Строительство »

Останні дні радянської влади

  1. немісцеві ініціативи
  2. Тринадцять андріївських депутатів
  3. Бунтівники і бюджетники
  4. Курс на ліквідацію
  5. Лікарі без лікарень

Губернатор Андрій Воробйов, перевибори якого пройдуть у вересні, має намір ліквідувати цей небезпечний рудимент 90-х і перевести повноваження і фінансові потоки в центр. Але розпуск і укрупнення муніципальних рад в Московській області, на думку деяких експертів, - пряма дорога до збільшення числа бунтів за зразком Волоколамска.

Кордон між Зеленоградом, майже 250-тисячним московським анклавом, і майже 20-тисячним міським поселенням Андріївської Солнечногорского району візуально впадає в очі. Ларьки! Ненависні столичному градоначальнику торгові павільйони, починаються відразу за висотної лінією електропередач, формально розділяє два давно злилися в єдину агломерацію населених пункти.

Відразу за кіосками і брудними, страшного вигляду придорожніми кафе (в народі цей лабіринт з трущоб прозвали «Шанхаєм») - патріархальний приватний сектор. Але поряд з майже сільськими колод будинками, що потопають у бузку, вже шкіриться гряда монолітно-цегляних висоток.

Губернатор Андрій Воробйов, перевибори якого пройдуть у вересні, має намір ліквідувати цей небезпечний рудимент 90-х і перевести повноваження і фінансові потоки в центр

Фото: Дмитро Ребров / спеціально для «Нової»

- Правила землекористування, як і всюди в Підмосков'ї, затвердили лише в тому році, а до цього забудовували хто на що здатний. Девелопери просто скуповували ділянки, зносили сади прямо з халупами і на їх місці встромляли 15-поверхові башти. Не звертаючи уваги ні на санітарні зони, ні на інші обмеження, - розповідає Тетяна Коршунова, секретар громадської ради при голові поселення.

Втім, будували їх при колишніх розділах місцевої адміністрації, половина з яких в результаті опинилася за гратами (про ці чотирьох кримінальних справах, порушених одне за іншим, по одному на кожного «мера», свого часу розповідала «Нова»).

Більш того, права щодо розпорядження землею давно передані в центр - виділенням ділянок і їх статусом відає профільний підрозділ під керівництвом обласних чиновників.

Тетяна показує в бік «Шанхая». «Ось це неподобство - найкраща ілюстрація того, що виходить, коли рішення приймаються людьми, які не живуть в місті, байдуже ставляться до його проблем».

«Ось це неподобство - найкраща ілюстрація того, що виходить, коли рішення приймаються людьми, які не живуть в місті, байдуже ставляться до його проблем»

Фото: Дмитро Ребров / спеціально для «Нової»

І веде в новеньку «Шоколадниця», розташовану вже на московській (Зеленоградський) території по той бік ЛЕП. Тут і розмовляємо, в еміграції.

- Це тільки здається, що «жираф великий - йому видніше». Нічого зверху їм там не видно, - продовжує Представниця. - А тепер нашу Андріївку і зовсім збираються позбавити муніципального статусу, об'єднавши з Солнечногорським міським округом, який від нас аж в 37 кілометрах. Всі питання вирішуватися будуть саме там.

немісцеві ініціативи

Кампанія по об'єднанню підмосковних муніципалітетів, ініційована губернатором Андрієм Воробйовим, стартувала в кінці 2013 року - сільські і міські поселення, з яких колись перебували муніципальні райони, почали об'єднувати в міські округи. Зміни територіальної системи місцевого самоврядування торкнулися Коломенського, Можайського, Наро-Фомінського, Ступинского, Сергієво-Посадський, Талдомського, Чеховського районів. Але тут же натрапили на опір.

20 листопада 2016 року в столичному Гайд-парку - на оточеному з усіх боків лісом п'ятачку в Сокольниках - за призовом чеховського муніципального депутата Миколи Діжур зібралося близько 300 мундепов, незадоволених реформою. З тих пір пристрасті по об'єднанню не вщухали ні на місяць.

У грудні 2016 року слухання по проекту злиття в Люберецком районі переросли в зіткнення місцевих жителів з Росгвардіей.

Формально все злиття є ініціативою знизу. Мундепи нібито самі просили позбавити їх повноважень і об'єднати з районною радою. Де-факто ініціатива часто належить обласній владі, наполягають противники укрупнень. У березні 2017 року інтерв'ю «Новой» Дмитро Трунин, депутат сільського поселення Крівцовское в Солнечногорском районі, назвав тактику обласного уряду «рейдерськими захопленнями».

З Труніним згодні і інші його колеги. І нехай до весни 2018 го це питання потіснили «сміттєві протести», проблема міських округів залишається одним з найболючіших питань підмосковній політики.

Тринадцять андріївських депутатів

- Свого часу ми вже наїздилися по районних центрах, Андріївка вважалася і за Сходненській, і за Хімкінським. Незважаючи на те що весь транспорт, більшість соціальних послуг і навіть каналізація у нас ЗЕЛЕНОГРАДСК, - розповідає Тетяна Воєводіна, андріївський муніципальний депутат і голова місцевої комісії з питань землекористування та будівництва.

Незважаючи на те що весь транспорт, більшість соціальних послуг і навіть каналізація у нас ЗЕЛЕНОГРАДСК, - розповідає Тетяна Воєводіна, андріївський муніципальний депутат і голова місцевої комісії з питань землекористування та будівництва

Фото: Олег Булдаков / TASS

Втім, ще в 1980-і роки в поселенні був власний рада, і значна частина питань все-таки вирішувалася на місці. Згодом радянська влада була перетворена в муніципальну, вже за російськими законами, в складі п'ятнадцяти депутатів (зараз їх фактично тринадцять, два місця залишаються вакантними). Так що позбутися самоврядування повністю за всю свою новітню історію Андріївка може вперше.

У Росії муніципалітети бувають двох рівнів: перший відповідає поселенню (село чи селище міського типу - не важливо), другий - району (зі столицею в райцентрі). Податки, обов'язки і повноваження діляться в процентному співвідношенні, відповідно до статуту. У разі об'єднання з Солнечногорском і податки, і обов'язки переїдуть саме туди. Андріївка позбудеться власного фінансування (в складі районного бюджету залишиться так звана «бюджетна кошторис територіального управління», але визначатися вона буде не на місці, а в Солнечногорську), так само як і власної адміністрації, главу якої в рамках конкурсної комісії (чотири члени від мундепов, чотири - від голови району, з вирішальним голосом) поки призначають самі депутати.

- Найнятий нами як сіті-менеджер глава поселення стане начальником управління та заступником голови округу, як це сталося в об'єднаних підмосковних поселеннях, але контроль над ним ми остаточно втратимо, - пояснює Тетяна Воєводіна, що зробила минулого літа вояж по містах області, щоб подивитися на результати вже відбулися злиттів.

Загальний висновок, який робить Воєводіна: чиновницької тяганини всюди стало більше, якість управління не виросло. З 10-15 муніципальних депутатів в об'єднаний рада, як правило, потрапляють 2-3, при збереженні навантаження, пояснює вона. Часу у колишніх місцевих депутатів на роботу з населенням катастрофічно не вистачає. Десь, щоб зберегти зв'язок з «життям на місцях», навіть заснували систему старост (за законом вони прив'язані не до муніципалітету, «переїхав» у центр, а до поселення), але старости фактично безправні і рішень не приймають, підкреслює депутат.

- З усіх юридичних осіб збирається, наприклад, земельний податок в розмірі 1,5% від кадастрової вартості, він цілком йде в муніципальний бюджет, - наводить Воєводіна приклад «невидимих» району проблем. - Область недавно значно підвищила кадастрову вартість нашої землі, в результаті у нас вже пішли банкрутства, багато приватників виявилися не в змозі його потягнути, так що в 2017 році вдалося зібрати лише половину очікуваної суми. Муніципальні збори має право ввести для певних категорій пільгу з цього податку, але як тільки нас об'єднають, питання це буде вирішуватися вже нагорі, і значна частина ходоків просто не добереться до Солнечногорска. Їм буде простіше закрити лавочку. Те ж і з решти питань.

Бунтівники і бюджетники

- З усіх населених пунктів, що входять в район, три повстали проти укрупнення округів, і тільки ми виступили з ініціативою утворити власний міський округ, за образом тих, що насаджує Воробйов. До нього увійшла б Андріївка і прилеглі села, для нас це єдиний спосіб зберегти автономію, - розповідає Воєводіна.

«Сусіди» з семитисячного смт Менделєєва, колись теж самостійного муніципалітету, за словами депутата, здалися без бою.

«Їм призначили виїзне засідання в районній адміністрації, але з 10 депутатів покликали туди тільки шість, заздалегідь згодних на злиття, тих, хто був проти, навіть не повідомили»

, - ділиться Воєводіна ноу-хау підмосковних влади. Цей «фінт» по всій області застосовується, коли начальству необхідно зняти неугодного голову або протягнути через мундепов непопулярне рішення.

Запрошують депутатів нібито на бесіду, але «якщо вже кворум зібрався», пропонують відразу і проголосувати «за» пропозицію керівництва. А то раптом по дорозі додому передумають.

«Нас теж запросили поговорити, але ми заздалегідь прийняли поправку до статуту, що виїзних засідань у наших зборів бути не може, всі процедури тільки вдома, - розкриває свій секрет Воєводіна. І додає: - У нас хороший рада, всього один лікар, а так ні вчителів, ні інших бюджетників ». Люди вони підневільні, за робочі місця тримаються і на бунт не пішли б.

В кінці травня більшістю голосів андріївські муніципали, незважаючи на тиск з Солнечногорска, проголосували за незалежність, але на легку перемогу не сподіваються. Тепер рішення повинні затвердити район і область. Імовірність того, що всі бюрократичні перепони вдасться подолати оперативно, невелика, а у вересні будуть нові муніципальні вибори, і влада зробить все, щоб обрали людей лояльних.

Курс на ліквідацію

«Сміттєві бунти» стали продовженням війни навколо муніципалітетів неспроста, переконаний правозахисник, член Ради з прав людини при президенті РФ Євген Бобров. Він каже, що «необдумані кроки по демонтажу муніципалітетів можуть обернутися революцією».

Він каже, що «необдумані кроки по демонтажу муніципалітетів можуть обернутися революцією»

Євген Бобров. Фото: РИА Новости

- Люди бачать, що вони вже не в силах достукатися, збирають невдоволення, а в підсумку, не маючи іншого механізму вплинути на рішення своїх проблем, перекривають дороги .

Він упевнений, що поселенський муніципальний рівень є основним, а якщо і говорити про часткове скасування, то чи не низових муніципалітетів, а саме районних. «Інакше з основ муніципального управління знищуються всі три: і територія, і повноваження, і бюджет».

Завдання ж Воробьевской реформи він формулює просто: «По факту це повна ліквідація муніципального самоврядування».

За словами Боброва, який в успіх андріївських мундепов, як і багато хто, не вірить, замовникам Воробьевской реформи «вдалося переконати президента, що реформа підвищить ефективність». «Може, ефективність вся ця реформа і підвищить, але виведе людей на вулиці. Чого люди, які приймають рішення, на жаль, не враховують », - вважає член РПЛ.

Лікарі без лікарень

- На зміну державним зборам приходять неформальні сходи жителів, тобто способи, які не інституціалізувати державою. І це закономірно, - не згоден з Бобровим професор і завідувач кафедрою місцевого самоврядування НДУ ВШЕ Симон Кордонський.

І це закономірно, - не згоден з Бобровим професор і завідувач кафедрою місцевого самоврядування НДУ ВШЕ Симон Кордонський

Симон Кордонський. Фото: Олег Булдаков / TASS

Тієї реальності, яка описується в підручниках з муніципального управління, в Росії ніколи і не було, переконаний учений. «Знищення муніципалітетів на нижньому рівні лише легалізує ситуацію. За фактом ніяким місцевим самоврядуванням вони у нас ніколи не були, тому що все одно бюджетувати з центру. Незадоволені змінами сьогодні сили, колись контролювали грошові потоки на рівні муніципалітетів, але тепер від них відсторонені. Як правило, це представники місцевих бізнесів, зав'язаних на владу, з власних міркувань стали колись місцевими депутатами », - вважає він.

- Я сам був підмосковним муніципальним депутатом. Так, були в дев'яностих проблеми з тим, що в муніципальних радах сидів той же бізнес, який вирішував там свої питання, - заперечує Бобров. Однак нинішня реформа, за його словами, перенесе вирішення питань на поверх вище, але не змінить саму схему. І нагадує, що Підмосков'ї не єдиний регіон, де влада пішла на укрупнення.

- У Свердловській області цей процес уже приніс свої плоди: села, розташовані далеко від центру, просто вимирають, тому що слідом за перенесенням влади в район на місцях «оптимізується» все інше. Відділення пошти, поліції, зникає медицина, так що периферійні населені пункти хиреют, оскільки фінансування околиць, як правило, проводиться за залишковим принципом, - констатує правозахисник.

Втім, на думку Кордонского, і в цьому нічого страшного немає. Він каже, що нинішня політика влади, парадоксальним чином лише розчищає простір для реальної самоорганізації мас і реального самоврядування, яке раніше імітувалося муніципальними зборами.

- Зовсім недавно я говорив з головою муніципалітету в Новосибірській області.

Йому для того, щоб бути повністю автономним від держави, залишається тільки ввести свою валюту, в інших питаннях він і так існує самостійно

, - розповідає дослідник. - Ліквідували влади лікарню, а люди запросили лікарів-приватників, які тепер сидять за графіком в тій же будівлі, де колись був селищна медичний пункт. Юридично їх немає, а по факту вони продовжують працювати.

Чи з'являться такі лікарні-примари в Московській області, покаже другий термін губернатора Воробйова. Висунення його кандидатури на вересневих виборах, за повідомленнями ЗМІ, вже схвалили в Кремлі. А якщо так, то ліквідація місцевого самоврядування буде продовжена.