Строительство »

Якщо ви відповісте на ці 10 питань «так», то ви алкоголік

  1. 1. Вам нудно без алкоголю на вечірках?
  2. 2. Ви спробували алкоголь раніше 15?
  3. 3. Ви п'єте більше, ніж заплановано?
  4. 4. Алкоголь - це частина вашої філософії?
  5. 5. Ви забуваєте події з вечірок?
  6. 6. Вас дратують люди, які чіпляються до кількості випитого?
  7. 7. У вас є свої алкогольні традиції?
  8. 8. Вас коли-небудь в жарт називали алкоголіком?
  9. 9. У вас є тайник?
  10. 10. Вам бувало соромно за свої нічні вчинки?

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

«Може, алкоголь і найлютіший ворог людини, але Біблія говорить:" Люби своїх ворогів "». Якщо ви з усмішкою кивнули на знак згоди з цією фразою Френка Сінатри, то у вас, панове, можуть бути проблеми з алкоголем. Можливо, у вас залежність, але ви навіть не підозрюєте. Як же дізнатися, де межа дозволеного і коли людину офіційно можна вважати алкоголіком?

Ми в AdMe.ru вирішили розібратися в цьому питанні і, спираючись на дослідження Independent , Знайшли 10 ознак алкоголізму. Якщо ви відповісте на ці питання «так», то це явний привід почати змінювати своє життя.

1. Вам нудно без алкоголю на вечірках?

Якщо ви вважаєте, що немає вечора нудніше, ніж вечір в компанії непитущих людей, не можете танцювати і філософствувати без алкоголю, а на запрошення на будь-який захід ви першим ділом думаєте, що машину потрібно залишити вдома, - немає, ви не людина-свято. Це просто перший дзвіночок алкогольної залежності.

2. Ви спробували алкоголь раніше 15?

Якщо ви вже в 13 років почали народжувати важкі фрази на кшталт: «Алкоголь - це анестезія, що дозволяє перенести операцію під назвою життя», - ми вас засмутити. За результатами досліджень , «Пляшковий старт» саме в цьому віці з високою часткою ймовірності може «включити» сплячий ген схильності до алкоголю, якщо у вас такий є.

3. Ви п'єте більше, ніж заплановано?

Якщо ви раз по раз обіцяєте собі перед заходом точно не пити більше двох келихів, але до кінця дії мало чим нагадуєте людину, - пора задуматися.

Про всяк випадок уточнимо, яку кількість алкоголю вважається безпечним : Не більше 14 одиниць в тиждень - це приблизно 1,5 пляшки вина або 5 кухлів пива (зрозуміло, це усереднені дані). До речі, є хороший спосіб самоконтролю: регулювати власну дозволену дозу щоб уникнути похмілля і інших неприємних наслідків вам допоможе дуже зручний додаток iDrinkSmarter .

4. Алкоголь - це частина вашої філософії?

Якщо, як Веничка Єрофєєв, ви вважаєте, що «всі цінні люди країни, всі потрібні їй люди пили як свині, а вся зайва недолуга сіра маса гинула в тверезості», або, як Ларс фон Трієр, періодично закінчуєте творчу кар'єру через відмову від алкоголю, то з такою філософією одного разу ви просто ризикуєте в похмільний самоті прокинутися в електричці Москва - Петушки.

5. Ви забуваєте події з вечірок?

Прокидатися в незнайомому місці з незнайомими людьми і розгадувати, що було вчора, можливо, це весело лише в Лас-Вегасі. Перед вечіркою. В кіно. А у звичайних людей це є ознакою алкоголізму . Адже як одного разу сказав доктор наук Каліфорнійського технологічного інституту Шелдон Купер: «Провали в пам'яті - безкоштовний приз на дні кожної пляшки горілки».

6. Вас дратують люди, які чіпляються до кількості випитого?

Наприклад, коли ви тільки почали щось відзначати, але тут з туману з'являється ваш роздвоївся один і говорить це мерзенне: «Алевтина Рудольфовна, настільки значна кількість спиртного може погіршити ваші проблеми зі здоров'ям». Ну що за людина?

7. У вас є свої алкогольні традиції?

Келих шампанського для гарного сну, склянку віскі для бадьорого дня, галон пива з поваги до закінчилася робочому тижні - всі подібні традиції, по-перше, в рази підвищують кількість споживаного вами алкоголю, по-друге, є спробою виправдати свою згубну звичку. Так ви оком не встигнете моргнути, як почнете запивати найменший стрес у вашому житті.

8. Вас коли-небудь в жарт називали алкоголіком?

Це той самий момент, коли ви уявляєте себе людиною-карнавалом, уособленням веселощів і ейфорії, але друзі називають вас просто алкашом.

9. У вас є тайник?

Якщо у вас є свій прихований бар, який ви про себе називаєте «моя принадність» і періодично блаженно згадуєте його в особливо важкі моменти дня, то справи кепські, товариші. Вживання алкоголю потай від сім'ї і друзів - частий симптом ранньої фази залежності.

10. Вам бувало соромно за свої нічні вчинки?

У вас немає провалів пам'яті, ви добре пам'ятаєте, що відбувалося напередодні ввечері на святі, але от повірити, що всю цю дичину творили ви, не може навіть ваш ангел-хранитель. Міняти від келиха до келиха не тільки свій настрій, а й свою особистість - це показовий приклад алкоголізму і фінальна точка в нашому списку.

До цього можна додати хіба що думка старого Хемінгуея: «Будучи тверезим, втілити в життя всі свої п'яні обіцянки - це навчить вас тримати язика за зубами».

PS Якщо ви судорожно переглядали цю статтю незалежно від результатів - це теж дзвіночок, товариші. Пора б зупинитися.

А все решта тепер можуть спокійно жити далі, знаючи, що вони не алкоголіки! За це варто випити склянку смачного смузі.

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

1. Вам нудно без алкоголю на вечірках?
2. Ви спробували алкоголь раніше 15?
3. Ви п'єте більше, ніж заплановано?
4. Алкоголь - це частина вашої філософії?
5. Ви забуваєте події з вечірок?
6. Вас дратують люди, які чіпляються до кількості випитого?
7. У вас є свої алкогольні традиції?
8. Вас коли-небудь в жарт називали алкоголіком?
9. У вас є тайник?
10. Вам бувало соромно за свої нічні вчинки?