Строительство »

До скількох років сплачуються аліменти безробітним батьком

 1. Скільки повинен платити аліменти безробітний
 2. До скількох років платять аліменти
 3. Як платити аліменти безробітному

Розлучення з колись коханою людиною завжди процес болючий і повний труднощів Розлучення з колись коханою людиною завжди процес болючий і повний труднощів. Навіть якщо не дивитися на психологічну складову цього питання, є ще і сторона матеріальна, особливо якщо в розваленому союзі є діти. Аліменти - одна з найчастіших причин зустрічі людей, які розійшлися після декількох років серйозних відносин, здатна украй зіпсувати спілкування між ними. Особливо проблематичні ситуації, коли зобов'язаний виплачувати дітям гроші батько залишається без роботи. Про те, чи повинні в подібному випадку нараховуватися аліментні виплати і яким способом можна зобов'язати людини здійснювати ці виплати, завжди варто знати заздалегідь, навіть якщо поки чоловік в термін виконує всі свої зобов'язання.

Читайте:  рівень безробіття в Росії 2014 Читайте: рівень безробіття в Росії 2014 .

Як платити за світло менше: корисні поради .

Чи чекати росіянам девальвацію рубля в 2015 році: http://cowcash.ru/news/russia/devalvatsiya-rublya-2015.html

Скільки повинен платити аліменти безробітний

Кожен розуміє, що найбільш незахищеними при розлученні батьків виявляються діти. Не маючи можливості вплинути на їх психологічне благополуччя, держава постаралося зробити так, щоб, коли подружжя розходяться, діти хоча б не зазнавали труднощів у матеріальному плані. Саме тому в Сімейному кодексі РФ зазначено, що аліменти зобов'язані платити всі батьки, що не займаються прямим утримання та виховання своїх дітей, незалежно від того, працюють вони чи ні.

Так скільки ж потрібно платити аліментів безробітному? Що стосується розміру виплат аліментів, якщо платник безробітний, то він залежить від того, як було отримано рішення про виплату аліментів. Методів зобов'язати виплачувати гроші на виховання дитини в будь-якому випадку кілька. Однак якщо аліментник не має певного місця роботи, то цей процес буде мати кілька важливих і для одержувача, і для платника нюансів.

Загалом аліменти можуть виплачуватися при:

 1. Висновку письмової згоди з приводу того, скільки один з батьків буде платити іншому на виховання спільних дітей. В цьому випадку рекомендується навіть при збереженні хороших відносин між подружжям, яке розлучається письмово підтверджувати прийняте рішення, а при безпосередній сплаті коштів на утримання дітей - обмінюватися розписками про отриманої / відданої сумі;
 2. Зверненні до суду, який зобов'яже виплачувати гроші на виховання дитини, а також розрахує потрібну суму з урахуванням найбільш значущих умов.

Другий метод отримання аліментів не такий простий, як здається, проте в інших випадках уникнути його не можна Другий метод отримання аліментів не такий простий, як здається, проте в інших випадках уникнути його не можна. Подача заяви в суд супроводжується збором різних документів. Способи розрахунку аліментів судом залежать від декількох факторів: виплачувалися аліменти раніше і яким чином, яке матеріальний стан обох подружжя після розлучення, чи є у них ще діти, намагається батько, з якого стягують аліменти, знайти роботу або ж немає. У будь-якому випадку суд повинен постаратися зробити так, щоб життя дітей в обставинах, що склалися не змінилася в матеріальному плані в гіршу сторону.

Додатково читайте, як проводиться розшук боржника приставами.

Суд може:

 1. Визначити частку в доходах батька-аліментщика, яка буде йти на виховання дитини кожним з батьків, що є безпосереднім опікуном. Даний спосіб хороший тим, що борг при такому розрахунку за безробітним батьком-неплатником накопичується. У регіонах така сума може стати гарною підмогою батькові, який залишився разом з дитиною, так як при відсутності роботи і пошуку такої не через ЦЗН суд розраховує аліменти від середньої зарплати в регіоні. Додатково читайте, чому Дмитро Тарасов не платить аліменти на дитину і яка в нього зарплата . Однак варто врахувати, що якщо безробітний колишній чоловік встане на облік в службу зайнятості і буде там числиться, то розмір аліментів складе частку саме від одержуваного допомоги по безробіттю. Та ж сама ситуація скластися в разі, якщо колишній чоловік піде на офіційно низькооплачувану роботу;
 2. Призначити строго певний розмір аліментів. Якщо аліменти були розраховані за такою схемою, то дитина повинна буде отримувати рівно стільки, скільки призначив суд. Однак якщо безробітний батько згодом знайде роботу, то сума оплати аліментів колишнім безробітним залишиться колишньою, хоч його зарплата буде 5000, хоч 50000 рублів.

При звичайних умовах розрахунок коштів на виховання дитини для безробітного батька-аліментщика відбувається так само, як і для працюючого. Сума виплат щомісяця на одну дитину становить чверть доходу, якщо після розлучення залишилося два або три і більше дитини, то розмір аліментів складе третину і половину доходу батьків-аліментщика відповідно.

До скількох років платять аліменти

До 18 років будь-яка людина державою вважається дитиною До 18 років будь-яка людина державою вважається дитиною. Тому всі турботи по догляду за ним і його змістом законом обумовлюються саме до цього терміну. Аліменти винятком в цьому випадку не є, і тому батьки несуть на собі тягар турботи про своє чадо до його повноліття. Якщо той з батьків-платник не виконував покладених на нього Обов'язок, то заяви до суду про нарахування аліментів необхідно також подавати до тих пір, поки адресат відрахувань вважається дитиною: в іншому випадку отримати гроші буде проблематично, адже дитина дожив до 18 років без аліментів, а значить не так вже й потребував цих грошах раніше, щоб платити їх тепер.

Звичайно ж, є випадки, коли виплати аліментів продовжуються і після того, як дитина стала повнолітньою. До скількох років виплачуються аліменти в таких випадках:

 1. Якщо після закінчення середньої школи дитина продовжує навчання на очному відділенні ВНЗ, то одержувачу коштів на виховання і благополучне існування дитини необхідно подати заяву про складання нового виконавчого листа, де вказується фіксований розмір виплат, який батько-аліментник буде зобов'язаний щомісяця платити своєму колишньому спругу до досягнення дитиною віку 23-24-х років.
 2. Якщо дитина є інвалідом. Також за заявою одержувача коштів складається новий документ, в якому прописується точна сума, що враховує ступінь тяжкості хвороби дитини, необхідні для його лікування процедур і медикаменти. Тому для продовження виплат від колишнього чоловіка в цьому випадку потрібно описати суду ситуацію, що склалася у можливій повноті, тобто зібрати максимально можливе підтвердження тих витрат, які несе за собою утримання дитини.

Варто пам'ятати, що після 18-ти років виплачується суму аліментів строго фіксують у виконавчому листі, і при зміні умов утримання дитини (відрахування з ВНЗ, зміна вартості ліків і тому подібні варіанти) величину виплат можна оскаржити в суді, тим самим зменшивши (або припинивши їх) або ж збільшивши при необхідності.

Оплата транспортного податку через інтернет  : Швидко і просто Оплата транспортного податку через інтернет : Швидко і просто.

Які пільги з транспортного податку є для пенсіонерів, можна дізнатися з нашій статті .

Як розраховуються декретні виплати: http://cowcash.ru/cash/buh/raschet-dekretnyh.html

Як платити аліменти безробітному

Як видно з вищесказаного, аліменти для безробітних нараховуються або мировою угодою між колишнім подружжям, або в судовому порядку, і тоді розмір виплат, який повинен здійснювати батько-аліментник на користь дитини, розраховують пристави Як видно з вищесказаного, аліменти для безробітних нараховуються або мировою угодою між колишнім подружжям, або в судовому порядку, і тоді розмір виплат, який повинен здійснювати батько-аліментник на користь дитини, розраховують пристави.

Звичайно ж, оптимальним варіантом є полюбовна розставання колишнього подружжя. Може здатися, що в цьому випадку батько, під опікою якого залишаються діти, виявляється незахищеним, однак мирову угоду - це заощаджені нерви і можливість в подальшому при ухиленні витребувати-таки необхідну на виховання і благополучне існування дітей суму. Для батьків-аліментщика така угода особливо вигідно в разі, якщо його місце роботи неофіційно, адже при втручанні в справу судових приставів або знаходженні стороною-опонентом свідків саме він ризикує залишитися навіть без цього заробітку та отримати значні проблеми з законом.

Збираючись до суду із заявою про нарахування аліментів потрібно знати, чи перебуває людина, з якого будуть стягуватися аліменти на обліку в центрі зайнятості. Ухилитися від аліментів не зможуть і ті, хто не працює в зв'язку з навчанням у ВНЗ, знаходженні на пенсії по інвалідності або по старості.

При призначенні аліментів судом до уваги беруться всі джерела доходу батьків-аліментщика. Якщо вони менше суми мінімальної заробітної плати в регіоні, виплата аліментів лягає на плечі держави, яке при потім стягне з боржника виплачену по аліментах суму.

Виплачує гроші безробітний батько, якщо він не отримує ніякого допомоги, повинен передавати необхідну суму одержувачеві аліментів особисто з отриманням розписки, або через приставів, які фіксують факт передачі грошей. Також є можливість перераховувати гроші на рахунок дитини, проте для цього потрібне виконання деяких особливих умов: отримання рішення суду, відкритий на ім'я дитини рахунок в банку та інші.

Резюмуючи все вищесказане, коротко можна сказати, що:

 • Відсутність постійного місця роботи нікого не звільняє від турботи про свою дитину;
 • При наявності неофіційного доходу краще розлучатися з колишнім подружжям «полюбовно», укладаючи мирову угоду про розмір виплат на утримання спільних дітей;
 • При зверненні до суду тим чи іншим чином батько-аліментник повинен буде виплачувати дитині затверджену судом суму грошового утримання, будь то гроші з неофіційного джерела, одержувані допомоги або ж примусова робота.

Як отримати аліменти з безробітного, відео:

Рекомендуємо статті по темі:

Так скільки ж потрібно платити аліментів безробітному?