Строительство »

Хороший чи це варіант - нерухомість на стадії будівництва?

 1. можливості
 2. Економічна опалювальна система
 3. Сусіди з схожим способом життя
 4. Кредитна консультація
 5. ризики
 6. Сюрпризи детального планування

Квартира в ще тільки будується може здаватися вигідним вкладенням - ціна зазвичай нижче, ніж у вже готовому проекті, і девелопер пропонує різні переваги.

можливості

Покупець може впливати на кінцевий результат

Купуючи квартиру в будинку на стадії будівництва, можна вносити зміни в планування квартири, міняти розташування кімнат і стін - якщо тільки це можливо, побажання майбутнього власника беруться до уваги. Нерідко девелопер пропонує і внутрішню обробку у відповідності зі смаком і вимогами покупця. Це означає, що самому думати ні про що не доведеться - ви зможете заселитися в повністю готове житло.

Економічна опалювальна система

Один з сьогоднішніх пріоритетів - це енергоефективність будівлі, а в нових будинках іноді роблять ще один крок вперед, встановлюючи системи опалення та підігріву води, які задіюються за допомогою альтернативної енергії, наприклад, земляний насос. Якщо такий вид опалювальної системи запланований для житла, яке ви пригледіли, ви можете розраховувати на суттєву економію при оплаті щомісячних рахунків за комунальні послуги.

Сусіди з схожим способом життя

Кожен новий проект привертає своє коло потенційних мешканців - один гарантує динамічну життя в центрі міста, інший пропонує вид на ліс, водойма поблизу і спокій, який можна порівняти з сільським; третій надає можливість життя в популярному міському кварталі в історичному будинку після реновації, в будівлі з автентичними елементами і сучасними технологічними рішеннями. Швидше за все, і сусідами у вас виявляться люди зі схожими пріоритетами і вимогами до життя.

Наприклад, рядні будинку на околиці міста напевно більше до душі сім'ям з дітьми і домашніми тваринами - щоб було свіже повітря і зелений газон, і одночасно - центр міста в 15-ти хвилинах їзди.

Новітні технологічні рішення

Плануючи нові проекти, відповідальні девелопери зазвичай думають про зручність і хороше самопочуття мешканців, тому в нових проектах починають з'являтися найсучасніші технологічні рішення, такі, як система «розумного будинку», що дозволяють за допомогою просунутих пристроїв дистанційно регулювати, наприклад, опалювальне обладнання або температуру в сауні. За безпеку будівлі нерідко відповідають новітні інтегровані охоронні системи та камери відеоспостереження. До того ж, навіть триповерхові будинки тепер часто обладнуються ліфтами.

Кредитна консультація

Обговорити з фахівцем банку свої можливості отримання кредиту Ви можете віддалено, використовуючи відеоконсультацію в інтернет-банку, або в філії.

ризики

Наобіцяти можна багато, а як з реалізацією?

Після того як ознайомитеся з проектом і задасте девелоперу питання, попросіть всі обіцянки оформити в письмовому вигляді. Інакше може виявитися, що у вдома не буде обіцяного освітлення, а зручні під'їзні дороги і дитячий ігровий майданчик так і не будуть побудовані. Всі важливі для вас аспекти і обіцянки девелопера повинні бути прописані в договорі.

Сюрпризи детального планування

Перш ніж купувати житло, не забудьте ознайомитися з детальним плануванням району. Так ви будете впевнені в тому, що нинішній вигляд на зелену галявину збережеться і через п'ять років, що біля вашого вдома не прокладуть новий шосе, а на місці парковки з'явиться багатоповерховий офісний будинок.

Вивчіть також історію місця - можливо, новий проект почали будувати ще десять років тому, але він не був відповідним чином законсервований, щоб забезпечити якісний результат.

Справи, які не можна пускати на самоплив

Проробіть підготовчу роботу і зберіть інформацію про девелопера, генпідрядника будівельних робіт або маклера - сьогодні часом досить пари кліків в інтернеті, щоб дізнатися відгуки. Можете звернутися до кого-небудь, хто живе в проекті, вже реалізованому девелопером - так ви отримаєте цінні відомості, наприклад, з питань обслуговування житла, оскільки їм нерідко займається сам девелопер. Якщо у вас виникли підозри, щоб продавець або будівельники не виконують взяті на себе зобов'язання, вас захистить правильно складений договір, і є сенс домовитися з наглядає за будівництвом або юристом, який буде стежити за виконанням угоди.

Лінда Езеркална

 • Будинок - 16.08.2017

  Нове житло - купувати чи орендувати?

  Вважаючи, що купувати квартиру занадто дорого, люди нерідко вирішують брати її в оренду. Але насправді середній щомісячний платіж по кредиту - 236 євро - в даний момент не перевищує середню суму за оренду квартири схожою площі.

  Детальніше

 • Будинок - 06.06.2018

  Шість кроків до нового будинку

  Якщо прийнято таке важливе рішення, як придбання власного будинку або квартири, кожному з нас хотілося б вкласти гроші і час в таке житло, яке сміливо можна було б назвати палацом своєї мрії.

  Детальніше

Нове житло - купувати чи орендувати?