Строительство »

Відповідальність боржників по аліментах посилила Рада

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  2. Орфографічна помилка в тексті:

3 липня 2018, 12:29 Переглядів: 3 липня 2018, 12:29 Переглядів:   Фото: AFP

Фото: AFP.

Верховна Рада підтримала законопроект №8296, яким заборонила боржникам по аліментах продавати майно і ввела автоматизований арешт їхніх коштів. За ухвалення законопроекту проголосували 230 народних депутатів при мінімально необхідних 226 голосах.

Ухвалений парламентом закон забороняє боржнику по аліментах, внесеного в Єдиний реєстр боржників , Відчуження майна - зокрема, по виконавчих проваджень про стягнення аліментів за наявності у неплатника аліментів заборгованості за даними платежах за більш, ніж три місяці.

Проект закону також передбачає, що автоматизований арешт коштів боржника визначається Міністерством юстиції за погодженням з Національним банком України.

Крім того, в законі прописано і збільшення до 5,1 тис. Гривень максимального штрафу для батьків дитини, якщо дитина, яка не досягла віку, з якого настає кримінальна відповідальність, вчинила злочин, для якого така відповідальність передбачена.

Також закон передбачає, що претенденти на пост в Кабінет міністрів, кандидати в депутати Ради і депутати місцевих рад повинні будуть подавати заяви про відсутність заборгованості по сплаті аліментів за більш, ніж шість місяців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Рада також підтримала і законопроект № 8295 "Про внесення змін до статті 165 та 166 Податкового кодексу України", яким скасовується оподаткування аліментів від нерезидентів. "За" проголосували 235 нардепів.

Законопроект скасовує норму про включення до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку дохід у вигляді аліментів від нерезидента, тобто від особи, яка діє в одній державі, але постійно зареєстровано і проживає в іншому.

Законом також пропонується включити до податкової знижки суму коштів, сплачених платником податку на доходи фізичних осіб на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти платника податку або члена його сім'ї першого ступеня споріднення.

Раніше в Україні вже ввели нові покарання для боржників-аліментників, але Міністерство юстиції планує збільшити розмір виплат і ввести кримінальну відповідальність для тих, хто ухиляється від суспільно-корисних робіт.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вже попередив, що неплатників аліментів чекають жорсткі покарання і "переслідування в усіх напрямках" з метою примусу платити гроші на дітей.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Рада посилила відповідальність боржників за аліментами". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ