Строительство »

Неплатників аліментів потрібно садити в тюрму - адвокат

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

17 квітня 2013, 4:30 Переглядів: 17 квітня 2013, 4:30 Переглядів:   Недбайливих батьків займуть громадськими роботами

Недбайливих батьків займуть громадськими роботами.

Для злісних неплатників аліментів можуть настати скрутні часи. Недбайливих батьків, які відмовляються допомагати матерям своїх дітей, посилаючись на відсутність заробітку, пропонують відправляти на громадські роботи: прибирати сніг, мести вулиці, копати і будувати. А зароблені ними гроші перераховуватимуть матерям. Відповідний законопроект зареєстрував депутат-опозиціонер Віталій Немилостивий. "Батько повинен платити аліменти. Якщо він безробітний - нехай трудиться на громадських роботах", - пояснив "Сегодня" свою ініціативу депутат.

Юристи кажуть: випадки, коли колишні чоловіки виправдовують невиплату аліментів відсутністю роботи, не рідкість. Буває, і коли офіційна зарплата - копійки, а основна сума - в конверті. "Іноді вони працюють, але тільки на півставки. А аліменти суд встановлює на рівні 1/5 або 1/6 від цієї суми. Тоді виходять мізерні аліменти ", - розповів" Сегодня " адвокат Валентин Крушинський. Згідно з чинним законодавством, відсутність роботи не звільняє людину від виплат аліментів. Інша справа, що "вибити" їх з недбайливого батька неможливо, а управи на таких неплатників немає, пояснює нам адвокат Тетяна Монтян. Вона вважає, що потрібні більш радикальні заходи. "Їх потрібно садити. Тоді відразу знайдуться гроші", - впевнена вона.

На відсутність аліментів скаржиться і колишня дружина Сергія Власенка Наталія Окунська. "Доводжу з чеками і квитанціями, що на аліменти Власенко 94 гр. 78 коп. Неможливо прогодувати навіть хом'ячка ...", - пише на своїй сторінці в "Фейсбуці" Окунська. За її словами, суд присудив Власенко 2299 грн аліментів. Якби депутата відправили працювати двірником з оплатою близько 15 грн на годину, то для розрахунків з колишньою дружиною йому довелося б мести вулиці по п'ять годин на день.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Неплатників аліментів потрібно садити в тюрму - адвокат". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Вікторія Шестоперову

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ