Строительство »

Алтайські дитсадки і школи перейшли на роботу в системі «Мережевий регіон. Освіта"

8 вересня 2016 р 10:32

З нового навчального року школи, дитячі сади, організації додаткового і професійної освіти дітей перейшли на роботу в єдину систему збору та зберігання інформації про учнів «Мережевий регіон. Освіта ». Проект стартував в кінці 2015 року, в серпні 2016 року його запустили в пілотному режимі . Система є частиною автоматизованої інформаційної міжвідомчої системи обліку навчаються. Вона спрощує моніторинг сфери освіти в цілому, пояснюють в Головному управлінні освіти і науки Алтайського краю .

Зокрема, система дозволяє замінити традиційний класний журнал на його електронний варіант. У 2015-2016 навчальному році кожна десята школа краю вела журнал в цифровому форматі. У цьому навчальному році ще 30 шкіл перейдуть на електронну форму обліку відвідування та успішності учнів. Крім того, тепер педагогам не потрібно здавати паперову звітність, а органи управління зможуть практично в режимі реального часу контролювати і аналізувати їх роботу.

За оцінкою фахівців, маючи великі цифри по навчальним і позанавчальних досягнень дитини за багато років, працівники освіти зможуть індивідуально підійти до кожного, допомогти у виборі спеціалізації. Також система, загальна для всіх відомств в Алтайському краї, не дасть загубитися відомостями про дитину у відомчих базах даних, а значить, вчасно будуть вжиті заходи щодо профілактики безпритульності, зазначає відомство.

Система також дозволить відстежувати міграцію дитини: в разі переїзду сім'ї в інший регіон все накопичені дані передадуть на нове місце. Особливу увагу приділили безпеці інформаційної системи: доступ до системи реалізований з урахуванням всіх існуючих федеральних вимог, включаючи вимоги про захист персональних даних.


8 вересня 2016 р 10:32   З нового навчального року школи, дитячі сади, організації додаткового і професійної освіти дітей перейшли на роботу в єдину систему збору та зберігання інформації про учнів «Мережевий регіон