Строительство »

Вуді Аллен потрапив у секс скандал: прийомна дочка звинуватила його в домаганнях, Ділан Ферроу, секс домагання, новини шоу, Оглядач

Легендарного американського кінорежисера і коміка Вуді Аллена звинуватила в сексуальних домаганнях прийомна дочка Ділан Ферроу.

Про це дівчина написала у відкритому листі виданню The New York Times .

Інформацією 32-річна Ферроу вперше поділилася з громадськістю ще в 2014 році, але знову вирішила заявити про це через актуальності теми сексуальних скандалів.

За словами дівчини, Вуді Аллен домагався її, коли їй було всього 7 років.

"Все сталося на маленькому горищі в заміському будинку моєї мами в Коннектикуті", - почала розповідати Ферроу.

"Він сказав мені лягти на живіт і грати з іграшковим потягом мого брата. Поки я грала, я піддалася сексуальному насильству. Він торкнувся пальцями моїх статевих губ і моєї вагіни", - поділилася Ділан.

Він торкнувся пальцями моїх статевих губ і моєї вагіни, - поділилася Ділан

Ділан Ферроу і Вуді Аллен

82-річний Вуді Аллен уже відреагував на заяву Ділан, заявивши, що ніколи до неї не торкався. Також режисер висунув припущення, що нав'язливу ідею про педофілію Аллена вселила дівчині її мати Міа Ферроу.

"Коли ці заяви були зроблені вперше, більше 25 років тому, дві клініки, Child Sexual Abuse Clinic і New York State Child Welfare, провели ретельне розслідування. Обидві провели за роботою багато місяців і незалежно один від одного прийшли до висновку, що ніякого наруги не було . Замість цього вони виявили, що велика ймовірність, що сприйнятливому дитині вселила історію озлоблена після розставання мати ", - сказав Аллен.

Замість цього вони виявили, що велика ймовірність, що сприйнятливому дитині вселила історію озлоблена після розставання мати , - сказав Аллен

Вуді Аллен і і Мія Ферроу

Вуді Аллен і і Мія Ферроу

Вуді Аллен з сім'єю

Варто додати, що причиною розриву з Мией Ферроу став роман Аллена з 22-річною Сун-І Превен, прийомною дочкою Ферроу і її колишнього чоловіка Андре Прево. Тоді Ферроу публічно звинуватила Аллена в розбещенні малолітніх, однак доказів своїх звинувачень не надала. У 1997 році Сун-і Превен і Вуді Аллен одружилися. Надалі вони також удочерили двох дівчаток, назвавши їх Беше і Мензо.

"Я не є прийомним батьком Сун-І. Я ніколи не жив з Міа. Більше того, я жодного разу не спав в її квартирі ... Я не вечеряв там, і взагалі я не був батьком її усиновлених дітей. Ніколи ... Сун-І була прийомною дитиною Ферроу. Я міг її зустріти на вечірці, де завгодно. І в такому випадку навряд чи мені пред'являли б такі претензії! "- розповів режисер.

- розповів режисер

Вуді Аллен і Сун-І Превен

Вуді Аллен і Сун-І Превен

Вуді Аллен і Сун-І Превен

Як повідомляв "Обозреватель", раніше топ-продюсера кіноіндустрії США Харві Вайнштейна звинуватили в сексуальному насильстві і домаганнях по відношенню до колег. Колишні і нинішні підлеглі продюсера, відомі актриси Голлівуду, стали одна за одною розповідати журналістам про прецеденти із засновником компанії Miramax.

Підпишись на Telegram-канал і подивися, що буде далі!