Строительство »

Анфіса Чехова: любов не повинна бути роботою

  1. У неї робота - говорити про секс
  2. Народжувати треба «в подарунок»
  3. Питання від відвідувачів ю-мами:

Чим мені подобається ведуча програми «Секс Чим мені подобається ведуча програми «Секс ...» на ТНТ Анфіса Чехова - так це тим, що при своїх габаритах, далеких від модельних ідеалів, вона примудрилася стати секс-символом. Знамените прізвище вона зуміла «зрушити» в умах росіян з області театру в район ліжку. Ах, Анфіса! ..

У неї робота - говорити про секс

- U- mama: Анфіса, ви багато років ведете свою програму. Ні втоми від одноманітності?

- «Секс ...» - моя авторська програма, я вкладаю в кожен сюжет частинку своєї особистості, своєї душі. І питання про те, чи не набридло мені цим займатися, - це як запитати у матері: «Вашій дитині вже п'ять років, чи не набридло його виховувати?»

Де ви берете нові теми? Їх начебто не так вже й багато ...

- Тему придумати неважко, складно знайти людину з цікавою любовною історією, складно вмовити його розповісти про себе. Як правило, це люди непередбачувані, вони кудись зникають, зриваються. Але ми справляємося.

Які передачі дивіться ви?

- При моєму графіку у мене немає часу дивитися телевізор. Дуже рідко вдається подивитися програми зі своєю участю - той же Comedy Club, наприклад.

Ви сильна, яскрава, домінантна. Для вас особисто важливо, щоб чоловік домінував в парі?

- Поки я не зустріла чоловіка своєї мрії. Принца, звичайно, не чекаю. Але і за першу-ліпшу синицю не вистачає. У мене просто є пара критеріїв, яким чоловік повинен відповідати. Чисто теоретично ця людина не може бути нижче мене за соціальним статусом. Він повинен бути моєю опорою, сильніше, розумніший за мене. Коли чоловік грає другі ролі, у нього з'являється комплекси, і для того, щоб самореалізуватися, він починає сильних, талановитих, вищестоящих жінок втоптувати ногами в землю. Я це знаю - пробувала. Тому поряд з собою хотіла б бачити дорослого, забезпеченого, надійну людину. Головне, щоб він не обмежував мою свободу. Чи не сковував мої дії. І дуже сильно любив.

Народжувати треба «в подарунок»

В одному з ваших інтерв'ю Ви говорили: «для того, щоб отримати любов, не треба докладати ніяких зусиль, не продумуй ніяку тактику». А як ви ставитеся до думки, що любов - це робота, що любов треба підтримувати і «підгодовувати», щоб вона не згасла?

- Я по життю не люблю ускладнювати. Я вважаю, що кожен день, кожну годину повинен бути в радість. І любов - це, мабуть, найвище з даних нам насолод. Вона не повинна бути роботою, не повинна бути пов'язана з якимись стражданнями, істериками, невдоволенням. Мені здається безглуздим продовжувати відносини, в яких людина нещасний.

Я знаю, у вас було два татуювання. На плечі ієрогліф «свобода», а на спині - орхідея. Нові з'явилися?

- З'явилися. На сьогоднішній момент у мене вже п'ять татуювань. На плечі, на спині, на щиколотці і дві - на шиї. Солярний знак і напис на санскриті. Не питайте, як вона перекладається, я все одно не скажу. Той, кому треба, зуміє прочитати, а хто не зможе, тому, значить, і не треба.

Ви віруюча? Якщо так - яка у вас релігія і що для вас бог? Ваш тато дійсно був кришнаїтом?

- Моя мама розійшлася з моїм батьком, коли я була зовсім маленькою. І тоді він ще не був кришнаїтом. Батько пару раз привертав мене до постановки кришнаитских вистав. Але я зовсім не релігійна людина. І мені це не дуже цікаво.

Який фільм або книга останнім часом справили на вас враження? Змусили по-новому поглянути на життя, щось сформулювати для себе?

- Пару місяців тому я прочитала книгу соліста групи «Руки вгору!» Сергія Жукова «Зорепад». Мене вразило буйство фантазії автора. Напевно, бажання підірвати весь шоу-бізнес і познущатися над колегами час від часу приходить в голову кожного публічної людини, але Сергій, на відміну від багатьох, вирішив це здійснити. Результат вражає.

Відвідувачка сайту ю-мама під ніком каравайчікі цікавиться, коли ви плануєте народжувати дитину? Дійсно, вас не лякає, що «годинник цокає»?

- Я народжу, коли зустріну чоловіка, від якого мені б захотілося народити. Я взагалі противник того, щоб заводити дитину «для себе», я вважаю, що народжувати треба «в подарунок», тому що дитина - це щастя. Хоча, звичайно, універсального рецепту щастя в природі не існує. Для кого-то щастя - це мати 15 дітей, доїти щоранку корову і валятися в сіні. А для кого-то шикарні лімузини, курорти і клуби. Для кожної людини щастя своє.

Питання від відвідувачів ю-мами:

Анфіса: Анфіса, я ваша тезка і теж хочу стати журналісткою. Розкажіть, як проходять обговорення майбутніх сюжетів вашої програми. Ви, напевно, звикли, або соромитеся, коли це все обговорюється? Або шукають всякі "правильні" слова для опису того, що роблять герої програм? Чи багато людей роблять програму?

- У нас ціла команда, в яку входять редактори, оператори, режисер ... Знаєте, я не роблю нічого непристойного, мені нема чого соромитися. У програмі «Секс ...» я всього лише даю інструкції. А що таке інструкції? Наприклад, в якому ресторані вам краще поїсти, по вашому бюджету або смакових пристрастей. Для того, щоб дати точну інструкцію, потрібно все самому спробувати. Людина, яка це все спробував, може сказати, що в цьому ресторані смачно, а в цьому не смачно, в цьому дорого, в цьому хамські офіціанти. Те ж саме в любові. Я можу дати тільки таку інструкцію, яку я сама спробувала. Або, якщо я щось не знаю, зробити сюжет, розібратися в цьому і розповісти людям. От і все. Наша програма нікого не збирається вчити. Просто ми допомагаємо людям розібратися в любовних і сексуальних відносинах.

У нас в програмі існує внутрішня редакторська цензура. Ми всі люди інтелігентні, з вищою освітою і розвиненим інтелектом. Розуміємо, про що можна, а про що не можна. Чи не показуємо в своїй програмі порнографію, чи не пропагуємо насильство, тим більше над дітьми і тваринами. Коли до мене підходять кореспонденти і запитують: «Це можна показувати чи ні?», Я кажу: «А уяви, що ти сидиш і дивишся сюжет зі своїми батьками. Подумай, що тобі не соромно було б показати, а що покоробило б ». У нашій програмі ми показуємо те, що легкотравно і, за великим рахунком, можна дивитися всією сім'єю.

Перевертень Uma: Хотілося б якось розширити або змінити свій публічний імідж, якщо так - то в який бік хотілося б змінитися?

- Мій імідж - це плід багаторічної роботою над собою, над власним стилем. Я відчуваю себе цілком гармонійно, і нічого не хочу в собі міняти. Я живу за принципом «тут і зараз». Ніяких довготривалих проектів, цілей і завдань. Єдине моє бажання - бути щасливою, гармонійно розвиненої в усіх відношеннях, і отримувати від життя задоволення. Коли я розумію, що займаюся тим, що не приносить мені задоволення, або відчуваю, що не справляюся, я нещасна. Ось зараз для мене щастя - це відчуття власної спроможності. А що зробить мене щасливою через п'ять років, а тим більше через десять, я не знаю. Сьогодні це телебачення. Але в один момент я можу від усього втомитися і придумати щось нове. Я себе ні в чому не обмежую. Головне - щоб моє життя було комфортним. А в майбутньому я б хотіла відкрити свою справу.

Анастасія: Що б ви хотіли, якби вам запропонували на вибір: все життя отримувати задоволення від занять сексом або задоволення від роботи, досягнення успіхів у якійсь справі?

- Людина повинна бути задоволений у всіх своїх іпостасях - і особистої, і професійної. Тільки в цьому випадку настає гармонія.

marianna_k: Анфіса, а як у вашому житті оточення відноситься до Вашого шикарному тілу? Адже у нас в суспільстві є стереотип: 90-60-90. Або на зірок це не поширюється?

- Чомусь дуже великий ажіотаж я викликаю у жіночої половини телеглядачів. Мені телефонує мій жіночий фан-клуб. Вони освідчуються в коханні і запитують, чи можуть вони відправляти мені на телефон любовні sms-ки. Дуже часто жінки за мною ганяються, намагаються обійняти. Але не з якихось лесбійських спонукань, а з людського обожнювання. А чоловіки-шанувальники зазвичай підходять і запитують автографи для своїх дружин і дівчат.

Місіс УЛИТКА: що у вас зазвичай на вечерю?

Що-небудь легке. Рибка, овочі. Хоча, не приховую, я любитель смачно поїсти. Я без розуму від італійської кухні. Але, на жаль, треба тримати себе в формі.

Мамамилараму: Ви родичка Чехова?

Я ніколи всерйоз не ставилася до свого родоводу. Але Чехова - це моя справжнє прізвище, і Антон Павлович - мій предок. Мабуть, від прадіда у мене талант до літературної творчості. Я сама пишу тексти, які вимовляю в програмі.

Перевертень Uma: Як ви сама оцінюєте свою роботу у фільмі "ССД"?

- Високо оцінюю! Це перший хорор в нашій країні. Мені запропонували роль не красуні з цицьками, а втомленою, бувалої, яка п'є злегка, пропаленій телевізійниці. Це Ксенія Собчак років через 10-15, яка втомилася всіх епатувати. Коли я прочитала сценарій - півночі не могла заснути: всюди включила світло, і в туалет короткими перебіжками. Але на зйомках все було зовсім не страшно. І це був неоціненний досвід!

Дивіться «Секс» з Анфісою Чеховою »на телеканалі ТНТ в Єкатеринбурзі по вихідним після півночі!

Автору питання, який найбільше сподобався Анфісі, - користувачеві з ніком marianna_k - канал ТНТ дарує набір своїх фірмових призів, які можна забрати офісі телеканалу в Єкатеринбурзі за адресою Хохрякова, 104, офіс 403. Але краще спочатку зателефонувати PR-менеджеру каналу Світлані Воронової по тел. 376-57-75.

Ні втоми від одноманітності?
І питання про те, чи не набридло мені цим займатися, - це як запитати у матері: «Вашій дитині вже п'ять років, чи не набридло його виховувати?
Які передачі дивіться ви?
Для вас особисто важливо, щоб чоловік домінував в парі?
А як ви ставитеся до думки, що любов - це робота, що любов треба підтримувати і «підгодовувати», щоб вона не згасла?
Нові з'явилися?
Ви віруюча?
Якщо так - яка у вас релігія і що для вас бог?
Ваш тато дійсно був кришнаїтом?
Який фільм або книга останнім часом справили на вас враження?