Строительство »

Ціни на квартири в Україні в лютому 2018 назвали експерти | СЬОГОДНІ

 1. Ціни на квартири в Україні в лютому 2018 назвали експерти
 2. За останні 10 років вартість квартир впала в три рази, констатують експерти
 3. Київ
 4. Запоріжжя
 5. Харків
 6. Львів
 7. Херсон
 8. Миколаїв
 9. Орфографічна помилка в тексті:
 10. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 11. За останні 10 років вартість квартир впала в три рази, констатують експерти
 12. Київ
 13. Запоріжжя
 14. Харків
 15. Львів
 16. Херсон
 17. Миколаїв
 18. Орфографічна помилка в тексті:
 19. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 20. За останні 10 років вартість квартир впала в три рази, констатують експерти
 21. Київ
 22. Запоріжжя
 23. Харків
 24. Львів
 25. Херсон
 26. Миколаїв
 27. Орфографічна помилка в тексті:
 28. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 29. За останні 10 років вартість квартир впала в три рази, констатують експерти
 30. Київ
 31. Запоріжжя
 32. Харків
 33. Львів
 34. Херсон
 35. Миколаїв
 36. Орфографічна помилка в тексті:
 37. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 38. За останні 10 років вартість квартир впала в три рази, констатують експерти
 39. Київ
 40. Запоріжжя
 41. Харків
 42. Львів
 43. Херсон
 44. Миколаїв
 45. Орфографічна помилка в тексті:
 46. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 47. За останні 10 років вартість квартир впала в три рази, констатують експерти
 48. Київ
 49. Запоріжжя
 50. Харків
 51. Львів
 52. Херсон
 53. Миколаїв
 54. Орфографічна помилка в тексті:
 55. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 56. За останні 10 років вартість квартир впала в три рази, констатують експерти
 57. Київ
 58. Запоріжжя
 59. Харків
 60. Львів
 61. Херсон
 62. Миколаїв
 63. Орфографічна помилка в тексті:
 64. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 65. За останні 10 років вартість квартир впала в три рази, констатують експерти
 66. Київ
 67. Запоріжжя
 68. Харків
 69. Львів
 70. Херсон
 71. Миколаїв
 72. Орфографічна помилка в тексті:
 73. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 74. За останні 10 років вартість квартир впала в три рази, констатують експерти
 75. Київ
 76. Запоріжжя
 77. Харків
 78. Львів
 79. Херсон
 80. Миколаїв
 81. Орфографічна помилка в тексті:

Ціни на квартири в Україні в лютому 2018 назвали експерти

13 лютого 2018, 12:19 Переглядів:

За останні 10 років вартість квартир впала в три рази, констатують експерти

Фото: Pixabay.

За 2017 рік ціни на нерухомість в Україні впали на 10-15%. ICTV.

При цьому експерти відзначають, що в 2018 році тенденція збережеться - ціни просядуть приблизно на 10%, хоча критичного обвалу не буде.

Київ

Ціни: від 18 тисяч до декількох мільйонів доларів.
Самі бюджетні райони: Деснянський і Святошинський.
Найдорожчі райони: Печерський і Шевченківський.

Однокімнатну квартиру в столиці можна знайти з бюджетом до півмільйона гривень (18 тисяч доларів). Є варіанти і понад 200 тисяч доларів (центр Києва), стверджує Олександр Гришко. Ціна "двійок" стартує від 20 тисяч доларів і доходить до мільйона доларів. Трикімнатну квартиру можна знайти трохи дешевше 30 тисяч доларів.

"Багато фахівців ринку нерухомості стверджують, що непоганий інвестицією є покупка квартири в новобудовах. Такої думки дотримується і достатню кількість покупців, які охоче голосують своїми грошима", - відзначає ріелтор.

Перш за все це пов'язано з вигідною ціною - як правило квартири, які знаходяться на етапі будівництва в кілька разів дешевше.

Запоріжжя

ціни; від 8 до 30 тисяч доларів;
Самі бюджетні райони: Заводський, Павло-Кічкас, Хортицький і Осипенківський;
Найдорожчі райони: Олександрівський район і Вознесенівський.

На ринку Запоріжжя спостерігається низьке надходження нових об'єктів. Хороших пропозицій мало.

"Це пов'язано з небажанням основної маси власників продавати свої квартири за такими низькими цінним, які диктує ринок: люди очікують, що ціни на нерухомість зростуть", - стверджує ріелтор Кирило Гончаров.

Основна частина покупців теж займає вичікувальну позицію і "вихоплює" варіанти, які виставляються нижче ринкової вартості. Особливим попитом користуються одно-двокімнатні квартири. Ціни на деякі з них, за словами ріелтора, залишилися на рівні, коли долар був ще за курсом 8 грн.

На вторинному ринку мінімальна ціна однокімнатної проданої квартири становить 8 тисяч доларів, максимальна - 30 тисяч доларів. "Відповідно перша квартира була в убитому стані, друга в хорошому місці з відмінним технікою і меблями," - говорить ріелтор.

Мінімальна ціна двокімнатної проданої квартири становить 12 тисяч доларів. Максимальна вартість тут вже залежить від квадратних метрів: в середньому 900 доларів за кв.м.

"Елітне житло квартири особливою популярністю не користуються, в зв'язку з дорогими комунальними послугами. Виняток становлять будинку з автономним опаленням, нові забудови із закритою територією, з консьєржами і охороною", - зазначає Гончаров.

Ціни на трьох- і чотирикімнатні квартири починаються з 17 тисяч доларів і доходять до 900 доларів за кв. м.

"За новобудов Запоріжжя щось сказати дуже важко. Основна проблема - це будівництво їх у місцях не користуються популярністю в принципі", - говорить експерт. Друга проблема новобудов - це будівництво квартир занадто великий метражні.

Харків

Ціни: від 12 до 170 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Основа, ХТЗ, Рогань, Аеропорт;
Найдорожчі райони: Нагорний, Центр, Соснова Гірка.

Квартири економ-сегмента в Харкова характеризуються віддаленістю від центру, і знаходяться, в основному, на перших і останніх поверхах невисоких будинків.

"Для дорогого житла характерна престижність району. Як правило, вдома бізнес, преміум-класу або клубні будинки, з відмінним ремонтом коштують в рази дорожче. Також на вартість впливає наявність меблів, високі поверхи з панорамним видом і великі планування", - розповідає ріелтор Ігор Балака.

Мінімальна ціна двокімнатної квартири - 14 тисяч доларів, максимальна - 170 тисяч доларів. Стартова ціна трикімнатної квартири - 20 тисяч доларів. При цьому вартість може доходити до 2,5 тисяч доларів за кв.м.

Ціни на квартири в новобудовах стартують від 13 тисяч доларів за однокімнатну квартиру і доходять до 133 тисяч доларів. "Також популярний в Харкові сегмент смарт-квартир загальною площею від 9 до 30 кв. М", - говорить експерт.

Львів

Ціни: від 15 до 200 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Шевченківський (Рясне) та Сихівський;
Найдорожчі райони: центр і Личаківський (Парк Погулянка).

За словами ріелтора Павла Шумилова, однокімнатну квартиру (30 кв. М) без ремонту і без балкона можна придбати за 15 тисяч доларів. Двокімнатну квартиру (44 кв. М) в "хрущовці" і без ремонту можна придбати за 24 тисячі доларів.

Мінімальна ціна двокімнатної квартири в новстройке (63 кв. М) - 27 тисяч доларів, максимальна - 145 тисяч долларов.Мінімальная ціна трикімнатної квартири без ремонту - 28 тисяч доларів, максимальна - 130 тисяч доларів.

Квартира 80 кв. м в архітектурному стилі бароко, з дизайнерським ремонтом і індивідуальним опаленням обійдеться вже в 160 тисяч доларів, тобто приблизно по 2 тисячі за кв. м. У новобудовах Львова квартира 45 кв. м з балконом, броньованими дверима, дизайнерським ремонтом, індивідуальним опаленням і панорамним видом з вікна буде коштувати 90 тисяч - теж приблизно 2 тисячі доларів за кв. м.

Херсон

Ціни: від 18 до 100 тисяч доларів і вище;
Самий бюджетний район: Шуменський;
Найдорожчий район: центр.

За словами ріелтора Анни Підсадних, особливістю Херсона є щільна забудова житлових мікрорайонів 50-60-х і 80-90-х років. Новобудов тут трохи і вони представляють певний ризик.

"Покупка таких об'єктів носить підвищені ризики - невідомо, що з землею, яка знаходиться під реконструюється будівлею, що з підведенням комунікацій (тому що деякі будівлі стояли порожніми від 5 до 10 років), чи зможе забудовник поміняти призначення будівлі з нежитлового фонду на жилою ", - говорить ріелтор.

Однокімнатна квартира в спальних районах Херсона коштує в середньому 18-20 тисяч доларів, в центрі - 25-35 тисяч доларів. "Однушки" в новобудові можна купити за 19 тисяч доларів.

Двокімнатну квартиру на вторинному ринку в спальному районі можна придбати за 25-28 тисяч доларів. Початкова ціна квартири в новобудовах - 25 тисяч доларів, максимальна - 50 тисяч доларів.

Середня вартість трикімнатної квартири в спальних районах - 27-35 тис. Доларів, в центрі - від 40-100 тисяч доларів. Новобуд в гарному будинку - від 800 доларів за кв. м.

"Дуже цінуються вдома зі своїми паркувальними місцями (центр Херсона порізаний катакомбами, тому паркінги будують рідко). При цьому у всіх випадках перші і останні поверхи коштують дешевше", - зазначає Підсадних.

Миколаїв

Ціни: від 8 до 37 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Тернівка, Матвіївка, Варварівка, Заводський район;
Найдорожчий район: центр - вулиці Соборна та проспект Центральний.

За словами ріелтора Андрія Олейникова, однокімнатні квартири на вторинному ринку продаються за ціною від 8 тисяч доларів. Максимальна ціна - 18 тисяч доларів. Двокімнатну квартиру можна придбати за 9-28 тисяч доларів, трикімнатну - за 11-37 тисяч доларів.

В цілому, як відзначають фахівці, на вартість житла впливають кілька факторів: поверховість (перші і останні поверхи коштують дешевше), віддаленість від центру, планування, наявність меблів і загальний стан будівлі.

Крім того, найвигіднішим періодом для покупки житла є літо і новорічні свята. Восени навпаки часто йде різкий короткочасний стрибок.

"Перед Новим роком попит падає, за цим ціни теж просідають. Після новорічних свят хтось із власників сподівається, що зараз буде багато покупців на його нерухомість і можуть підняти ціну. І такі рідкісні підйоми в цілому можуть трохи підняти ринок по цінниках, але ніяк ні з продажу ", - розповідають ріелтори.

Акції на придбання житла в новобудовах зазвичай оголошують під Великдень і Різдво. При цьому знижки становлять до 5 тисяч доларів за квартиру. Але часто перед цим піднімаються ціни на ту ж саму суму. Експерти також радять пам'ятати, що акції та знижки не стосуються популярних забудовників - у них дефіцит квартир.

Крім того, є і глобальні тенденції. Наприклад, в районах, де багато новобудов, ціни на "вторинку" падають на 3-5%.

Нагадаємо, раніше журналісти "Сегодня" розбиралися, як українцю накопичити на свою квартиру .

Про те, як уряд планує вводити лізинг на житло, дивіться у відеосюжеті "Сегодня":

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "По чому квартири в Україні: ріелтори назвали ціни на житло у великих містах". інші Новини нерухомості дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Ціни на квартири в Україні в лютому 2018 назвали експерти

13 лютого 2018, 12:19 Переглядів:

За останні 10 років вартість квартир впала в три рази, констатують експерти

Фото: Pixabay.

За 2017 рік ціни на нерухомість в Україні впали на 10-15%. ICTV.

При цьому експерти відзначають, що в 2018 році тенденція збережеться - ціни просядуть приблизно на 10%, хоча критичного обвалу не буде.

Київ

Ціни: від 18 тисяч до декількох мільйонів доларів.
Самі бюджетні райони: Деснянський і Святошинський.
Найдорожчі райони: Печерський і Шевченківський.

Однокімнатну квартиру в столиці можна знайти з бюджетом до півмільйона гривень (18 тисяч доларів). Є варіанти і понад 200 тисяч доларів (центр Києва), стверджує Олександр Гришко. Ціна "двійок" стартує від 20 тисяч доларів і доходить до мільйона доларів. Трикімнатну квартиру можна знайти трохи дешевше 30 тисяч доларів.

"Багато фахівців ринку нерухомості стверджують, що непоганий інвестицією є покупка квартири в новобудовах. Такої думки дотримується і достатню кількість покупців, які охоче голосують своїми грошима", - відзначає ріелтор.

Перш за все це пов'язано з вигідною ціною - як правило квартири, які знаходяться на етапі будівництва в кілька разів дешевше.

Запоріжжя

ціни; від 8 до 30 тисяч доларів;
Самі бюджетні райони: Заводський, Павло-Кічкас, Хортицький і Осипенківський;
Найдорожчі райони: Олександрівський район і Вознесенівський.

На ринку Запоріжжя спостерігається низьке надходження нових об'єктів. Хороших пропозицій мало.

"Це пов'язано з небажанням основної маси власників продавати свої квартири за такими низькими цінним, які диктує ринок: люди очікують, що ціни на нерухомість зростуть", - стверджує ріелтор Кирило Гончаров.

Основна частина покупців теж займає вичікувальну позицію і "вихоплює" варіанти, які виставляються нижче ринкової вартості. Особливим попитом користуються одно-двокімнатні квартири. Ціни на деякі з них, за словами ріелтора, залишилися на рівні, коли долар був ще за курсом 8 грн.

На вторинному ринку мінімальна ціна однокімнатної проданої квартири становить 8 тисяч доларів, максимальна - 30 тисяч доларів. "Відповідно перша квартира була в убитому стані, друга в хорошому місці з відмінним технікою і меблями," - говорить ріелтор.

Мінімальна ціна двокімнатної проданої квартири становить 12 тисяч доларів. Максимальна вартість тут вже залежить від квадратних метрів: в середньому 900 доларів за кв.м.

"Елітне житло квартири особливою популярністю не користуються, в зв'язку з дорогими комунальними послугами. Виняток становлять будинку з автономним опаленням, нові забудови із закритою територією, з консьєржами і охороною", - зазначає Гончаров.

Ціни на трьох- і чотирикімнатні квартири починаються з 17 тисяч доларів і доходять до 900 доларів за кв. м.

"За новобудов Запоріжжя щось сказати дуже важко. Основна проблема - це будівництво їх у місцях не користуються популярністю в принципі", - говорить експерт. Друга проблема новобудов - це будівництво квартир занадто великий метражні.

Харків

Ціни: від 12 до 170 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Основа, ХТЗ, Рогань, Аеропорт;
Найдорожчі райони: Нагорний, Центр, Соснова Гірка.

Квартири економ-сегмента в Харкова характеризуються віддаленістю від центру, і знаходяться, в основному, на перших і останніх поверхах невисоких будинків.

"Для дорогого житла характерна престижність району. Як правило, вдома бізнес, преміум-класу або клубні будинки, з відмінним ремонтом коштують в рази дорожче. Також на вартість впливає наявність меблів, високі поверхи з панорамним видом і великі планування", - розповідає ріелтор Ігор Балака.

Мінімальна ціна двокімнатної квартири - 14 тисяч доларів, максимальна - 170 тисяч доларів. Стартова ціна трикімнатної квартири - 20 тисяч доларів. При цьому вартість може доходити до 2,5 тисяч доларів за кв.м.

Ціни на квартири в новобудовах стартують від 13 тисяч доларів за однокімнатну квартиру і доходять до 133 тисяч доларів. "Також популярний в Харкові сегмент смарт-квартир загальною площею від 9 до 30 кв. М", - говорить експерт.

Львів

Ціни: від 15 до 200 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Шевченківський (Рясне) та Сихівський;
Найдорожчі райони: центр і Личаківський (Парк Погулянка).

За словами ріелтора Павла Шумилова, однокімнатну квартиру (30 кв. М) без ремонту і без балкона можна придбати за 15 тисяч доларів. Двокімнатну квартиру (44 кв. М) в "хрущовці" і без ремонту можна придбати за 24 тисячі доларів.

Мінімальна ціна двокімнатної квартири в новстройке (63 кв. М) - 27 тисяч доларів, максимальна - 145 тисяч долларов.Мінімальная ціна трикімнатної квартири без ремонту - 28 тисяч доларів, максимальна - 130 тисяч доларів.

Квартира 80 кв. м в архітектурному стилі бароко, з дизайнерським ремонтом і індивідуальним опаленням обійдеться вже в 160 тисяч доларів, тобто приблизно по 2 тисячі за кв. м. У новобудовах Львова квартира 45 кв. м з балконом, броньованими дверима, дизайнерським ремонтом, індивідуальним опаленням і панорамним видом з вікна буде коштувати 90 тисяч - теж приблизно 2 тисячі доларів за кв. м.

Херсон

Ціни: від 18 до 100 тисяч доларів і вище;
Самий бюджетний район: Шуменський;
Найдорожчий район: центр.

За словами ріелтора Анни Підсадних, особливістю Херсона є щільна забудова житлових мікрорайонів 50-60-х і 80-90-х років. Новобудов тут трохи і вони представляють певний ризик.

"Покупка таких об'єктів носить підвищені ризики - невідомо, що з землею, яка знаходиться під реконструюється будівлею, що з підведенням комунікацій (тому що деякі будівлі стояли порожніми від 5 до 10 років), чи зможе забудовник поміняти призначення будівлі з нежитлового фонду на жилою ", - говорить ріелтор.

Однокімнатна квартира в спальних районах Херсона коштує в середньому 18-20 тисяч доларів, в центрі - 25-35 тисяч доларів. "Однушки" в новобудові можна купити за 19 тисяч доларів.

Двокімнатну квартиру на вторинному ринку в спальному районі можна придбати за 25-28 тисяч доларів. Початкова ціна квартири в новобудовах - 25 тисяч доларів, максимальна - 50 тисяч доларів.

Середня вартість трикімнатної квартири в спальних районах - 27-35 тис. Доларів, в центрі - від 40-100 тисяч доларів. Новобуд в гарному будинку - від 800 доларів за кв. м.

"Дуже цінуються вдома зі своїми паркувальними місцями (центр Херсона порізаний катакомбами, тому паркінги будують рідко). При цьому у всіх випадках перші і останні поверхи коштують дешевше", - зазначає Підсадних.

Миколаїв

Ціни: від 8 до 37 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Тернівка, Матвіївка, Варварівка, Заводський район;
Найдорожчий район: центр - вулиці Соборна та проспект Центральний.

За словами ріелтора Андрія Олейникова, однокімнатні квартири на вторинному ринку продаються за ціною від 8 тисяч доларів. Максимальна ціна - 18 тисяч доларів. Двокімнатну квартиру можна придбати за 9-28 тисяч доларів, трикімнатну - за 11-37 тисяч доларів.

В цілому, як відзначають фахівці, на вартість житла впливають кілька факторів: поверховість (перші і останні поверхи коштують дешевше), віддаленість від центру, планування, наявність меблів і загальний стан будівлі.

Крім того, найвигіднішим періодом для покупки житла є літо і новорічні свята. Восени навпаки часто йде різкий короткочасний стрибок.

"Перед Новим роком попит падає, за цим ціни теж просідають. Після новорічних свят хтось із власників сподівається, що зараз буде багато покупців на його нерухомість і можуть підняти ціну. І такі рідкісні підйоми в цілому можуть трохи підняти ринок по цінниках, але ніяк ні з продажу ", - розповідають ріелтори.

Акції на придбання житла в новобудовах зазвичай оголошують під Великдень і Різдво. При цьому знижки становлять до 5 тисяч доларів за квартиру. Але часто перед цим піднімаються ціни на ту ж саму суму. Експерти також радять пам'ятати, що акції та знижки не стосуються популярних забудовників - у них дефіцит квартир.

Крім того, є і глобальні тенденції. Наприклад, в районах, де багато новобудов, ціни на "вторинку" падають на 3-5%.

Нагадаємо, раніше журналісти "Сегодня" розбиралися, як українцю накопичити на свою квартиру .

Про те, як уряд планує вводити лізинг на житло, дивіться у відеосюжеті "Сегодня":

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "По чому квартири в Україні: ріелтори назвали ціни на житло у великих містах". інші Новини нерухомості дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Ціни на квартири в Україні в лютому 2018 назвали експерти

13 лютого 2018, 12:19 Переглядів:

За останні 10 років вартість квартир впала в три рази, констатують експерти

Фото: Pixabay.

За 2017 рік ціни на нерухомість в Україні впали на 10-15%. ICTV.

При цьому експерти відзначають, що в 2018 році тенденція збережеться - ціни просядуть приблизно на 10%, хоча критичного обвалу не буде.

Київ

Ціни: від 18 тисяч до декількох мільйонів доларів.
Самі бюджетні райони: Деснянський і Святошинський.
Найдорожчі райони: Печерський і Шевченківський.

Однокімнатну квартиру в столиці можна знайти з бюджетом до півмільйона гривень (18 тисяч доларів). Є варіанти і понад 200 тисяч доларів (центр Києва), стверджує Олександр Гришко. Ціна "двійок" стартує від 20 тисяч доларів і доходить до мільйона доларів. Трикімнатну квартиру можна знайти трохи дешевше 30 тисяч доларів.

"Багато фахівців ринку нерухомості стверджують, що непоганий інвестицією є покупка квартири в новобудовах. Такої думки дотримується і достатню кількість покупців, які охоче голосують своїми грошима", - відзначає ріелтор.

Перш за все це пов'язано з вигідною ціною - як правило квартири, які знаходяться на етапі будівництва в кілька разів дешевше.

Запоріжжя

ціни; від 8 до 30 тисяч доларів;
Самі бюджетні райони: Заводський, Павло-Кічкас, Хортицький і Осипенківський;
Найдорожчі райони: Олександрівський район і Вознесенівський.

На ринку Запоріжжя спостерігається низьке надходження нових об'єктів. Хороших пропозицій мало.

"Це пов'язано з небажанням основної маси власників продавати свої квартири за такими низькими цінним, які диктує ринок: люди очікують, що ціни на нерухомість зростуть", - стверджує ріелтор Кирило Гончаров.

Основна частина покупців теж займає вичікувальну позицію і "вихоплює" варіанти, які виставляються нижче ринкової вартості. Особливим попитом користуються одно-двокімнатні квартири. Ціни на деякі з них, за словами ріелтора, залишилися на рівні, коли долар був ще за курсом 8 грн.

На вторинному ринку мінімальна ціна однокімнатної проданої квартири становить 8 тисяч доларів, максимальна - 30 тисяч доларів. "Відповідно перша квартира була в убитому стані, друга в хорошому місці з відмінним технікою і меблями," - говорить ріелтор.

Мінімальна ціна двокімнатної проданої квартири становить 12 тисяч доларів. Максимальна вартість тут вже залежить від квадратних метрів: в середньому 900 доларів за кв.м.

"Елітне житло квартири особливою популярністю не користуються, в зв'язку з дорогими комунальними послугами. Виняток становлять будинку з автономним опаленням, нові забудови із закритою територією, з консьєржами і охороною", - зазначає Гончаров.

Ціни на трьох- і чотирикімнатні квартири починаються з 17 тисяч доларів і доходять до 900 доларів за кв. м.

"За новобудов Запоріжжя щось сказати дуже важко. Основна проблема - це будівництво їх у місцях не користуються популярністю в принципі", - говорить експерт. Друга проблема новобудов - це будівництво квартир занадто великий метражні.

Харків

Ціни: від 12 до 170 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Основа, ХТЗ, Рогань, Аеропорт;
Найдорожчі райони: Нагорний, Центр, Соснова Гірка.

Квартири економ-сегмента в Харкова характеризуються віддаленістю від центру, і знаходяться, в основному, на перших і останніх поверхах невисоких будинків.

"Для дорогого житла характерна престижність району. Як правило, вдома бізнес, преміум-класу або клубні будинки, з відмінним ремонтом коштують в рази дорожче. Також на вартість впливає наявність меблів, високі поверхи з панорамним видом і великі планування", - розповідає ріелтор Ігор Балака.

Мінімальна ціна двокімнатної квартири - 14 тисяч доларів, максимальна - 170 тисяч доларів. Стартова ціна трикімнатної квартири - 20 тисяч доларів. При цьому вартість може доходити до 2,5 тисяч доларів за кв.м.

Ціни на квартири в новобудовах стартують від 13 тисяч доларів за однокімнатну квартиру і доходять до 133 тисяч доларів. "Також популярний в Харкові сегмент смарт-квартир загальною площею від 9 до 30 кв. М", - говорить експерт.

Львів

Ціни: від 15 до 200 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Шевченківський (Рясне) та Сихівський;
Найдорожчі райони: центр і Личаківський (Парк Погулянка).

За словами ріелтора Павла Шумилова, однокімнатну квартиру (30 кв. М) без ремонту і без балкона можна придбати за 15 тисяч доларів. Двокімнатну квартиру (44 кв. М) в "хрущовці" і без ремонту можна придбати за 24 тисячі доларів.

Мінімальна ціна двокімнатної квартири в новстройке (63 кв. М) - 27 тисяч доларів, максимальна - 145 тисяч долларов.Мінімальная ціна трикімнатної квартири без ремонту - 28 тисяч доларів, максимальна - 130 тисяч доларів.

Квартира 80 кв. м в архітектурному стилі бароко, з дизайнерським ремонтом і індивідуальним опаленням обійдеться вже в 160 тисяч доларів, тобто приблизно по 2 тисячі за кв. м. У новобудовах Львова квартира 45 кв. м з балконом, броньованими дверима, дизайнерським ремонтом, індивідуальним опаленням і панорамним видом з вікна буде коштувати 90 тисяч - теж приблизно 2 тисячі доларів за кв. м.

Херсон

Ціни: від 18 до 100 тисяч доларів і вище;
Самий бюджетний район: Шуменський;
Найдорожчий район: центр.

За словами ріелтора Анни Підсадних, особливістю Херсона є щільна забудова житлових мікрорайонів 50-60-х і 80-90-х років. Новобудов тут трохи і вони представляють певний ризик.

"Покупка таких об'єктів носить підвищені ризики - невідомо, що з землею, яка знаходиться під реконструюється будівлею, що з підведенням комунікацій (тому що деякі будівлі стояли порожніми від 5 до 10 років), чи зможе забудовник поміняти призначення будівлі з нежитлового фонду на жилою ", - говорить ріелтор.

Однокімнатна квартира в спальних районах Херсона коштує в середньому 18-20 тисяч доларів, в центрі - 25-35 тисяч доларів. "Однушки" в новобудові можна купити за 19 тисяч доларів.

Двокімнатну квартиру на вторинному ринку в спальному районі можна придбати за 25-28 тисяч доларів. Початкова ціна квартири в новобудовах - 25 тисяч доларів, максимальна - 50 тисяч доларів.

Середня вартість трикімнатної квартири в спальних районах - 27-35 тис. Доларів, в центрі - від 40-100 тисяч доларів. Новобуд в гарному будинку - від 800 доларів за кв. м.

"Дуже цінуються вдома зі своїми паркувальними місцями (центр Херсона порізаний катакомбами, тому паркінги будують рідко). При цьому у всіх випадках перші і останні поверхи коштують дешевше", - зазначає Підсадних.

Миколаїв

Ціни: від 8 до 37 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Тернівка, Матвіївка, Варварівка, Заводський район;
Найдорожчий район: центр - вулиці Соборна та проспект Центральний.

За словами ріелтора Андрія Олейникова, однокімнатні квартири на вторинному ринку продаються за ціною від 8 тисяч доларів. Максимальна ціна - 18 тисяч доларів. Двокімнатну квартиру можна придбати за 9-28 тисяч доларів, трикімнатну - за 11-37 тисяч доларів.

В цілому, як відзначають фахівці, на вартість житла впливають кілька факторів: поверховість (перші і останні поверхи коштують дешевше), віддаленість від центру, планування, наявність меблів і загальний стан будівлі.

Крім того, найвигіднішим періодом для покупки житла є літо і новорічні свята. Восени навпаки часто йде різкий короткочасний стрибок.

"Перед Новим роком попит падає, за цим ціни теж просідають. Після новорічних свят хтось із власників сподівається, що зараз буде багато покупців на його нерухомість і можуть підняти ціну. І такі рідкісні підйоми в цілому можуть трохи підняти ринок по цінниках, але ніяк ні з продажу ", - розповідають ріелтори.

Акції на придбання житла в новобудовах зазвичай оголошують під Великдень і Різдво. При цьому знижки становлять до 5 тисяч доларів за квартиру. Але часто перед цим піднімаються ціни на ту ж саму суму. Експерти також радять пам'ятати, що акції та знижки не стосуються популярних забудовників - у них дефіцит квартир.

Крім того, є і глобальні тенденції. Наприклад, в районах, де багато новобудов, ціни на "вторинку" падають на 3-5%.

Нагадаємо, раніше журналісти "Сегодня" розбиралися, як українцю накопичити на свою квартиру .

Про те, як уряд планує вводити лізинг на житло, дивіться у відеосюжеті "Сегодня":

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "По чому квартири в Україні: ріелтори назвали ціни на житло у великих містах". інші Новини нерухомості дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Ціни на квартири в Україні в лютому 2018 назвали експерти

13 лютого 2018, 12:19 Переглядів:

За останні 10 років вартість квартир впала в три рази, констатують експерти

Фото: Pixabay.

За 2017 рік ціни на нерухомість в Україні впали на 10-15%. ICTV.

При цьому експерти відзначають, що в 2018 році тенденція збережеться - ціни просядуть приблизно на 10%, хоча критичного обвалу не буде.

Київ

Ціни: від 18 тисяч до декількох мільйонів доларів.
Самі бюджетні райони: Деснянський і Святошинський.
Найдорожчі райони: Печерський і Шевченківський.

Однокімнатну квартиру в столиці можна знайти з бюджетом до півмільйона гривень (18 тисяч доларів). Є варіанти і понад 200 тисяч доларів (центр Києва), стверджує Олександр Гришко. Ціна "двійок" стартує від 20 тисяч доларів і доходить до мільйона доларів. Трикімнатну квартиру можна знайти трохи дешевше 30 тисяч доларів.

"Багато фахівців ринку нерухомості стверджують, що непоганий інвестицією є покупка квартири в новобудовах. Такої думки дотримується і достатню кількість покупців, які охоче голосують своїми грошима", - відзначає ріелтор.

Перш за все це пов'язано з вигідною ціною - як правило квартири, які знаходяться на етапі будівництва в кілька разів дешевше.

Запоріжжя

ціни; від 8 до 30 тисяч доларів;
Самі бюджетні райони: Заводський, Павло-Кічкас, Хортицький і Осипенківський;
Найдорожчі райони: Олександрівський район і Вознесенівський.

На ринку Запоріжжя спостерігається низьке надходження нових об'єктів. Хороших пропозицій мало.

"Це пов'язано з небажанням основної маси власників продавати свої квартири за такими низькими цінним, які диктує ринок: люди очікують, що ціни на нерухомість зростуть", - стверджує ріелтор Кирило Гончаров.

Основна частина покупців теж займає вичікувальну позицію і "вихоплює" варіанти, які виставляються нижче ринкової вартості. Особливим попитом користуються одно-двокімнатні квартири. Ціни на деякі з них, за словами ріелтора, залишилися на рівні, коли долар був ще за курсом 8 грн.

На вторинному ринку мінімальна ціна однокімнатної проданої квартири становить 8 тисяч доларів, максимальна - 30 тисяч доларів. "Відповідно перша квартира була в убитому стані, друга в хорошому місці з відмінним технікою і меблями," - говорить ріелтор.

Мінімальна ціна двокімнатної проданої квартири становить 12 тисяч доларів. Максимальна вартість тут вже залежить від квадратних метрів: в середньому 900 доларів за кв.м.

"Елітне житло квартири особливою популярністю не користуються, в зв'язку з дорогими комунальними послугами. Виняток становлять будинку з автономним опаленням, нові забудови із закритою територією, з консьєржами і охороною", - зазначає Гончаров.

Ціни на трьох- і чотирикімнатні квартири починаються з 17 тисяч доларів і доходять до 900 доларів за кв. м.

"За новобудов Запоріжжя щось сказати дуже важко. Основна проблема - це будівництво їх у місцях не користуються популярністю в принципі", - говорить експерт. Друга проблема новобудов - це будівництво квартир занадто великий метражні.

Харків

Ціни: від 12 до 170 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Основа, ХТЗ, Рогань, Аеропорт;
Найдорожчі райони: Нагорний, Центр, Соснова Гірка.

Квартири економ-сегмента в Харкова характеризуються віддаленістю від центру, і знаходяться, в основному, на перших і останніх поверхах невисоких будинків.

"Для дорогого житла характерна престижність району. Як правило, вдома бізнес, преміум-класу або клубні будинки, з відмінним ремонтом коштують в рази дорожче. Також на вартість впливає наявність меблів, високі поверхи з панорамним видом і великі планування", - розповідає ріелтор Ігор Балака.

Мінімальна ціна двокімнатної квартири - 14 тисяч доларів, максимальна - 170 тисяч доларів. Стартова ціна трикімнатної квартири - 20 тисяч доларів. При цьому вартість може доходити до 2,5 тисяч доларів за кв.м.

Ціни на квартири в новобудовах стартують від 13 тисяч доларів за однокімнатну квартиру і доходять до 133 тисяч доларів. "Також популярний в Харкові сегмент смарт-квартир загальною площею від 9 до 30 кв. М", - говорить експерт.

Львів

Ціни: від 15 до 200 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Шевченківський (Рясне) та Сихівський;
Найдорожчі райони: центр і Личаківський (Парк Погулянка).

За словами ріелтора Павла Шумилова, однокімнатну квартиру (30 кв. М) без ремонту і без балкона можна придбати за 15 тисяч доларів. Двокімнатну квартиру (44 кв. М) в "хрущовці" і без ремонту можна придбати за 24 тисячі доларів.

Мінімальна ціна двокімнатної квартири в новстройке (63 кв. М) - 27 тисяч доларів, максимальна - 145 тисяч долларов.Мінімальная ціна трикімнатної квартири без ремонту - 28 тисяч доларів, максимальна - 130 тисяч доларів.

Квартира 80 кв. м в архітектурному стилі бароко, з дизайнерським ремонтом і індивідуальним опаленням обійдеться вже в 160 тисяч доларів, тобто приблизно по 2 тисячі за кв. м. У новобудовах Львова квартира 45 кв. м з балконом, броньованими дверима, дизайнерським ремонтом, індивідуальним опаленням і панорамним видом з вікна буде коштувати 90 тисяч - теж приблизно 2 тисячі доларів за кв. м.

Херсон

Ціни: від 18 до 100 тисяч доларів і вище;
Самий бюджетний район: Шуменський;
Найдорожчий район: центр.

За словами ріелтора Анни Підсадних, особливістю Херсона є щільна забудова житлових мікрорайонів 50-60-х і 80-90-х років. Новобудов тут трохи і вони представляють певний ризик.

"Покупка таких об'єктів носить підвищені ризики - невідомо, що з землею, яка знаходиться під реконструюється будівлею, що з підведенням комунікацій (тому що деякі будівлі стояли порожніми від 5 до 10 років), чи зможе забудовник поміняти призначення будівлі з нежитлового фонду на жилою ", - говорить ріелтор.

Однокімнатна квартира в спальних районах Херсона коштує в середньому 18-20 тисяч доларів, в центрі - 25-35 тисяч доларів. "Однушки" в новобудові можна купити за 19 тисяч доларів.

Двокімнатну квартиру на вторинному ринку в спальному районі можна придбати за 25-28 тисяч доларів. Початкова ціна квартири в новобудовах - 25 тисяч доларів, максимальна - 50 тисяч доларів.

Середня вартість трикімнатної квартири в спальних районах - 27-35 тис. Доларів, в центрі - від 40-100 тисяч доларів. Новобуд в гарному будинку - від 800 доларів за кв. м.

"Дуже цінуються вдома зі своїми паркувальними місцями (центр Херсона порізаний катакомбами, тому паркінги будують рідко). При цьому у всіх випадках перші і останні поверхи коштують дешевше", - зазначає Підсадних.

Миколаїв

Ціни: від 8 до 37 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Тернівка, Матвіївка, Варварівка, Заводський район;
Найдорожчий район: центр - вулиці Соборна та проспект Центральний.

За словами ріелтора Андрія Олейникова, однокімнатні квартири на вторинному ринку продаються за ціною від 8 тисяч доларів. Максимальна ціна - 18 тисяч доларів. Двокімнатну квартиру можна придбати за 9-28 тисяч доларів, трикімнатну - за 11-37 тисяч доларів.

В цілому, як відзначають фахівці, на вартість житла впливають кілька факторів: поверховість (перші і останні поверхи коштують дешевше), віддаленість від центру, планування, наявність меблів і загальний стан будівлі.

Крім того, найвигіднішим періодом для покупки житла є літо і новорічні свята. Восени навпаки часто йде різкий короткочасний стрибок.

"Перед Новим роком попит падає, за цим ціни теж просідають. Після новорічних свят хтось із власників сподівається, що зараз буде багато покупців на його нерухомість і можуть підняти ціну. І такі рідкісні підйоми в цілому можуть трохи підняти ринок по цінниках, але ніяк ні з продажу ", - розповідають ріелтори.

Акції на придбання житла в новобудовах зазвичай оголошують під Великдень і Різдво. При цьому знижки становлять до 5 тисяч доларів за квартиру. Але часто перед цим піднімаються ціни на ту ж саму суму. Експерти також радять пам'ятати, що акції та знижки не стосуються популярних забудовників - у них дефіцит квартир.

Крім того, є і глобальні тенденції. Наприклад, в районах, де багато новобудов, ціни на "вторинку" падають на 3-5%.

Нагадаємо, раніше журналісти "Сегодня" розбиралися, як українцю накопичити на свою квартиру .

Про те, як уряд планує вводити лізинг на житло, дивіться у відеосюжеті "Сегодня":

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "По чому квартири в Україні: ріелтори назвали ціни на житло у великих містах". інші Новини нерухомості дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Ціни на квартири в Україні в лютому 2018 назвали експерти

13 лютого 2018, 12:19 Переглядів:

За останні 10 років вартість квартир впала в три рази, констатують експерти

Фото: Pixabay.

За 2017 рік ціни на нерухомість в Україні впали на 10-15%. ICTV.

При цьому експерти відзначають, що в 2018 році тенденція збережеться - ціни просядуть приблизно на 10%, хоча критичного обвалу не буде.

Київ

Ціни: від 18 тисяч до декількох мільйонів доларів.
Самі бюджетні райони: Деснянський і Святошинський.
Найдорожчі райони: Печерський і Шевченківський.

Однокімнатну квартиру в столиці можна знайти з бюджетом до півмільйона гривень (18 тисяч доларів). Є варіанти і понад 200 тисяч доларів (центр Києва), стверджує Олександр Гришко. Ціна "двійок" стартує від 20 тисяч доларів і доходить до мільйона доларів. Трикімнатну квартиру можна знайти трохи дешевше 30 тисяч доларів.

"Багато фахівців ринку нерухомості стверджують, що непоганий інвестицією є покупка квартири в новобудовах. Такої думки дотримується і достатню кількість покупців, які охоче голосують своїми грошима", - відзначає ріелтор.

Перш за все це пов'язано з вигідною ціною - як правило квартири, які знаходяться на етапі будівництва в кілька разів дешевше.

Запоріжжя

ціни; від 8 до 30 тисяч доларів;
Самі бюджетні райони: Заводський, Павло-Кічкас, Хортицький і Осипенківський;
Найдорожчі райони: Олександрівський район і Вознесенівський.

На ринку Запоріжжя спостерігається низьке надходження нових об'єктів. Хороших пропозицій мало.

"Це пов'язано з небажанням основної маси власників продавати свої квартири за такими низькими цінним, які диктує ринок: люди очікують, що ціни на нерухомість зростуть", - стверджує ріелтор Кирило Гончаров.

Основна частина покупців теж займає вичікувальну позицію і "вихоплює" варіанти, які виставляються нижче ринкової вартості. Особливим попитом користуються одно-двокімнатні квартири. Ціни на деякі з них, за словами ріелтора, залишилися на рівні, коли долар був ще за курсом 8 грн.

На вторинному ринку мінімальна ціна однокімнатної проданої квартири становить 8 тисяч доларів, максимальна - 30 тисяч доларів. "Відповідно перша квартира була в убитому стані, друга в хорошому місці з відмінним технікою і меблями," - говорить ріелтор.

Мінімальна ціна двокімнатної проданої квартири становить 12 тисяч доларів. Максимальна вартість тут вже залежить від квадратних метрів: в середньому 900 доларів за кв.м.

"Елітне житло квартири особливою популярністю не користуються, в зв'язку з дорогими комунальними послугами. Виняток становлять будинку з автономним опаленням, нові забудови із закритою територією, з консьєржами і охороною", - зазначає Гончаров.

Ціни на трьох- і чотирикімнатні квартири починаються з 17 тисяч доларів і доходять до 900 доларів за кв. м.

"За новобудов Запоріжжя щось сказати дуже важко. Основна проблема - це будівництво їх у місцях не користуються популярністю в принципі", - говорить експерт. Друга проблема новобудов - це будівництво квартир занадто великий метражні.

Харків

Ціни: від 12 до 170 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Основа, ХТЗ, Рогань, Аеропорт;
Найдорожчі райони: Нагорний, Центр, Соснова Гірка.

Квартири економ-сегмента в Харкова характеризуються віддаленістю від центру, і знаходяться, в основному, на перших і останніх поверхах невисоких будинків.

"Для дорогого житла характерна престижність району. Як правило, вдома бізнес, преміум-класу або клубні будинки, з відмінним ремонтом коштують в рази дорожче. Також на вартість впливає наявність меблів, високі поверхи з панорамним видом і великі планування", - розповідає ріелтор Ігор Балака.

Мінімальна ціна двокімнатної квартири - 14 тисяч доларів, максимальна - 170 тисяч доларів. Стартова ціна трикімнатної квартири - 20 тисяч доларів. При цьому вартість може доходити до 2,5 тисяч доларів за кв.м.

Ціни на квартири в новобудовах стартують від 13 тисяч доларів за однокімнатну квартиру і доходять до 133 тисяч доларів. "Також популярний в Харкові сегмент смарт-квартир загальною площею від 9 до 30 кв. М", - говорить експерт.

Львів

Ціни: від 15 до 200 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Шевченківський (Рясне) та Сихівський;
Найдорожчі райони: центр і Личаківський (Парк Погулянка).

За словами ріелтора Павла Шумилова, однокімнатну квартиру (30 кв. М) без ремонту і без балкона можна придбати за 15 тисяч доларів. Двокімнатну квартиру (44 кв. М) в "хрущовці" і без ремонту можна придбати за 24 тисячі доларів.

Мінімальна ціна двокімнатної квартири в новстройке (63 кв. М) - 27 тисяч доларів, максимальна - 145 тисяч долларов.Мінімальная ціна трикімнатної квартири без ремонту - 28 тисяч доларів, максимальна - 130 тисяч доларів.

Квартира 80 кв. м в архітектурному стилі бароко, з дизайнерським ремонтом і індивідуальним опаленням обійдеться вже в 160 тисяч доларів, тобто приблизно по 2 тисячі за кв. м. У новобудовах Львова квартира 45 кв. м з балконом, броньованими дверима, дизайнерським ремонтом, індивідуальним опаленням і панорамним видом з вікна буде коштувати 90 тисяч - теж приблизно 2 тисячі доларів за кв. м.

Херсон

Ціни: від 18 до 100 тисяч доларів і вище;
Самий бюджетний район: Шуменський;
Найдорожчий район: центр.

За словами ріелтора Анни Підсадних, особливістю Херсона є щільна забудова житлових мікрорайонів 50-60-х і 80-90-х років. Новобудов тут трохи і вони представляють певний ризик.

"Покупка таких об'єктів носить підвищені ризики - невідомо, що з землею, яка знаходиться під реконструюється будівлею, що з підведенням комунікацій (тому що деякі будівлі стояли порожніми від 5 до 10 років), чи зможе забудовник поміняти призначення будівлі з нежитлового фонду на жилою ", - говорить ріелтор.

Однокімнатна квартира в спальних районах Херсона коштує в середньому 18-20 тисяч доларів, в центрі - 25-35 тисяч доларів. "Однушки" в новобудові можна купити за 19 тисяч доларів.

Двокімнатну квартиру на вторинному ринку в спальному районі можна придбати за 25-28 тисяч доларів. Початкова ціна квартири в новобудовах - 25 тисяч доларів, максимальна - 50 тисяч доларів.

Середня вартість трикімнатної квартири в спальних районах - 27-35 тис. Доларів, в центрі - від 40-100 тисяч доларів. Новобуд в гарному будинку - від 800 доларів за кв. м.

"Дуже цінуються вдома зі своїми паркувальними місцями (центр Херсона порізаний катакомбами, тому паркінги будують рідко). При цьому у всіх випадках перші і останні поверхи коштують дешевше", - зазначає Підсадних.

Миколаїв

Ціни: від 8 до 37 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Тернівка, Матвіївка, Варварівка, Заводський район;
Найдорожчий район: центр - вулиці Соборна та проспект Центральний.

За словами ріелтора Андрія Олейникова, однокімнатні квартири на вторинному ринку продаються за ціною від 8 тисяч доларів. Максимальна ціна - 18 тисяч доларів. Двокімнатну квартиру можна придбати за 9-28 тисяч доларів, трикімнатну - за 11-37 тисяч доларів.

В цілому, як відзначають фахівці, на вартість житла впливають кілька факторів: поверховість (перші і останні поверхи коштують дешевше), віддаленість від центру, планування, наявність меблів і загальний стан будівлі.

Крім того, найвигіднішим періодом для покупки житла є літо і новорічні свята. Восени навпаки часто йде різкий короткочасний стрибок.

"Перед Новим роком попит падає, за цим ціни теж просідають. Після новорічних свят хтось із власників сподівається, що зараз буде багато покупців на його нерухомість і можуть підняти ціну. І такі рідкісні підйоми в цілому можуть трохи підняти ринок по цінниках, але ніяк ні з продажу ", - розповідають ріелтори.

Акції на придбання житла в новобудовах зазвичай оголошують під Великдень і Різдво. При цьому знижки становлять до 5 тисяч доларів за квартиру. Але часто перед цим піднімаються ціни на ту ж саму суму. Експерти також радять пам'ятати, що акції та знижки не стосуються популярних забудовників - у них дефіцит квартир.

Крім того, є і глобальні тенденції. Наприклад, в районах, де багато новобудов, ціни на "вторинку" падають на 3-5%.

Нагадаємо, раніше журналісти "Сегодня" розбиралися, як українцю накопичити на свою квартиру .

Про те, як уряд планує вводити лізинг на житло, дивіться у відеосюжеті "Сегодня":

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "По чому квартири в Україні: ріелтори назвали ціни на житло у великих містах". інші Новини нерухомості дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Ціни на квартири в Україні в лютому 2018 назвали експерти

13 лютого 2018, 12:19 Переглядів:

За останні 10 років вартість квартир впала в три рази, констатують експерти

Фото: Pixabay.

За 2017 рік ціни на нерухомість в Україні впали на 10-15%. ICTV.

При цьому експерти відзначають, що в 2018 році тенденція збережеться - ціни просядуть приблизно на 10%, хоча критичного обвалу не буде.

Київ

Ціни: від 18 тисяч до декількох мільйонів доларів.
Самі бюджетні райони: Деснянський і Святошинський.
Найдорожчі райони: Печерський і Шевченківський.

Однокімнатну квартиру в столиці можна знайти з бюджетом до півмільйона гривень (18 тисяч доларів). Є варіанти і понад 200 тисяч доларів (центр Києва), стверджує Олександр Гришко. Ціна "двійок" стартує від 20 тисяч доларів і доходить до мільйона доларів. Трикімнатну квартиру можна знайти трохи дешевше 30 тисяч доларів.

"Багато фахівців ринку нерухомості стверджують, що непоганий інвестицією є покупка квартири в новобудовах. Такої думки дотримується і достатню кількість покупців, які охоче голосують своїми грошима", - відзначає ріелтор.

Перш за все це пов'язано з вигідною ціною - як правило квартири, які знаходяться на етапі будівництва в кілька разів дешевше.

Запоріжжя

ціни; від 8 до 30 тисяч доларів;
Самі бюджетні райони: Заводський, Павло-Кічкас, Хортицький і Осипенківський;
Найдорожчі райони: Олександрівський район і Вознесенівський.

На ринку Запоріжжя спостерігається низьке надходження нових об'єктів. Хороших пропозицій мало.

"Це пов'язано з небажанням основної маси власників продавати свої квартири за такими низькими цінним, які диктує ринок: люди очікують, що ціни на нерухомість зростуть", - стверджує ріелтор Кирило Гончаров.

Основна частина покупців теж займає вичікувальну позицію і "вихоплює" варіанти, які виставляються нижче ринкової вартості. Особливим попитом користуються одно-двокімнатні квартири. Ціни на деякі з них, за словами ріелтора, залишилися на рівні, коли долар був ще за курсом 8 грн.

На вторинному ринку мінімальна ціна однокімнатної проданої квартири становить 8 тисяч доларів, максимальна - 30 тисяч доларів. "Відповідно перша квартира була в убитому стані, друга в хорошому місці з відмінним технікою і меблями," - говорить ріелтор.

Мінімальна ціна двокімнатної проданої квартири становить 12 тисяч доларів. Максимальна вартість тут вже залежить від квадратних метрів: в середньому 900 доларів за кв.м.

"Елітне житло квартири особливою популярністю не користуються, в зв'язку з дорогими комунальними послугами. Виняток становлять будинку з автономним опаленням, нові забудови із закритою територією, з консьєржами і охороною", - зазначає Гончаров.

Ціни на трьох- і чотирикімнатні квартири починаються з 17 тисяч доларів і доходять до 900 доларів за кв. м.

"За новобудов Запоріжжя щось сказати дуже важко. Основна проблема - це будівництво їх у місцях не користуються популярністю в принципі", - говорить експерт. Друга проблема новобудов - це будівництво квартир занадто великий метражні.

Харків

Ціни: від 12 до 170 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Основа, ХТЗ, Рогань, Аеропорт;
Найдорожчі райони: Нагорний, Центр, Соснова Гірка.

Квартири економ-сегмента в Харкова характеризуються віддаленістю від центру, і знаходяться, в основному, на перших і останніх поверхах невисоких будинків.

"Для дорогого житла характерна престижність району. Як правило, вдома бізнес, преміум-класу або клубні будинки, з відмінним ремонтом коштують в рази дорожче. Також на вартість впливає наявність меблів, високі поверхи з панорамним видом і великі планування", - розповідає ріелтор Ігор Балака.

Мінімальна ціна двокімнатної квартири - 14 тисяч доларів, максимальна - 170 тисяч доларів. Стартова ціна трикімнатної квартири - 20 тисяч доларів. При цьому вартість може доходити до 2,5 тисяч доларів за кв.м.

Ціни на квартири в новобудовах стартують від 13 тисяч доларів за однокімнатну квартиру і доходять до 133 тисяч доларів. "Також популярний в Харкові сегмент смарт-квартир загальною площею від 9 до 30 кв. М", - говорить експерт.

Львів

Ціни: від 15 до 200 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Шевченківський (Рясне) та Сихівський;
Найдорожчі райони: центр і Личаківський (Парк Погулянка).

За словами ріелтора Павла Шумилова, однокімнатну квартиру (30 кв. М) без ремонту і без балкона можна придбати за 15 тисяч доларів. Двокімнатну квартиру (44 кв. М) в "хрущовці" і без ремонту можна придбати за 24 тисячі доларів.

Мінімальна ціна двокімнатної квартири в новстройке (63 кв. М) - 27 тисяч доларів, максимальна - 145 тисяч долларов.Мінімальная ціна трикімнатної квартири без ремонту - 28 тисяч доларів, максимальна - 130 тисяч доларів.

Квартира 80 кв. м в архітектурному стилі бароко, з дизайнерським ремонтом і індивідуальним опаленням обійдеться вже в 160 тисяч доларів, тобто приблизно по 2 тисячі за кв. м. У новобудовах Львова квартира 45 кв. м з балконом, броньованими дверима, дизайнерським ремонтом, індивідуальним опаленням і панорамним видом з вікна буде коштувати 90 тисяч - теж приблизно 2 тисячі доларів за кв. м.

Херсон

Ціни: від 18 до 100 тисяч доларів і вище;
Самий бюджетний район: Шуменський;
Найдорожчий район: центр.

За словами ріелтора Анни Підсадних, особливістю Херсона є щільна забудова житлових мікрорайонів 50-60-х і 80-90-х років. Новобудов тут трохи і вони представляють певний ризик.

"Покупка таких об'єктів носить підвищені ризики - невідомо, що з землею, яка знаходиться під реконструюється будівлею, що з підведенням комунікацій (тому що деякі будівлі стояли порожніми від 5 до 10 років), чи зможе забудовник поміняти призначення будівлі з нежитлового фонду на жилою ", - говорить ріелтор.

Однокімнатна квартира в спальних районах Херсона коштує в середньому 18-20 тисяч доларів, в центрі - 25-35 тисяч доларів. "Однушки" в новобудові можна купити за 19 тисяч доларів.

Двокімнатну квартиру на вторинному ринку в спальному районі можна придбати за 25-28 тисяч доларів. Початкова ціна квартири в новобудовах - 25 тисяч доларів, максимальна - 50 тисяч доларів.

Середня вартість трикімнатної квартири в спальних районах - 27-35 тис. Доларів, в центрі - від 40-100 тисяч доларів. Новобуд в гарному будинку - від 800 доларів за кв. м.

"Дуже цінуються вдома зі своїми паркувальними місцями (центр Херсона порізаний катакомбами, тому паркінги будують рідко). При цьому у всіх випадках перші і останні поверхи коштують дешевше", - зазначає Підсадних.

Миколаїв

Ціни: від 8 до 37 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Тернівка, Матвіївка, Варварівка, Заводський район;
Найдорожчий район: центр - вулиці Соборна та проспект Центральний.

За словами ріелтора Андрія Олейникова, однокімнатні квартири на вторинному ринку продаються за ціною від 8 тисяч доларів. Максимальна ціна - 18 тисяч доларів. Двокімнатну квартиру можна придбати за 9-28 тисяч доларів, трикімнатну - за 11-37 тисяч доларів.

В цілому, як відзначають фахівці, на вартість житла впливають кілька факторів: поверховість (перші і останні поверхи коштують дешевше), віддаленість від центру, планування, наявність меблів і загальний стан будівлі.

Крім того, найвигіднішим періодом для покупки житла є літо і новорічні свята. Восени навпаки часто йде різкий короткочасний стрибок.

"Перед Новим роком попит падає, за цим ціни теж просідають. Після новорічних свят хтось із власників сподівається, що зараз буде багато покупців на його нерухомість і можуть підняти ціну. І такі рідкісні підйоми в цілому можуть трохи підняти ринок по цінниках, але ніяк ні з продажу ", - розповідають ріелтори.

Акції на придбання житла в новобудовах зазвичай оголошують під Великдень і Різдво. При цьому знижки становлять до 5 тисяч доларів за квартиру. Але часто перед цим піднімаються ціни на ту ж саму суму. Експерти також радять пам'ятати, що акції та знижки не стосуються популярних забудовників - у них дефіцит квартир.

Крім того, є і глобальні тенденції. Наприклад, в районах, де багато новобудов, ціни на "вторинку" падають на 3-5%.

Нагадаємо, раніше журналісти "Сегодня" розбиралися, як українцю накопичити на свою квартиру .

Про те, як уряд планує вводити лізинг на житло, дивіться у відеосюжеті "Сегодня":

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "По чому квартири в Україні: ріелтори назвали ціни на житло у великих містах". інші Новини нерухомості дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Ціни на квартири в Україні в лютому 2018 назвали експерти

13 лютого 2018, 12:19 Переглядів:

За останні 10 років вартість квартир впала в три рази, констатують експерти

Фото: Pixabay.

За 2017 рік ціни на нерухомість в Україні впали на 10-15%. ICTV.

При цьому експерти відзначають, що в 2018 році тенденція збережеться - ціни просядуть приблизно на 10%, хоча критичного обвалу не буде.

Київ

Ціни: від 18 тисяч до декількох мільйонів доларів.
Самі бюджетні райони: Деснянський і Святошинський.
Найдорожчі райони: Печерський і Шевченківський.

Однокімнатну квартиру в столиці можна знайти з бюджетом до півмільйона гривень (18 тисяч доларів). Є варіанти і понад 200 тисяч доларів (центр Києва), стверджує Олександр Гришко. Ціна "двійок" стартує від 20 тисяч доларів і доходить до мільйона доларів. Трикімнатну квартиру можна знайти трохи дешевше 30 тисяч доларів.

"Багато фахівців ринку нерухомості стверджують, що непоганий інвестицією є покупка квартири в новобудовах. Такої думки дотримується і достатню кількість покупців, які охоче голосують своїми грошима", - відзначає ріелтор.

Перш за все це пов'язано з вигідною ціною - як правило квартири, які знаходяться на етапі будівництва в кілька разів дешевше.

Запоріжжя

ціни; від 8 до 30 тисяч доларів;
Самі бюджетні райони: Заводський, Павло-Кічкас, Хортицький і Осипенківський;
Найдорожчі райони: Олександрівський район і Вознесенівський.

На ринку Запоріжжя спостерігається низьке надходження нових об'єктів. Хороших пропозицій мало.

"Це пов'язано з небажанням основної маси власників продавати свої квартири за такими низькими цінним, які диктує ринок: люди очікують, що ціни на нерухомість зростуть", - стверджує ріелтор Кирило Гончаров.

Основна частина покупців теж займає вичікувальну позицію і "вихоплює" варіанти, які виставляються нижче ринкової вартості. Особливим попитом користуються одно-двокімнатні квартири. Ціни на деякі з них, за словами ріелтора, залишилися на рівні, коли долар був ще за курсом 8 грн.

На вторинному ринку мінімальна ціна однокімнатної проданої квартири становить 8 тисяч доларів, максимальна - 30 тисяч доларів. "Відповідно перша квартира була в убитому стані, друга в хорошому місці з відмінним технікою і меблями," - говорить ріелтор.

Мінімальна ціна двокімнатної проданої квартири становить 12 тисяч доларів. Максимальна вартість тут вже залежить від квадратних метрів: в середньому 900 доларів за кв.м.

"Елітне житло квартири особливою популярністю не користуються, в зв'язку з дорогими комунальними послугами. Виняток становлять будинку з автономним опаленням, нові забудови із закритою територією, з консьєржами і охороною", - зазначає Гончаров.

Ціни на трьох- і чотирикімнатні квартири починаються з 17 тисяч доларів і доходять до 900 доларів за кв. м.

"За новобудов Запоріжжя щось сказати дуже важко. Основна проблема - це будівництво їх у місцях не користуються популярністю в принципі", - говорить експерт. Друга проблема новобудов - це будівництво квартир занадто великий метражні.

Харків

Ціни: від 12 до 170 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Основа, ХТЗ, Рогань, Аеропорт;
Найдорожчі райони: Нагорний, Центр, Соснова Гірка.

Квартири економ-сегмента в Харкова характеризуються віддаленістю від центру, і знаходяться, в основному, на перших і останніх поверхах невисоких будинків.

"Для дорогого житла характерна престижність району. Як правило, вдома бізнес, преміум-класу або клубні будинки, з відмінним ремонтом коштують в рази дорожче. Також на вартість впливає наявність меблів, високі поверхи з панорамним видом і великі планування", - розповідає ріелтор Ігор Балака.

Мінімальна ціна двокімнатної квартири - 14 тисяч доларів, максимальна - 170 тисяч доларів. Стартова ціна трикімнатної квартири - 20 тисяч доларів. При цьому вартість може доходити до 2,5 тисяч доларів за кв.м.

Ціни на квартири в новобудовах стартують від 13 тисяч доларів за однокімнатну квартиру і доходять до 133 тисяч доларів. "Також популярний в Харкові сегмент смарт-квартир загальною площею від 9 до 30 кв. М", - говорить експерт.

Львів

Ціни: від 15 до 200 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Шевченківський (Рясне) та Сихівський;
Найдорожчі райони: центр і Личаківський (Парк Погулянка).

За словами ріелтора Павла Шумилова, однокімнатну квартиру (30 кв. М) без ремонту і без балкона можна придбати за 15 тисяч доларів. Двокімнатну квартиру (44 кв. М) в "хрущовці" і без ремонту можна придбати за 24 тисячі доларів.

Мінімальна ціна двокімнатної квартири в новстройке (63 кв. М) - 27 тисяч доларів, максимальна - 145 тисяч долларов.Мінімальная ціна трикімнатної квартири без ремонту - 28 тисяч доларів, максимальна - 130 тисяч доларів.

Квартира 80 кв. м в архітектурному стилі бароко, з дизайнерським ремонтом і індивідуальним опаленням обійдеться вже в 160 тисяч доларів, тобто приблизно по 2 тисячі за кв. м. У новобудовах Львова квартира 45 кв. м з балконом, броньованими дверима, дизайнерським ремонтом, індивідуальним опаленням і панорамним видом з вікна буде коштувати 90 тисяч - теж приблизно 2 тисячі доларів за кв. м.

Херсон

Ціни: від 18 до 100 тисяч доларів і вище;
Самий бюджетний район: Шуменський;
Найдорожчий район: центр.

За словами ріелтора Анни Підсадних, особливістю Херсона є щільна забудова житлових мікрорайонів 50-60-х і 80-90-х років. Новобудов тут трохи і вони представляють певний ризик.

"Покупка таких об'єктів носить підвищені ризики - невідомо, що з землею, яка знаходиться під реконструюється будівлею, що з підведенням комунікацій (тому що деякі будівлі стояли порожніми від 5 до 10 років), чи зможе забудовник поміняти призначення будівлі з нежитлового фонду на жилою ", - говорить ріелтор.

Однокімнатна квартира в спальних районах Херсона коштує в середньому 18-20 тисяч доларів, в центрі - 25-35 тисяч доларів. "Однушки" в новобудові можна купити за 19 тисяч доларів.

Двокімнатну квартиру на вторинному ринку в спальному районі можна придбати за 25-28 тисяч доларів. Початкова ціна квартири в новобудовах - 25 тисяч доларів, максимальна - 50 тисяч доларів.

Середня вартість трикімнатної квартири в спальних районах - 27-35 тис. Доларів, в центрі - від 40-100 тисяч доларів. Новобуд в гарному будинку - від 800 доларів за кв. м.

"Дуже цінуються вдома зі своїми паркувальними місцями (центр Херсона порізаний катакомбами, тому паркінги будують рідко). При цьому у всіх випадках перші і останні поверхи коштують дешевше", - зазначає Підсадних.

Миколаїв

Ціни: від 8 до 37 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Тернівка, Матвіївка, Варварівка, Заводський район;
Найдорожчий район: центр - вулиці Соборна та проспект Центральний.

За словами ріелтора Андрія Олейникова, однокімнатні квартири на вторинному ринку продаються за ціною від 8 тисяч доларів. Максимальна ціна - 18 тисяч доларів. Двокімнатну квартиру можна придбати за 9-28 тисяч доларів, трикімнатну - за 11-37 тисяч доларів.

В цілому, як відзначають фахівці, на вартість житла впливають кілька факторів: поверховість (перші і останні поверхи коштують дешевше), віддаленість від центру, планування, наявність меблів і загальний стан будівлі.

Крім того, найвигіднішим періодом для покупки житла є літо і новорічні свята. Восени навпаки часто йде різкий короткочасний стрибок.

"Перед Новим роком попит падає, за цим ціни теж просідають. Після новорічних свят хтось із власників сподівається, що зараз буде багато покупців на його нерухомість і можуть підняти ціну. І такі рідкісні підйоми в цілому можуть трохи підняти ринок по цінниках, але ніяк ні з продажу ", - розповідають ріелтори.

Акції на придбання житла в новобудовах зазвичай оголошують під Великдень і Різдво. При цьому знижки становлять до 5 тисяч доларів за квартиру. Але часто перед цим піднімаються ціни на ту ж саму суму. Експерти також радять пам'ятати, що акції та знижки не стосуються популярних забудовників - у них дефіцит квартир.

Крім того, є і глобальні тенденції. Наприклад, в районах, де багато новобудов, ціни на "вторинку" падають на 3-5%.

Нагадаємо, раніше журналісти "Сегодня" розбиралися, як українцю накопичити на свою квартиру .

Про те, як уряд планує вводити лізинг на житло, дивіться у відеосюжеті "Сегодня":

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "По чому квартири в Україні: ріелтори назвали ціни на житло у великих містах". інші Новини нерухомості дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Ціни на квартири в Україні в лютому 2018 назвали експерти

13 лютого 2018, 12:19 Переглядів:

За останні 10 років вартість квартир впала в три рази, констатують експерти

Фото: Pixabay.

За 2017 рік ціни на нерухомість в Україні впали на 10-15%. ICTV.

При цьому експерти відзначають, що в 2018 році тенденція збережеться - ціни просядуть приблизно на 10%, хоча критичного обвалу не буде.

Київ

Ціни: від 18 тисяч до декількох мільйонів доларів.
Самі бюджетні райони: Деснянський і Святошинський.
Найдорожчі райони: Печерський і Шевченківський.

Однокімнатну квартиру в столиці можна знайти з бюджетом до півмільйона гривень (18 тисяч доларів). Є варіанти і понад 200 тисяч доларів (центр Києва), стверджує Олександр Гришко. Ціна "двійок" стартує від 20 тисяч доларів і доходить до мільйона доларів. Трикімнатну квартиру можна знайти трохи дешевше 30 тисяч доларів.

"Багато фахівців ринку нерухомості стверджують, що непоганий інвестицією є покупка квартири в новобудовах. Такої думки дотримується і достатню кількість покупців, які охоче голосують своїми грошима", - відзначає ріелтор.

Перш за все це пов'язано з вигідною ціною - як правило квартири, які знаходяться на етапі будівництва в кілька разів дешевше.

Запоріжжя

ціни; від 8 до 30 тисяч доларів;
Самі бюджетні райони: Заводський, Павло-Кічкас, Хортицький і Осипенківський;
Найдорожчі райони: Олександрівський район і Вознесенівський.

На ринку Запоріжжя спостерігається низьке надходження нових об'єктів. Хороших пропозицій мало.

"Це пов'язано з небажанням основної маси власників продавати свої квартири за такими низькими цінним, які диктує ринок: люди очікують, що ціни на нерухомість зростуть", - стверджує ріелтор Кирило Гончаров.

Основна частина покупців теж займає вичікувальну позицію і "вихоплює" варіанти, які виставляються нижче ринкової вартості. Особливим попитом користуються одно-двокімнатні квартири. Ціни на деякі з них, за словами ріелтора, залишилися на рівні, коли долар був ще за курсом 8 грн.

На вторинному ринку мінімальна ціна однокімнатної проданої квартири становить 8 тисяч доларів, максимальна - 30 тисяч доларів. "Відповідно перша квартира була в убитому стані, друга в хорошому місці з відмінним технікою і меблями," - говорить ріелтор.

Мінімальна ціна двокімнатної проданої квартири становить 12 тисяч доларів. Максимальна вартість тут вже залежить від квадратних метрів: в середньому 900 доларів за кв.м.

"Елітне житло квартири особливою популярністю не користуються, в зв'язку з дорогими комунальними послугами. Виняток становлять будинку з автономним опаленням, нові забудови із закритою територією, з консьєржами і охороною", - зазначає Гончаров.

Ціни на трьох- і чотирикімнатні квартири починаються з 17 тисяч доларів і доходять до 900 доларів за кв. м.

"За новобудов Запоріжжя щось сказати дуже важко. Основна проблема - це будівництво їх у місцях не користуються популярністю в принципі", - говорить експерт. Друга проблема новобудов - це будівництво квартир занадто великий метражні.

Харків

Ціни: від 12 до 170 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Основа, ХТЗ, Рогань, Аеропорт;
Найдорожчі райони: Нагорний, Центр, Соснова Гірка.

Квартири економ-сегмента в Харкова характеризуються віддаленістю від центру, і знаходяться, в основному, на перших і останніх поверхах невисоких будинків.

"Для дорогого житла характерна престижність району. Як правило, вдома бізнес, преміум-класу або клубні будинки, з відмінним ремонтом коштують в рази дорожче. Також на вартість впливає наявність меблів, високі поверхи з панорамним видом і великі планування", - розповідає ріелтор Ігор Балака.

Мінімальна ціна двокімнатної квартири - 14 тисяч доларів, максимальна - 170 тисяч доларів. Стартова ціна трикімнатної квартири - 20 тисяч доларів. При цьому вартість може доходити до 2,5 тисяч доларів за кв.м.

Ціни на квартири в новобудовах стартують від 13 тисяч доларів за однокімнатну квартиру і доходять до 133 тисяч доларів. "Також популярний в Харкові сегмент смарт-квартир загальною площею від 9 до 30 кв. М", - говорить експерт.

Львів

Ціни: від 15 до 200 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Шевченківський (Рясне) та Сихівський;
Найдорожчі райони: центр і Личаківський (Парк Погулянка).

За словами ріелтора Павла Шумилова, однокімнатну квартиру (30 кв. М) без ремонту і без балкона можна придбати за 15 тисяч доларів. Двокімнатну квартиру (44 кв. М) в "хрущовці" і без ремонту можна придбати за 24 тисячі доларів.

Мінімальна ціна двокімнатної квартири в новстройке (63 кв. М) - 27 тисяч доларів, максимальна - 145 тисяч долларов.Мінімальная ціна трикімнатної квартири без ремонту - 28 тисяч доларів, максимальна - 130 тисяч доларів.

Квартира 80 кв. м в архітектурному стилі бароко, з дизайнерським ремонтом і індивідуальним опаленням обійдеться вже в 160 тисяч доларів, тобто приблизно по 2 тисячі за кв. м. У новобудовах Львова квартира 45 кв. м з балконом, броньованими дверима, дизайнерським ремонтом, індивідуальним опаленням і панорамним видом з вікна буде коштувати 90 тисяч - теж приблизно 2 тисячі доларів за кв. м.

Херсон

Ціни: від 18 до 100 тисяч доларів і вище;
Самий бюджетний район: Шуменський;
Найдорожчий район: центр.

За словами ріелтора Анни Підсадних, особливістю Херсона є щільна забудова житлових мікрорайонів 50-60-х і 80-90-х років. Новобудов тут трохи і вони представляють певний ризик.

"Покупка таких об'єктів носить підвищені ризики - невідомо, що з землею, яка знаходиться під реконструюється будівлею, що з підведенням комунікацій (тому що деякі будівлі стояли порожніми від 5 до 10 років), чи зможе забудовник поміняти призначення будівлі з нежитлового фонду на жилою ", - говорить ріелтор.

Однокімнатна квартира в спальних районах Херсона коштує в середньому 18-20 тисяч доларів, в центрі - 25-35 тисяч доларів. "Однушки" в новобудові можна купити за 19 тисяч доларів.

Двокімнатну квартиру на вторинному ринку в спальному районі можна придбати за 25-28 тисяч доларів. Початкова ціна квартири в новобудовах - 25 тисяч доларів, максимальна - 50 тисяч доларів.

Середня вартість трикімнатної квартири в спальних районах - 27-35 тис. Доларів, в центрі - від 40-100 тисяч доларів. Новобуд в гарному будинку - від 800 доларів за кв. м.

"Дуже цінуються вдома зі своїми паркувальними місцями (центр Херсона порізаний катакомбами, тому паркінги будують рідко). При цьому у всіх випадках перші і останні поверхи коштують дешевше", - зазначає Підсадних.

Миколаїв

Ціни: від 8 до 37 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Тернівка, Матвіївка, Варварівка, Заводський район;
Найдорожчий район: центр - вулиці Соборна та проспект Центральний.

За словами ріелтора Андрія Олейникова, однокімнатні квартири на вторинному ринку продаються за ціною від 8 тисяч доларів. Максимальна ціна - 18 тисяч доларів. Двокімнатну квартиру можна придбати за 9-28 тисяч доларів, трикімнатну - за 11-37 тисяч доларів.

В цілому, як відзначають фахівці, на вартість житла впливають кілька факторів: поверховість (перші і останні поверхи коштують дешевше), віддаленість від центру, планування, наявність меблів і загальний стан будівлі.

Крім того, найвигіднішим періодом для покупки житла є літо і новорічні свята. Восени навпаки часто йде різкий короткочасний стрибок.

"Перед Новим роком попит падає, за цим ціни теж просідають. Після новорічних свят хтось із власників сподівається, що зараз буде багато покупців на його нерухомість і можуть підняти ціну. І такі рідкісні підйоми в цілому можуть трохи підняти ринок по цінниках, але ніяк ні з продажу ", - розповідають ріелтори.

Акції на придбання житла в новобудовах зазвичай оголошують під Великдень і Різдво. При цьому знижки становлять до 5 тисяч доларів за квартиру. Але часто перед цим піднімаються ціни на ту ж саму суму. Експерти також радять пам'ятати, що акції та знижки не стосуються популярних забудовників - у них дефіцит квартир.

Крім того, є і глобальні тенденції. Наприклад, в районах, де багато новобудов, ціни на "вторинку" падають на 3-5%.

Нагадаємо, раніше журналісти "Сегодня" розбиралися, як українцю накопичити на свою квартиру .

Про те, як уряд планує вводити лізинг на житло, дивіться у відеосюжеті "Сегодня":

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "По чому квартири в Україні: ріелтори назвали ціни на житло у великих містах". інші Новини нерухомості дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Ціни на квартири в Україні в лютому 2018 назвали експерти

13 лютого 2018, 12:19 Переглядів:

За останні 10 років вартість квартир впала в три рази, констатують експерти

Фото: Pixabay.

За 2017 рік ціни на нерухомість в Україні впали на 10-15%. ICTV.

При цьому експерти відзначають, що в 2018 році тенденція збережеться - ціни просядуть приблизно на 10%, хоча критичного обвалу не буде.

Київ

Ціни: від 18 тисяч до декількох мільйонів доларів.
Самі бюджетні райони: Деснянський і Святошинський.
Найдорожчі райони: Печерський і Шевченківський.

Однокімнатну квартиру в столиці можна знайти з бюджетом до півмільйона гривень (18 тисяч доларів). Є варіанти і понад 200 тисяч доларів (центр Києва), стверджує Олександр Гришко. Ціна "двійок" стартує від 20 тисяч доларів і доходить до мільйона доларів. Трикімнатну квартиру можна знайти трохи дешевше 30 тисяч доларів.

"Багато фахівців ринку нерухомості стверджують, що непоганий інвестицією є покупка квартири в новобудовах. Такої думки дотримується і достатню кількість покупців, які охоче голосують своїми грошима", - відзначає ріелтор.

Перш за все це пов'язано з вигідною ціною - як правило квартири, які знаходяться на етапі будівництва в кілька разів дешевше.

Запоріжжя

ціни; від 8 до 30 тисяч доларів;
Самі бюджетні райони: Заводський, Павло-Кічкас, Хортицький і Осипенківський;
Найдорожчі райони: Олександрівський район і Вознесенівський.

На ринку Запоріжжя спостерігається низьке надходження нових об'єктів. Хороших пропозицій мало.

"Це пов'язано з небажанням основної маси власників продавати свої квартири за такими низькими цінним, які диктує ринок: люди очікують, що ціни на нерухомість зростуть", - стверджує ріелтор Кирило Гончаров.

Основна частина покупців теж займає вичікувальну позицію і "вихоплює" варіанти, які виставляються нижче ринкової вартості. Особливим попитом користуються одно-двокімнатні квартири. Ціни на деякі з них, за словами ріелтора, залишилися на рівні, коли долар був ще за курсом 8 грн.

На вторинному ринку мінімальна ціна однокімнатної проданої квартири становить 8 тисяч доларів, максимальна - 30 тисяч доларів. "Відповідно перша квартира була в убитому стані, друга в хорошому місці з відмінним технікою і меблями," - говорить ріелтор.

Мінімальна ціна двокімнатної проданої квартири становить 12 тисяч доларів. Максимальна вартість тут вже залежить від квадратних метрів: в середньому 900 доларів за кв.м.

"Елітне житло квартири особливою популярністю не користуються, в зв'язку з дорогими комунальними послугами. Виняток становлять будинку з автономним опаленням, нові забудови із закритою територією, з консьєржами і охороною", - зазначає Гончаров.

Ціни на трьох- і чотирикімнатні квартири починаються з 17 тисяч доларів і доходять до 900 доларів за кв. м.

"За новобудов Запоріжжя щось сказати дуже важко. Основна проблема - це будівництво їх у місцях не користуються популярністю в принципі", - говорить експерт. Друга проблема новобудов - це будівництво квартир занадто великий метражні.

Харків

Ціни: від 12 до 170 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Основа, ХТЗ, Рогань, Аеропорт;
Найдорожчі райони: Нагорний, Центр, Соснова Гірка.

Квартири економ-сегмента в Харкова характеризуються віддаленістю від центру, і знаходяться, в основному, на перших і останніх поверхах невисоких будинків.

"Для дорогого житла характерна престижність району. Як правило, вдома бізнес, преміум-класу або клубні будинки, з відмінним ремонтом коштують в рази дорожче. Також на вартість впливає наявність меблів, високі поверхи з панорамним видом і великі планування", - розповідає ріелтор Ігор Балака.

Мінімальна ціна двокімнатної квартири - 14 тисяч доларів, максимальна - 170 тисяч доларів. Стартова ціна трикімнатної квартири - 20 тисяч доларів. При цьому вартість може доходити до 2,5 тисяч доларів за кв.м.

Ціни на квартири в новобудовах стартують від 13 тисяч доларів за однокімнатну квартиру і доходять до 133 тисяч доларів. "Також популярний в Харкові сегмент смарт-квартир загальною площею від 9 до 30 кв. М", - говорить експерт.

Львів

Ціни: від 15 до 200 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Шевченківський (Рясне) та Сихівський;
Найдорожчі райони: центр і Личаківський (Парк Погулянка).

За словами ріелтора Павла Шумилова, однокімнатну квартиру (30 кв. М) без ремонту і без балкона можна придбати за 15 тисяч доларів. Двокімнатну квартиру (44 кв. М) в "хрущовці" і без ремонту можна придбати за 24 тисячі доларів.

Мінімальна ціна двокімнатної квартири в новстройке (63 кв. М) - 27 тисяч доларів, максимальна - 145 тисяч долларов.Мінімальная ціна трикімнатної квартири без ремонту - 28 тисяч доларів, максимальна - 130 тисяч доларів.

Квартира 80 кв. м в архітектурному стилі бароко, з дизайнерським ремонтом і індивідуальним опаленням обійдеться вже в 160 тисяч доларів, тобто приблизно по 2 тисячі за кв. м. У новобудовах Львова квартира 45 кв. м з балконом, броньованими дверима, дизайнерським ремонтом, індивідуальним опаленням і панорамним видом з вікна буде коштувати 90 тисяч - теж приблизно 2 тисячі доларів за кв. м.

Херсон

Ціни: від 18 до 100 тисяч доларів і вище;
Самий бюджетний район: Шуменський;
Найдорожчий район: центр.

За словами ріелтора Анни Підсадних, особливістю Херсона є щільна забудова житлових мікрорайонів 50-60-х і 80-90-х років. Новобудов тут трохи і вони представляють певний ризик.

"Покупка таких об'єктів носить підвищені ризики - невідомо, що з землею, яка знаходиться під реконструюється будівлею, що з підведенням комунікацій (тому що деякі будівлі стояли порожніми від 5 до 10 років), чи зможе забудовник поміняти призначення будівлі з нежитлового фонду на жилою ", - говорить ріелтор.

Однокімнатна квартира в спальних районах Херсона коштує в середньому 18-20 тисяч доларів, в центрі - 25-35 тисяч доларів. "Однушки" в новобудові можна купити за 19 тисяч доларів.

Двокімнатну квартиру на вторинному ринку в спальному районі можна придбати за 25-28 тисяч доларів. Початкова ціна квартири в новобудовах - 25 тисяч доларів, максимальна - 50 тисяч доларів.

Середня вартість трикімнатної квартири в спальних районах - 27-35 тис. Доларів, в центрі - від 40-100 тисяч доларів. Новобуд в гарному будинку - від 800 доларів за кв. м.

"Дуже цінуються вдома зі своїми паркувальними місцями (центр Херсона порізаний катакомбами, тому паркінги будують рідко). При цьому у всіх випадках перші і останні поверхи коштують дешевше", - зазначає Підсадних.

Миколаїв

Ціни: від 8 до 37 тисяч доларів і вище;
Самі бюджетні райони: Тернівка, Матвіївка, Варварівка, Заводський район;
Найдорожчий район: центр - вулиці Соборна та проспект Центральний.

За словами ріелтора Андрія Олейникова, однокімнатні квартири на вторинному ринку продаються за ціною від 8 тисяч доларів. Максимальна ціна - 18 тисяч доларів. Двокімнатну квартиру можна придбати за 9-28 тисяч доларів, трикімнатну - за 11-37 тисяч доларів.

В цілому, як відзначають фахівці, на вартість житла впливають кілька факторів: поверховість (перші і останні поверхи коштують дешевше), віддаленість від центру, планування, наявність меблів і загальний стан будівлі.

Крім того, найвигіднішим періодом для покупки житла є літо і новорічні свята. Восени навпаки часто йде різкий короткочасний стрибок.

"Перед Новим роком попит падає, за цим ціни теж просідають. Після новорічних свят хтось із власників сподівається, що зараз буде багато покупців на його нерухомість і можуть підняти ціну. І такі рідкісні підйоми в цілому можуть трохи підняти ринок по цінниках, але ніяк ні з продажу ", - розповідають ріелтори.

Акції на придбання житла в новобудовах зазвичай оголошують під Великдень і Різдво. При цьому знижки становлять до 5 тисяч доларів за квартиру. Але часто перед цим піднімаються ціни на ту ж саму суму. Експерти також радять пам'ятати, що акції та знижки не стосуються популярних забудовників - у них дефіцит квартир.

Крім того, є і глобальні тенденції. Наприклад, в районах, де багато новобудов, ціни на "вторинку" падають на 3-5%.

Нагадаємо, раніше журналісти "Сегодня" розбиралися, як українцю накопичити на свою квартиру .

Про те, як уряд планує вводити лізинг на житло, дивіться у відеосюжеті "Сегодня":

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "По чому квартири в Україні: ріелтори назвали ціни на житло у великих містах". інші Новини нерухомості дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ