Строительство »

Зупинка в Запоріжжі: почім квартири подобово?

  1. Де, що і за скільки?
  2. Прогнози на зиму

Столиця козацтва привертає українським колоритом та індустріальним характером

Столиця козацтва привертає українським колоритом та індустріальним характером. Тому завжди є попит на квартири подобово в Запоріжжі у туристів, відрядження. У добірці Metry.ua познайомлять з найпопулярнішими локаціями і цінами міста.

Де, що і за скільки?

Де, що і за скільки

У 2017 році найчастіше житло в Запоріжжі знімали біля:

  • вокзалу. В обласному центрі є залізничний і автовокзал. Вартість добового проживання в 5 хвилинах ходьби від цих об'єктів від 350 гривень. В оточенні немає новобудов, тому варіанти подобової оренди представлені тільки хрущовками, готельками і кімнатами в гуртожитках. Зате власники підготовлені, і з легкістю видають квитанції про проживання, що зручно для відрядження;
  • Дніпровський район розкинувся на обох берегах річки. Він вдало пов'язує приватний сектор і ділові офіси, спальні райони і промзону. На тлі індустріального пейзажу інших районів виграє тільки за рахунок Дніпрогесу. Сама споруда розташована саме тут. Вночі гребля висвітлюється тисячами різноманітних вогників. Туристи і відрядні готові розщедритися за красивий вид нічного міста і Дніпра. Середня вартість житла на добу в Дніпровському районі становить 300 гривень за апартаменти з видом на греблю. Найдорожчий варіант - 3-х кімнатна квартира в новому будинку за 650 на добу;
  • Центр. Олександрівський район займає площу всього 11,2 кв. км. Але тут зосереджений весь інтелектуальний потенціал міста (відразу 3 вузу, кілька коледжів), проходять основні туристичні маршрути. Вражає і різноманітність житлового фонду. Запропонувати зупинитися на добу або пару днів можуть в дореволюційних будинках, хрущовках або елітних новобудовах на центральних вулицях. Середня вартість добової оренди складає 200 гривень. Двокімнатні квартири пропонують від 270 гривень. Якщо бажаєте жити тільки в новобудовах, то приготуйтеся заплатити 400 гривень за добу. Любителі комфорту точно оцінять 2-х кімнатний люкс на проспекті Свободи за 600 гривень на добу. Умови краще, ніж в готелі, а ціна дешевше. З вікон відкривається приголомшливий вид на місто.

Прогнози на зиму

Запоріжжя не відноситься до курортних міст, куди прагнуть натовпу туристів в новорічний час. Влітку вони відвідують музеї та Хортицю, але взимку затишшя. Тому власники житла під здачу і агентства не збираються підвищувати вартість проживання, щоб не відлякати рідкісного клієнта.

Де, що і за скільки?
Де, що і за скільки?