Строительство »

Адвокат по аліментах Сергій Головін в Москві

 1. Стягнення аліментів на користь неповнолітніх дітей
 2. Виплата аліментів за обопільної згоди сторін
 3. Стягнення неустойок за прострочені виплати аліментів
 4. Зниження або збільшення суми виплат
 5. Стягнення аліментів на користь дітей, які досягли повноліття
 6. Адвокат по аліментах в місті Москві надає наступні види послуг:

Адвокат по аліментах є високопрофесійний фахівець, який спеціалізується на сімейному праві і зокрема на аліментних зобов'язаннях. В нашій колегії адвокатів є такі фахівці.
Аліментами називається грошове утримання, на користь дітей, які не досягли повноліття, і непрацездатних дорослих членів сім'ї. Зазвичай, питання стягнення аліментів, встає після розірвання шлюбу, але не завжди. Бувають випадки, і досить часто, що люди змушені вимагати аліменти і без розлучення.
стягнення грошей чи не порушує сімейних зв'язків між дітьми та батьками і не звільняє від виконання батьківського або синівської боргу. Виплачена одного разу велика сума не звільнить від виплати аліментів надалі. Гроші спрямовані на забезпечення дітей або непрацездатних батьків харчуванням, одягом, житлом і задоволення духовно-моральних потреб: лікуванням, навчанням, відпочинком. Адвокат по аліментах є високопрофесійний фахівець, який спеціалізується на сімейному праві і зокрема на аліментних зобов'язаннях

Стягнуто понад 4 мільйонів рублів аліментів!

Стягнення аліментів на користь неповнолітніх дітей

Коли батьки при розлучення не можуть домовитися про порядок утримання дітей або відмовляються утримувати їх, то за рішенням суду аліменти стягуються примусово. Адже в статті 80 СК РФ сказано, що батьки повинні нести матеріальну відповідальність за долю своїх дітей і утримувати їх. Стягують вони через суд із заробітку або з інших доходів.

 • Аліменти на одну дитину становлять одну четверту частину (25%) від доходів.
 • На двох дітей - одну третину (33%) від доходів.
 • На трьох і більше дітей - половину (50%) від усіх доходів.

Причому розмір і форма змісту можуть змінюватися за тими потребами дітей, таким чином, щоб їх існування було максимально наближене до умов, які були б у них, якби вони проживали в повній сім'ї. І так само аліменти можуть бути стягнуті як в процентному співвідношенні від заробітку батьків так і в твердій сумі, відповідно до ст. 83 СК РФ, це підходить в тому випадку якщо батько приховує свої заробітки. Він може мати машину, квартиру і інші атрибути розкоші, але платити мінімальну суму змісту на дитину. Якщо ви хочете, щоб він платив з реального свого заробітку, то варто звернутися до юристів, так як такий судовий процес вимагає збору доказів доходу батьків.
Виплачуються аліменти до досягнення дітьми повноліття. І як зазначено в статті 107 СК РФ стягнення аліментів не має терміном давності, Ви можете звернутися за стягненням не залежно від терміну який минув з моменту виникнення права на стягнення. Стягнення аліментів можливо так само за минулий період, але не більше трьох років до моменту звернення до суду.

Виплата аліментів за обопільної згоди сторін

Це форма виплат змісту неповнолітнім дітям найбільш традиційна. Її застосовують відповідальні, які дбають про дітей, батьки. Вони складають угоду, в якому описують свої обов'язки з виплати аліментів. В рамках цієї угоди детально обговорюються всі основні питання, пов'язані з утриманням дітей. Угода запевняють у нотаріуса. Надалі в угоду можна внести зміни і доповнення, звичайно, за згодою обох сторін.
При розлученні угоду подається на затвердження до суду. І якщо в ньому містяться пункти, що суперечать закону, що ущемляють в якійсь мірі чиїсь права, то суд його не затвердить, а розірве. Тому, перш ніж завіряти угоду в нотаріуса, проконсультуйтеся з адвокатом по аліментах.
Професійний юрист забезпечить вам повний успіх. Він відредагує ваше угоду або скласти абсолютно нове, що відповідає вимогам закону угода.

Стягнення неустойок за прострочені виплати аліментів

Часто буває таке, що після укладення угоди про аліменти, грошові виплати затримуються, не надходять вчасно.
Якщо угода складена адвокатом, то в ньому обов'язково буде пункт, який обумовлює цю ситуацію. Але, якщо навіть, в вашому угоді цього пункту немає, то ви маєте право отримати законну неустойку. Її розмір визначається однією десятою частиною від невиплаченої суми кожного дня прострочення.
Захищайте інтереси своїх дітей!
Хочете стягнути неустойку, наберіть наш телефон і ми вам допоможемо.

Зниження або збільшення суми виплат

З плином часу змінюються матеріальні і фінансові можливості людей. І часто виявляється, що діти, які одержують аліменти згідно з укладеним раніше угодою між батьками або згідно з рішенням суду про стягнення, починають отримувати або значно менше, або більше, ніж отримували б, якби справа про стягнення аліментів розглядалося в суді за законом. У такому випадку угода потрібна переглянути. При цьому суд врахує обставини, що склалися і які зменшить, або збільшить суму виплат.

Стягнення аліментів на користь дітей, які досягли повноліття

Не всі діти, які досягли повноліття, стають самостійними громадянами. Багато хто продовжує потребувати допомоги, тому мають право самостійно або за допомогою опікуна звернутися в суд. Суд може залучити батьків нести додаткові витрати на навчання, лікування, різні потреби потребують допомоги. Батьки в цьому випадку будуть виплачувати аліменти, з розрахунку їх матеріальних можливостей.

Адвокат по аліментах в місті Москві надає наступні види послуг:

 • написання угоди про сплату аліментів: надання допомоги в нотаріальному посвідченні документа за бажанням сторін, що краще через обов'язкової сили і так як така угода замінює виконавчий лист;
 • якщо один з батьків відмовляється виплачувати гроші і немає угоди, то наші фахівці захистять ваші інтереси в суді для стягнення належних сум, як з вашою участю так і без;
 • адвокат по аліментах проведе з вами консультацію з вищезазначених питань і роз'яснить усі тонкощі законодавства про стягнення;
 • написання позову для стягнення аліментів;
 • подача позов до суду;
 • адвокат отримає рішення суду і направить його судовим приставам для стягнення.