Строительство »

Ухвала суду про затвердження мирової угоди про зміну порядку і способу стягнення аліментів з 1/4 частини всіх видів доходу на тверду грошову суму

Адвокатська практика адвоката Москви Ушакової Н.М. по стягненню аліментів з чоловіка (батька дитини) на утримання неповнолітнього сина. В результаті поданого позову про зміну порядку і способу сплати аліментів відповідач був змушений прийняти умови мирової угоди і сума аліментів була встановлена в необхідних розмірах нашим клієнтом, але з урахуванням можливості виплачувати їх відповідачем - чоловіком (батьком неповнолітнього). Необхідно всім мати на увазі, що існує кілька форм стягнення аліментів - 1) в частках від загального заробітку (доходу), 2) у твердій грошовій сумі, 3) а так само в разі сезонності заробітку, роботи, (чи інших випадках передбачених законом) , то змішана форма сплати аліментних зобов'язань. Однак потрібно зазначити змішана форма аліментів зустрічається в практиці дуже рідко. При цьому сума в первісному позові була свідомо завищена, що б мати можливість обговорювати менші суми, які влаштують нашого клієнта.

ВИЗНАЧЕННЯ
місто Moscow 28 серпня 20хх р

Мировий суддя судової ділянки №186 району Тропарево-Нікуліно міста Москви Максимов

MX, при секретарі Дунаєва А.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу №2-220 / хх за позовом В. до П. про зміну порядку і способу стягнення аліментів.

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулася до суду з позовом до відповідача про зміну порядку і способу стягнення аліментів з 1 \ 4 частини всіх видів заробітку і (або) доходів відповідача на тверду грошову суму в розмірі 100 000 рублів.

В судовому засіданні позивачка та її представник позивачки за дорученням московський адвокат Ушакова Н.М., діюча на підставі довіреності представили мирову угоду, яке просили суд затвердити.

Відповідач та його представник Трифонова А.І. в судове засідання з'явилися, просили суд затвердити мирову угоду.

В судовому засіданні сторони уклали мирову угоду, яке просять затвердити і припинити провадження у справі. Згідно з умовами мирової угоди П. зобов'язується виплачувати В. аліменти в твердій грошовій сумі в розмірі 10 000 (десять тисяч) рублів на утримання сина Олега, хх червня 20хх року народження, починаючи з 1 вересня 2008 до його повноліття із застосуванням індексації, в відповідно до чинного законодавства. Від решти позовних вимог В. - відмовляється.

Сторонам роз'яснено порядок укладення мирової угоди і наслідки припинення провадження у справі у зв'язку із затвердженням мирової угоди.

Ознайомившись з умовами мирової угоди, суд приходить до висновку про те, що його умови не суперечать закону і не порушують інтересів інших осіб.

На підставі викладеного та керуючись аб. 5 ст. 220, ст. 221 ЦПК України, суд,

УХВАЛИВ:

Затвердити мирову угоду по цивільній справі № 2-220 / хх за позовом В. до П. про зміну порядку і способу сплати аліментів, відповідно до умов якого П. зобов'язується виплачувати В. аліменти в твердій грошовій сумі в розмірі 10 000 (десять тисяч) рублів на утримання сина О., хх червня 20хх року народження, починаючи. 1 вересня 2008 до його повноліття із застосуванням індексації, відповідно до чинного законодавства.

Провадження у цивільній справі 2-220 \ хх за позовом В. до П. припинити.

Це визначення може бути оскаржене в Нікулінський районний суд м Москви протягом 10 днів.

Світовий суддя Максимов М.К.

Адвокати Москви Ушакова, Путилова, пропонують послуги по стягненню аліментів, як на утримання дітей, так і на утримання батьків. Багато хто навіть не знають які права по аліментах вони мають, до того моменту поки не потраплять на консультацію до грамотним адвокатам, які розбираються в питаннях по аліментних зобов'язань. У різних випадках застосовні різні підходи щодо стягнення аліментів, але які саме, вам необхідно уточнити. Це можна зробити зателефонувавши до нас і записатися на усну консультацію по аліментах за т. 8 (495) 5451212.