Строительство »

Покупців житла в Челябінську залучають Тополина Алея і "Академ"

Тополинка - найпопулярніший мікрорайон в южноуральской столиці, повідомили кореспонденту ДТРК Південний Урал аналітики порталу з пошуку нерухомості   N1

"Тополинка" - найпопулярніший мікрорайон в южноуральской столиці, повідомили кореспонденту ДТРК "Південний Урал" аналітики порталу з пошуку нерухомості N1.RU . На думку експертів, 2 мікрорайону в Челябінську викликають найбільший інтерес покупців - Тополина алея і Академ Ріверсайд. На третьому місці - Парковий. Перший став абсолютним лідером як на ринку вторинного житла, так і серед новобудов.

Ціни на нерухомість в двох найпопулярніших мікрорайонах вище, ніж в середньому по місту на 26-33,6%. «Квадрат» на вторинному ринку в Тополиної алеї стоїть 50,8 тис. Руб., В новобудовах - 50,1 тис. У "Академія" ціна на житло на 15,5- 20,5% вище, ніж в інших мікрорайонах - на вторинному ринку починається від 49 тис. руб. за кв. метр, квартири в новобудовах коштують в середньому 43,3 тис.

«В лідери за кількістю переглядів квартир потрапили мікрорайони з гарною транспортною доступністю та інфраструктурою, навіть незважаючи на більш високі ціни, ніж в середньому по ринку. Судячи з усього, покупець навіть з обмеженим бюджетом зараз робить вибір на користь квартири зі зручним місцем розташування, жертвуючи зайвими «квадратами», які міг би отримати за ці гроші на околиці », - коментує керівник прес-служби сайту N1.RU Анастасія Гриньова.

В цілому по ринку найбільше пропозицій зараз в новобудовах Курчатовского і Калінінського районів. Найменше покупці дивляться оголошення про продаж нерухомості в металургійному та Радянському.

Служба інформації cheltv.ru, фото: rielt-sk.ru