Строительство »

Каспій банк: кредити


Ви проживаєте в Казахстані, і плануєте найближчим часом оформити споживчий кредит? Ми рекомендуємо вам звернути увагу на пропозиції, які діють в Kaspi Bank для фізичних осіб.

переваги

Якщо у вас виникла потреба в отриманні швидкого позики на максимально вигідних умовах, хорошим варіантом стануть кредити від даної організації. У чому ж їх переваги?

  • По-перше - час, який знадобиться банку на прийняття рішення про видачу позики. Воно може варіюватися в залежності від необхідної вами суми позики, і складати від 1 до 24 годин. Якщо ж мова йде про видачу пластикової кредитної картки, то рішення про її видачі приймається лише за 15 хвилин;
  • По-друге - мінімальні процентні ставки і розмір щомісячного платежу. Наприклад, по карті процентна ставка складе всього 7% річних від суми боргу.
  • По-третє - зручність, так як для оформлення позики потрібно лише документ, що засвідчує особу, виняток становить лише автокредит.

Крім того, варто відзначити прозорість умов і тарифів, отримати повну інформацію про них можна на офіційному сайті компанії, а також в будь-якому з відділень. Рекомендуємо відразу ж після підписання договору пройти реєстрацію в Особистому кабінеті, щоб отримати можливість контролювати свої рахунки через Інтернет.

Які програми є в банку Каспій?

Є кілька варіантів пропозицій, якими ви зможете скористатися:

Зайняти можна суму розміром від 20 тис. Тенге до 1 млн. Тенге зі ставкою від 17,99 до 33,6% річних. Оформляється в будь-якому відділення, там же він і погашається, піде на це не більше 15 хвилин. Також оплатити можна через відділення Казпошти. Приємний плюс - Вам не потрібно залишати заставу на отримання і платити комісію на розгляд і видачу готівки.

Сума становить від 7,5 тисячі до 1 млн. Тенге. Ви можете користуватися цим лімітом за 24,99% річних. При цьому за обслуговування картки знадобиться щорічно оплачувати 11.000 тенге.

  • "Кредитна карта"

Ви можете оформити тут ліміт до 100000, яким можна користуватися безкоштовно. Пояснюємо: якщо ви знімаєте певну суму або витрачаєте її на безготівкові покупки, а потім протягом місяця вносите назад на рахунок, то вам не нараховують відсоток. Якщо ж ви не укладаєтеся в дату платежу, то щодня нараховуватиметься комісія в розмірі 0,5% від боргу.

Вам пропонують отримати автокредит на покупку підтриманого ТЗ не старше 2001 року випуску, на розгляд заявки піде всього 15 хвилин, заявку на розрахунок вартості можна оформити в режимі онлайн на офіційному сайті компанії.

Відсоток на новий автомобіль становить від 6,5 до 25,1%. Річна ефективна ставка складе від 6,79 до 28,66%. Також можна оформити розстрочку з початковим внеском всього 10% від вартості авто.

При цьому треба буде сплатити одноразову комісію в розмірі 40.000 тенге. Розраховувати при цьому можна на позику в розмірі від 300 тис. До 10 млн. Тенге.

Для попереднього розрахунку щомісячного платежу і переплати можна скористатися онлайн-калькулятором:

Вимоги до позичальника

Банк пропонує своїм клієнтам на вибір кілька вигідних продуктів, з числа яких ви зможете вибрати той варіант, який підходить саме для вас. Щоб взяти позику, у Вас не повинно бути прострочень, а також відгуків на установку обмежень для здійснення видаткових операцій на рахунку.

Примітно, що оформлення є вже з 18 років! Обмежень за трудовим стажем немає.

Вам буде потрібно для оформлення тільки один обов'язковий документ , Що засвідчує особу, наприклад:

  1. посвідчення особи громадянина РК,
  2. паспорт громадянина РК,
  3. вид на проживання іноземця в РК,
  4. посвідчення особи без громадянства, виданого в РК.

Однак в разі необхідності, кредитор може запросити й інші папери. Грошові кошти видаються тільки громадянам Республіки Казахстан . Іншими словами - бути резидентом РК - обов'язкова умова. А ось що стосується реєстрації, то тут немає заборон - ви можете отримати кредит в будь-якому місті Казахстану.

Якщо вам необхідна консультація працівника банку Каспій, зателефонуйте 8-800-080-18-00. Щоб отримати більше інформації, рекомендуємо ознайомитися з даними на офіційному сайті компанії kaspi.kz/guide/cash_credit

Ви проживаєте в Казахстані, і плануєте найближчим часом оформити споживчий кредит?
У чому ж їх переваги?
Які програми є в банку Каспій?