Строительство »

Купити будинку в селищі Олексіївка (Уфа), продаж будинків і котеджів в селищі Олексіївка

  1. Як дістатися з Уфи в Олексіївку
  2. Розвинена соціальна та інженерна інфраструктура

На відстані 10 кілометрів від Уфи розкинулася на лівому березі річки Білій село Олексіївка. Населення селища налічує майже п'ять тисяч людей. Так що селище цей - досить великий, відрізняється розвиненою інфраструктурою, і вигідно виділяється на тлі багатьох інших населених пунктів, розташованих навколо Уфи, безпосередньою близькістю до міста.

Як дістатися з Уфи в Олексіївку

Є тільки одна дорога, якою можна потрапити безпосередньо з Уфи в селище. З вулиці імені міста Галле ви потрапляєте на Затонського трасу (автомагістраль М7), перетинаєте міст через річку Біла, за яким на розвилці звертаєте направо. Наступного розвилці повертаєте в сторону 8 Березня, і, проїхавши через селище, виїжджаєте на пряму дорогу, що веде до самої Олексіївці. Відстань від моста до села становить 7 кілометрів.

Від зупинки «Центральний ринок» в Уфі до зупинки «Тепличне господарство» в Олексіївці ходить автобус №115 Від зупинки «Центральний ринок» в Уфі до зупинки «Тепличне господарство» в Олексіївці ходить автобус №115. Маршрутні таксі №375 відправляються з вулиці імені міста Галле в Уфі і слідують через селище 8 Березня до вулиці Прібельской в ​​Олексіївці.

Весь селище розтягнувся уздовж берега озера Ломоносовское (Соснове). Найвіддаленіші будинки розташовані на відстані до 500 метрів від водойми.

Розвинена соціальна та інженерна інфраструктура

У селищі є все, щоб його жителі відчували себе комфортно, навіть не покидаючи території Олексіївки. До послуг молодих сімей з дітьми - дитячий садок на 250 місць, загальноосвітня школа. У селі також є Будинок Культури, спортивний зал, бібліотека, поштове відділення зв'язку. Прямо біля храму, на березі Ломоносовского озера знаходиться футбольне поле, на якому люблять поганяти м'яч не тільки дітлахи, а й дорослі.

Відразу при в'їзді в селище розташоване банний комплекс та ресторан з прекрасним видом на озеро. Сюди часто навідуються Уфімцев за порцією чистого повітря, умиротворено відпочинку і приємними спогадами.

Якщо з'явилися якісь проблеми зі здоров'ям або настав час профілактичного огляду, жителі селища можуть скористатися послугами сільської амбулаторії, жіночої консультації та зубного кабінету.

За покупками теж не треба далеко відправлятися: є кілька магазинів, великий торговий центр, де можна придбати все необхідне, починаючи канцелярськими товарами і закінчуючи одягом.

Санаторій-профілакторій «Олексіївський», розташований в мальовничому місці на самому березі озера Соснове, користується популярністю не тільки серед Уфімцев. Сюди приїжджають лікувати різні захворювання люди з усіх куточків республіки.

Селище оснащений усіма інженерними комунікаціями. Підведено світло, газ, централізований водопровід.

У 5 кілометрах від селища розташована популярна база відпочинку «Лукомор'я», доїхати до якої можна по трасі, що веде до Суровка. Тут відмінно проведуть час як діти, до послуг яких невеликий аквапарк, так і дорослі, в розпорядженні яких ціле казкове царство з оригінальних будиночків для відпочинку.

Є на території селища нова мечеть. Крім релігійних обрядів, тут проводяться для дітей уроки арабської графіки і вивчення основ ісламу. У 2001 році звели в селі православний храм, куди дорослі і діти приходять не тільки на сповідь, служби, а й за знаннями.

У будь-якому куточку Росії знають про радгосп «Олексіївському» завдяки вирощуваних тут в закритому грунті за сучасною голландською технологією овочам і зелені. Агропромислових комплексів такого високого рівня розвитку, здатних забезпечити свіжими продуктами не тільки жителів Уфи і республіки, але також Росії, в країні не так вже й багато. А жителям Олексіївки пощастило найбільше. Адже вони в будь-який момент можуть купити у фірмовому магазині овочі «з грядки». Крім того, тепличне господарство забезпечує жителів Олексіївки робочими місцями.

Також в населеному пункті поставлено на ногу молочне тваринництво, випускаються комбікорми і хлібопекарська борошно. У селищі діє пекарня з власною мережею роздрібної торгівлі, так що без хліба жителі села точно не залишаться. На північ від від Олексіївки, уздовж озера Соснове, побудований селище таун-хаусів. Вулиці тут все заасфальтовані, комунікації підведені.

Проблеми, з якими доведеться зіткнутися бажаючим побудувати котедж в Олексіївці

Але і в такому прекрасному населеному пункті не обійшлося без неприємних моментів, які не дають сповна насолодитися усіма принадами проживання в передмісті.

Одна з проблем - пробки за мостом. Вони стали звичайним явищем для цього напрямку в ранкові та вечірні години будніх днів, а також в п'ятничні та недільні вечори, коли Уфімцев масово виїжджають за місто на вихідні. Міст в цьому напрямку - всього один і досить старий. З величезним потоком автомобілів, кількість яких на дорогах Уфи і передмістя збільшується з кожним днем, він вже не справляється.

Незважаючи на запевнення адміністрації міста вирішити це питання і побудувати новий міст, а також дорогу, яка буде прокладена до Михайлівки, проблема досі актуальна.

Але якщо ситуацію з дорогою ще можна якось врегулювати, то проблема з екологією в північному напрямку так швидко не вирішиться. А екологічна обстановка в цьому районі дійсно дуже невтішна. Від розташованих на іншому березі річки Білій нафтопереробних підприємств все викиди розою вітрів направляються прямо на Олексіївку. З огляду на безпосередню близькість до промисловій зоні (по прямій відстань не досягає і трьох кілометрів), дістається селищу неслабо. Однак, ми все якось живемо все в місті і нічого. Начебто, живі поки. Де зараз якісна екологія, чи не так-ли !? Просто все прагнуть до кращого.

В даний час біля храму ведеться будівництво багатоквартирного семиповерхового будинку з тринадцятьма під'їздами. Здача будинку планується в III кварталі 2014 року. Тому, якщо ви вирішите будувати будинок в Олексіївці, то бажано вибирати ділянку подалі від місця, де ведуться будівельні роботи. Інакше вам доведеться зіткнутися з усіма «принадами», сполученими з подібним процесом: гулом вантажних автомобілів, малоприємними звуками працюючих будівельної техніки, інструментів і т.п.

І ще один не дуже приємний момент. Коли починається період поливу полів, жителям селища доводиться обходитися практично без води, так як її натиск в централізованому водопроводі падає практично до нуля. Порятунком для жіцов котеджу може виявитися - озеро, свердловина або колодязь.

Імідж-Строй нагадує, що побудувати котедж можна за два місяці, але він не може нормально функціонувати без комунікацій.