Строительство »

Що таке мобільний аутентифікатор Steam Guard і ескроу-система? Спробуємо пояснити вам більш детально.

  1. Правила ескроу-обмінів TL; DR Увімкніть мобільний аутентифікатор Steam Guard в ваш обліковий запис...
  2. Купівля предметів
  3. Як включити мобільний аутентифікатор Steam?
  4. Торгівля предметами за межами Loot Market
  5. У вас немає пристрою iOS або Android?
  6. Не знайшли те, що шукали?

Правила ескроу-обмінів

TL; DR Увімкніть мобільний аутентифікатор Steam Guard в ваш обліковий запис як мінімум на 7 днів, і вам включать підтвердження угод для Loot Market.

На будь-яку людину, який відчужує предмет під час обміну, поширюються нові правила ескроу-обміну. Простіше кажучи, якщо ви відправляєте предмет на Loot Market, до вас будуть застосовуватися правила ескроу, а якщо ми відправляємо предмет вам, до нас застосовуються правила ескроу. Ось точний текст правил ексроу, встановлених Steam а потім оновлюється Steam :

  • Будь-яка людина, який відчужує предмети під час обміну, повинен включити мобільний аутентифікатор Steam Guard в своєму акаунті як мінімум на 7 днів, а також у нього має бути включено підтвердження угод. В іншому випадку предмети буде затримано Steam на термін до трьох днів до доставки.
  • Якщо ми з вами були друзями як мінімум протягом 1 року, то Stream може затримати предмет до доставки всього лише на 1 день.
  • З акаунтів, в яких мобільний аутентифікатор був включений як мінімум 7 днів, знімаються обмеження при обміні і використання торгового майданчика в разі застосування нового пристрою, оскільки операції з обміну на новому пристрої будуть захищені мобільним аутентифікатором.
  • Підтримка Steam більше не буде відновлювати елементи, які залишили облікові записи після успішної торгівлі або ринкової угоди (процес, який раніше створив дублікати оригінальних предметів).

Що це означає для Loot Market?

Виставлення предметів на продаж

Коли ви виставляєте предмети на продаж, Loot Market автоматично відхиляє будь-які операції з обміну, які будуть поміщені в ескроу. Це необхідно для запобігання можливих затримок при виставленні предмета на продаж. Для оперативного ведення бізнесу потрібне швидке виставлення предметів на продаж. Якщо ви намагаєтеся виставити предмет на продаж, ви отримаєте таке повідомлення: "Схоже, що ваш предмет буде поміщений в ескроу, включіть мобільний аутентифікатор Steam на 7 днів"

Якщо ви намагаєтеся виставити предмет на продаж, ви отримаєте таке повідомлення: Схоже, що ваш предмет буде поміщений в ескроу, включіть мобільний аутентифікатор Steam на 7 днів

Купівля предметів

Всі вихідні операції з обміну не підлягають застосуванню ескроу! Оскільки ви не відчужуєте предмет, обмеження ескроу не застосовуються. Однак зверніть увагу: якщо ви плануєте перепродати предмети, куплені на Loot Market, кому-то ще, то тоді до угоди БУДУТЬ застосовуватися правила ескроу.

Як включити мобільний аутентифікатор Steam?

Для правильного налаштування вашого облікового запису з метою виставлення предметів на продаж на Loot Market ознайомтеся з наступними скриншотами:
Для правильного налаштування вашого облікового запису з метою виставлення предметів на продаж на Loot Market ознайомтеся з наступними скриншотами:

Торгівля предметами за межами Loot Market

Всякий раз, коли ви відчужуєте предмет, щодо вашої угоди будуть застосовуватися обмеження ескроу. Тому, якщо ви купили предмет на Loot Market і хочете перепродати його будь-кому іншому, вам буде потрібно включити мобільний аутентифікатор Steam Guard в своєму акаунті як мінімум на 7 днів, і вас має бути включено підтвердження угод, щоб предмети не потрапили в ескроу.

У вас немає пристрою iOS або Android?

Ви все одно можете купувати предмети на Loot Market. Для виставлення предметів на продаж на Loot Market без пристрою iOS або Android ви можете скористатися сторонньою програмою, такої як Winauth . Loot Market ніяк не пов'язаний з Winauth і не несе відповідальності за будь-які проблеми, що виникають в результаті використання даної програми.

Не знайшли те, що шукали?

Зв'яжіться з нами, і ми постараємося відповісти на протязі доби.

Зв'язатися з намиНе знайшли те, що шукали?
Що це означає для Loot Market?
Як включити мобільний аутентифікатор Steam?
У вас немає пристрою iOS або Android?
Не знайшли те, що шукали?