Строительство »

Талісман Фен Шуй на любов, як вибрати, щоб зберегти вірність любові


Багато часто задаються питанням, як вибрати талісман, амулет або оберіг Фен Шуй на любов, відносини, щоб була гарна любов і вірність любові. Найвідоміший талісман фен шуй на любов - дві качечки-мандаринки. Також, будь-який натуральний камінь може служити як талісман на любов і відносини, але тільки в певній зоні квартири, будинки. Зона любові в будинку вважається найважливішою, основний. Вона знаходиться в південно-західному напрямку будинку. Цей сектор можна активізувати за допомогою талісманів Фен Шуй. дивитися інші Талісмани, обереги і амулети: види, значення і особливості.

Спеціальні символи кохання в Фен Шуй, талісман любові - це різні фігурки парних тварин, які традиційно мають відношення до любовної темі.

Любов, шлюб, сімейні взаємини сконцентровані в початковому південно-західному секторі. Це вважається найважливіша жіноча зона. Любовним талісманом зазвичай служить будь-який парний предмет, який активізує удачу в любові. Це може бути фігурка парних тварин, наприклад, рибок або качечок-мандаринок. У Китаї фігурки цих качечок символізують довгий і щасливий шлюб. У нашій країні такими талісманами любові можуть бути статуетки пари голубів або лебедів, які теж вносять велику позитивну енергію, адже з давніх часів ці птахи вважаються символами зворушливої ​​вірності і любові.

Ще одним класичним талісманом любові вважається фігурка місячної феї - богині щастя і любові. У Китаї вона знаходиться в кожному будинку і дарує йому своє благословення.

Для того, щоб любовні взаємини були міцними, а шлюб - стійким, необхідно мати в будинку символ здвоєного вузла. Його бажано розташувати під ліжком або в південно-західній стороні будинку, і тоді любовний успіх ніколи не покине вас.

Символом сімейної гармонії вважається пара Феніксів, яких досить часто зображують на національних китайських вазах. Згідно з ученням, вони також допомагають знайти гідного чоловіка. Але, якщо хочеться таку вазу розташувати в спальні, то слід пам'ятати, що в неї не можна наливати воду і ставити квіти. Вода охолоджує любов. Ваза з квітами підходить для створення водного елементу в квартирі.

У секторі любові можна повісити музику вітру, розташувати дрібненькі сердечка з рожевого кварцу, використовувати елементи, які мають відношення до землі і активізують її силу, енергію. Це можуть бути кристали, смугаста галька, овальні нефрити, кришталеві кульки, кам'яні фігурки і статуетки.

Талісмани, обереги і амулети: види, значення і особливості

Амулет, талісман на залучення грошей

Коштовне каміння та значення каменів

Як підібрати камені по знакам Зодіаку або камені зодіаку

Як вибрати талісман Фен Шуй на гроші і багатство

TaroTaro бажає Вам успіхів і процвітання.
Не забувайте оцінювати статтю, якщо вона Вам сподобалася: