Строительство »

Перший хлопець Джанабаєвої не посмів позбавити її невинності

  1. Схлипувала під Шатунова
  2. Маленька дівчинка
  3. Таунхаус за сина

Брат майбутньої солістки «ВІА Гри» після розлучення батьків став наркоманом

Брат майбутньої солістки «ВІА Гри» після розлучення батьків став наркоманом

Альбіна Джанабаєва - солістка, мабуть, найсексуальнішою жіночої групи нашої естради. Сам Валерій МЕЛАДЗЕ не встояв перед її чарами і пішов з сім'ї, розбивши серця люблячої дружини Ірини і трьома дочкам. Зате Альбіна народила йому довгоочікуваного сина, якого назвали на честь його улюбленого брата Костянтина. Фатальна жінка! Як з'ясували кореспонденти «Експрес газети», Альбіна вже з 13 років кружляла голову чоловікам.

Коли Альбіні виповнилося 13 років, її сім'я переїхала з Волгограда в селище Городище, що в десяти кілометрах від міста. Папа Борис Джанабаев і мама Ірина Селезньова серед сусідів славилися дуже дружною, порядною сім'єю.

- Мій тато був бурильником, - згадує Альбіна, - все життя їздив по відрядженнях і часто возив мене з собою. Він вчив мене брати зліпки грунту, і це заняття мені настільки сподобалося, що я передумала бути лікарем і вирішила присвятити себе геології.

Брат майбутньої солістки «ВІА Гри» після розлучення батьків став наркоманом   Брат майбутньої солістки «ВІА Гри» після розлучення батьків став наркоманом   Альбіна Джанабаєва - солістка, мабуть, найсексуальнішою жіночої групи нашої естради

Альбіна - старожил групи «ВІА Гра», в якій співає вже вісім років (на фото з Тетяною котів і Надія Мейхер)

Поки батько заробляв гроші (тоді якраз почалася перебудова, і йому довелося братися за будь-яку роботу, аж до водіння «Камаза» на місцевій птахофабриці), мама, яка закінчила торговельний технікум, займалася сім'єю. У Альбіни є ще молодші сестричка Катя і брат Борис. Але найбільше уваги Ірина Петрівна, звичайно, приділяла старшенький, адже дівчинка народилася не тільки красивою, але і голосистій. Уже в чотири роки її віддали в хор, о восьмій - записали в музичну школу по класу фортепіано, включали до всіх можливих співочі, сценічні та театральні конкурси. Дівчинка щаслива - приємно, коли тобі аплодує весь зал. Поки батько заробляв гроші (тоді якраз почалася перебудова, і йому довелося братися за будь-яку роботу, аж до водіння «Камаза» на місцевій птахофабриці), мама, яка закінчила торговельний технікум, займалася сім'єю

У житті секс-символи не настільки чарівні: Віра Брежнєва і Альбіна Джанабаєва

Схлипувала під Шатунова

- Пам'ятаю Альбиночка. Така ніжна, усміхнена, спокійна, поступлива дівчинка, - вдається до спогадів завуч школи №1 Руфіна Єгорова. - Ось до цих пір перед очима стоїть, як вона на шкільних вечорах запевала «Що тобі сниться, крейсер Аврора?».

- Альбіна була дуже старанною ученицею, отримувала тільки четвірки і п'ятірки, - розповідає Зінаїда Леонтьєва, вчителька англійської мови і класний керівник співачки. - Таке світла пляма в класі, промінчик! Як посміхнеться своєю щирою, чарівною посмішкою, навколо відразу ставало ясно! Одного разу якийсь хлопчик її назвав казашка, їй так стало прикро, що вона гірко-гірко заплакала, підійшла до мене: як же, мовляв, так. Я її обняла і заспокоїла: «Не слухай його! Ти сама гарненька дівчинка в класі! »Вона витерла сльози і пішла з гордо піднятою головою. Дуже компанійська, скромна, весела дівчинка, ніколи не випинала себе. Її всі любили. Але що за нею хлопчики бігали, я б не сказала ...

- А які у Альбіни чудові батьки! Взагалі хочу зауважити, що її мати - велика жінка! Вона багато зробила для дочки, вивела Альбіну на той рівень, на якому вона зараз перебуває. Скрізь її просувала, водила на всякі конкурси, пошила розкішну сукню для конкурсу краси. Пам'ятаю один випадок. Одного разу ми пішли в дубовий гай, і раптово почалася гроза. А ми на пагорбі, дітей мало не забирає поривами вітру. Я злякалася, зібрала дітей в купу. Так мама Альбіни не розгубилася: знайшла машину і врятувала дітей! Ось така героїчна жінка. А вже скільки вони для школи з Борисом Хабдішевічем зробили! Фарба потрібна для ремонту - будь ласка, випускний провести - все самі організовують! Папа Альбіни, треба сказати, інтелігентний, розумний чоловік.

Папа Альбіни, треба сказати, інтелігентний, розумний чоловік

Доля до брата Джанабаєва Борису і її сестрі Каті була не настільки благосклоннна - їм не вдалося навіть отримати вищу освіту. фото: facebook.com

У школі Альбіна відразу подружилася з Анею Маланін. Дівчата стали ходити один до одного в гості. Аня із задоволенням згадує ті роки:

- Альбіна прийшла в нашу школу в шостому класі. А після дев'ятого вже поїхала в Гнесинськоє училище в Москву. Ми були подругами, разом робили уроки, часто з однієї тарілки їли, в одному ліжку спали. У нас була одна і та ж улюблена співачка - Таня Буланова. У Альбіни в кімнаті ще висів плакат Юри Шатунова, його вона теж дуже любила. Пам'ятаю, як разом лежали на ліжку і схлипували під його пісні. Ще пам'ятаю, як разом брали участь в міському конкурсі краси. Я не хотіла, але Альбіна мене потягла. Пам'ятаю, я на неї з-за цього конкурсу злегка надулася, бо вона-то завоювала приз глядацьких симпатій, а я не зайняла жодного місця! Уявляєте, як було прикро!

Уявляєте, як було прикро

Андрій МАЛАНІН досі згадує свої відносини з Альбіною (на фото з дружиною - в центрі, сестрою Анею і племінницею) Фото: facebook.com

Маленька дівчинка

Одного разу двері Альбіні відчинила не Аня, а вродливий юнак - її старший брат Андрій. «Яка маленька, але яка гарна дівчинка», - зауважив він сестрі. Андрій і Альбіна швидко подружилися: стали разом гуляти у дворі з її коллі, ходили в кіно. Незважаючи на те що Андрій був старше Альбіни на чотири роки, їхні батьки не перешкоджали зустрічам. Однак Андрій слідом за Альбіною в Москву не поїхав, і закоханим довелося розлучитися. Але хіба можна забути перше почуття? Кожен раз, коли Альбіна приїжджає в Волгоград або відвідує свого батька і брата в Городище, вона дзвонить Андрію. Ось і в цьому році знаменита співачка подзвонила Андрію і запропонувала зустрітися, але той відповів: «Ні, Альбиночка, не треба нам зустрічатися. У тебе своє життя, а у мене - своя! »

Нам вдалося додзвонитися до Андрія Маланіна. Зараз перша любов Альбіни Джанабаєвої вже одружений чоловік, батько восьмирічного сина. Він і кар'єру зробив - трудиться керуючим автосервісу.

- Андрій, правда, що ви три роки доглядали за Альбіною?

- Так, ми дружили. Тільки ось останні 13 років не бачилися. Вона в цьому році приїжджала в Волгоград і в Городище, подзвонила мені, але поговорили ми не дуже тепло, тому що у мене з-за різних проблем було не дуже гарний настрій. Розмова склався не так, як хотілося б. Зараз я дуже шкодую, що не зустрілися.

У селищі Коровін Валерій МЕЛАДЗЕ поселив своїх найближчих людей ...

- Ви на неї ображені?

- Яка може бути образа? Це ж життя. Я за неї дуже радий! Вона мріяла стати зіркою і стала нею. Молодець! Звичайно, я не можу її забути: буває, побачу на екрані або почую пісню Луї Армстронга, під яку ми з нею танцювали повільний танець, і хлинуть спогади. Так, дуже яскраві моменти були. Я її дуже любив ... Багато чого їй прощав: капризи, погляди на інших хлопців, розмови з хлопцями.

- Перше кохання - це часто найчистіше і сильне почуття. Ви стали її першим чоловіком?

- Ні, я не зачепив її! Я просто така людина, може, в силу своєї нерішучості. Я її дуже любив і розумів, що вона ще маленька, їй же тільки 14 років було! Тому намагався обмежитися тільки поцілунками. А ось якби ми зустрічалися, коли вона вже виросла, то, можливо, у нас би і вийшло.

- Якісь божевільні вчинки заради неї робили?

- Я носив її на руках від пошти до її дев'ятиповерхівки - це близько кілометра. Це божевільний вчинок?

- А гроші витрачали на неї?

- Я був бідним студентом, так що витрачати було особливо нічого. Але на все гроші, які були, купував їй подарунки на свята. Одного разу велику м'яку іграшку подарував.

Одного разу велику м'яку іграшку подарував

... кохану Альбіну з сином (їх будинок зліва) ...

- Ви мали намір одружитися на ній?

- Ні, ми були дуже молоді і навіть не думали про це. І потім артисти - вони ж такі вітряні ... Дружити збиралися довго, а ось на одруження планів не будували.

- Чому ви в Москву за нею не поїхали?

- Я планував, але на той час, як вона зібралася їхати, ми вже розлучилися.

- Чому?

- Так вийшло. Не буду розповідати подробиці.

- Ви ревнували її?

- Звичайно. Уявіть, ось вона співає, а після концерту їй роблять компліменти, дарують квіти - як тут не ревнувати? Дуже переживав. Хто не ревнує - той не любить.

- З її батьком підтримуєте стосунки?

- Дуже тепло з ним спілкуюся, в нашому сервісі обслуговують його джип.

- Дуже тепло з ним спілкуюся, в нашому сервісі обслуговують його джип

... і батьків (їх будинок праворуч)

Таунхаус за сина

У 17 років Альбіна поїхала в Москву, поступово в Державне музичне училище імені Гнесіних на факультет актора музичного театру. Тоді вперше в родині вибухнув скандал, і батьки розлучилися. Існують дві версії, чому так сталося. Одні сусіди стверджують, що виною всьому - нова жінка, що з'явилася в житті Бориса Хабдішевіча. Інші кажуть, що зіграло роль категоричне небажання батька відпускати Альбіну в Москву в світ розпусного шоу-бізнесу. Борис Хабдішевіч не була проти занять дочки музикою в дитинстві, але присвячувати цьому життя ... Мати ж твердо стояла на своєму, бачачи дочку тільки зіркою великої сцени.

Розлучення батьків негативно позначився на долі молодшого брата Альбіни - Бориса, у якого якраз настав важкий перехідний вік. Хлопець став пропускати школу, приймати наркотики. Щоб повернути його на уроки, батькові доводилося розшукувати сина по підвалах. Але з часом хлопець взявся за розум: Борис кинув дурь і став кухарем.

Офіційно МЕЛАДЗЕ визнав сина ... Фото Геннадія УСОЕВА

Альбіна теж домоглася свого: її запросили бек-вокалісткою до Валерія Меладзе. Після того як вона народила йому дитину, Джанабаєва стала солісткою групи «ВІА Гра». На знак подяки за довгоочікуваного сина співак подарував їй будинок в підмосковному селищі Коровін - там же, тільки через п'ять будинків, живуть його батьки Шота Костянтинович і Неллі Акакіевна. Мама Альбіни - Ірина Петрівна, як завжди, поруч з донькою, допомагає ростити сина.

- Валера сам рідко сюди приїжджає, - кажуть мешканці селища Коровін. - Та й Альбіна не частий гість. Все по гастролях. А ось Ірину Петрівну з онуком Костею ми часто бачимо на прогулянці.

Борис Джанабаев буває зрідка в Москві в гостях у дочки, а Ірина Петрівна іноді приїжджає провідати колишнього чоловіка в Городище. Брат Альбіни Борис живе з батьком в їх старій квартирі, сестра Катерина переїхала в Москву і працює стилістом «ВІА Гри».

... лише три роки тому

Ось до цих пір перед очима стоїть, як вона на шкільних вечорах запевала «Що тобі сниться, крейсер Аврора?
Але хіба можна забути перше почуття?
Андрій, правда, що ви три роки доглядали за Альбіною?
Ви на неї ображені?
Яка може бути образа?
Ви стали її першим чоловіком?
Якісь божевільні вчинки заради неї робили?
Це божевільний вчинок?
А гроші витрачали на неї?
Ви мали намір одружитися на ній?