-міністрів, в тому числі Уістон Черчиль, прем'єр-міністр Індії Джавахарлал Неру, поет Байрон, письменник Джон Голсуорсі. Знаходиться в Лондоні. Вартість навчання £ 36.150 на рік.

Tonbridge School (Школа Тонбридж) - школа-інтернат для хлопчиків, заснована в 1553 році. Є членом групи Ітон (Eton Group), асоціації дванадцяти найпрестижніших незалежних шкіл у Великобританії. Щорічно понад 30 випускників вступають в Оксфордський і Кембриджський університети. Розташована в графстві Кент недалеко від Лондона. Вартість навчання £ 36.290 на рік.

Школи-пансіони для дівчаток

Roedean School (Школа Роудін) - знаходиться недалеко від Брайтона на півдні Англії. Більше 85% випускників вступають до університету, який вони самі вибрали. Вартість навчання для наймолодших учениць становить £ 28.860 і потім збільшується до £ 34.950 на рік для випускних класів.

Malvern St James School (Школа поголоска Сент-Джеймс) - приватна школа-пансіон для дівчаток з багаторічною бездоганною репутацією. Розташована недалеко від міста Ворчестер біля підніжжя пагорбів поголоски (Malvern Hills). Основанa в 1893 році. Вартість навчання £ 33.000 на рік.

Cheltenham Ladies College (Челтенем Ледіз коледж) - заснований в 1853 році. Елітна приватна школа-пансіон для дівчаток. Знаходиться в місті Челтнем на південному заході Англії. Вартість навчання £ 33.090 на рік, для випускних класів - £ 37.275 на рік.

Benenden School (Школа Бененден) - розташована на південному сході Англії в графстві Кент. Престижне класичне навчальний заклад. Заснована в 1923 році. Вартість навчання £ 34,460 в рік.

Wycombe Abbey (Уіком Аббі) - одна з найзнаменитіших шкіл-інтернатів для дівчаток. Заснована в 1896 році. З року в рік займає верхні рядки рейтингів. Знаходиться недалеко від Лондона в місті Хай Уіком. Вартість навчання £ 35.700 на рік.

Змішані школи-пансіони

Bedales School (Школа Бідейлз) - пансіон зі спільним навчанням. Заснований в 1893 як альтернатива строгим вікторіанським школам. Відрізняється ліберальної атмосферою: учні звертаються до вчителів по імені, шкільної форми немає. Особлива увага приділяється творчим дисциплін. Розташована в графстві Хемшір. Вартість навчання £ 33.690 на рік.

Marlborough College (Мальборо коледж) - заснований в 1843 році як школа для дітей священиків. Сьогодні школа приймає і хлопчиків, і дівчаток. Розташовується на південно-заході Англії в графстві Уїлтшир. Є членом групи шкіл Ітон (Eton Group). Школу Marlborough College закінчила Кейт Міддлтон. Вартість навчання £ 33.930 на рік.

Millfield School (Школа Мілфілд) - школа-пансіон спільного навчання. Відома своїми академічними і спортивними успіхами. У школі створені унікальні умови для занять спортом. Знаходиться недалеко від міста Гластонбері в графстві Сомерсет на південному заході Англії. Вартість навчання в початкових класах £ 25.800, для старшокласників - ціна навчання складе £ 34.650 на рік.

Wellington College (Веллінгтон коледж) - елітна школа-пансіон спільного навчання, заснована в 1859 році як благодійне освітня установа. Знаходиться в графстві Беркшир недалеко від Лондона. Вартість £ 35.780 на рік.

Висока вартість навчання в приватних школах-пансіонах Англії завжди з лишком окупає себе, адже найдорожче і найпрестижніше британську освіту це щабель до кращих університетів і як наслідок до блискучої кар'єри.