Строительство »

SIM-карти з італійським Vodafone

Як я вже писав - через сайт німецьких бариг вже неможливо купити симкарту з італійським Vodafone (а це 3 євро в день за полгіга трафіку в будь-якій країні Європи - подробиці ). Більш того, частина сімкарт, куплених у цих бариг, італійцями були заблоковані. (Мої дві поки цілком живі, але я обидві на Vodafone.it завбачливо зареєстрував.)

Не так давно мені написали власники сайту Eurosim.me , Які тепер не тільки постачають ці сімкарти в Москві і в Україні, але і офіційно реєструють їх на ваші паспортні дані на сайті Vodafone.it (там вам буде доступний нормальний особистий кабінет, також таку симкарту надалі не повинні заблокувати).

У Росії карту від цього магазину можна отримати тільки особисто в Москві. В Україні можна отримати де завгодно - поштою.

Я це все протестував: мені прислали симкарту італійського Vodafone і італійський фіскальний код (він там часто буває потрібен), зареєстрували її на їхньому сайті (їм потрібно відправити фото сімкарти з унікальним кодом і прикладеним до неї розвороту закордонного паспорта), ну і це все запрацювало . Ось мій особистий кабінет на Vodafone.it за зареєстрованими там трьома номерами.

Замовляється ця карта у них за 50 євро, при цьому 15 євро будуть на рахунку - он їх видно на скріншоті. Опція Smartpassport (полгіга за 3 євро в день плюс дзвінки і SMS) там за замовчуванням включена.

Ви можете дивитися баланс рахунку, статистику витрачання коштів і що найголовніше - можете поповнювати рахунок через PayPal на цьому сайті.

Єдине - це потрібно робити не через особистий кабінет, а через посилання поповнення онлайн (разлогінівшісь при цьому).

Ось тоді все прекрасно спрацьовує - я перевірив.

Також як і раніше працює поповнення через сайт німецьких бариг - ось тут , - але там комісія здоровенна, має сенс поповнювати тільки по 50 євро (тоді комісія більш-менш розумна, хоча все одно висока).

Ось мій рахунок, поповнений на сайті Vodafone (20 євро) і через німців (10 євро).

Ось мій рахунок, поповнений на сайті Vodafone (20 євро) і через німців (10 євро)

Ось і все. Все працює. А по Європі з цієї сімки кататися - одне задоволення: всюди доступний Інтернет, дзвінки і SMS.

BTW. Попереджаю одразу - можливості поставки цих сімкарт в Москві у даного магазину обмежені, тому якщо буде великий потік - це може розтягнутися в часі. Але обіцяють відповісти всім і визначити реальні терміни доставки.

PS Поки робив цей пост, у отриманому листі читач Володимир прислав посилання на сайт simafor.net , Де він купував цю сімку, і з цього сайту на кшталт висилають сімки поштою по Росії. Я даний сервіс не тестував, тому за що купив - за те й продав. Ну і, як я зрозумів, на Vodafone.It вони сімки не реєструють. Але це можна зробити самостійно за допомогою деяких танців з бубном (я про це писав).

Також Володимир попередив про те, що, цитую:

У Водафон на цьому тарифі є обмеження, на які я і потрапив: при досягненні 10 Г сумарного трафіку за останні 30 днів (у них в інструкції місяць, але це не місяць в рамках календаря- я в липні використовував 4 Г за 8 днів, і в серпні за перші 2 тижні ще 6 Г), так ось, у мене з 15 дня серпня швидкість вирубали) швидкість падає до 32 кбіт / сек. При цьому тариф в 3 євро зберігається. тобто після обраних 10Г ти отримуєш за 3 євро швидкість в 32 кбіт / сек.

Тобто 3 євро в день за полгіга, але протягом місяця використання (НЕ календарного) - до 10 Гиг (20 днів). Потім швидкість помітно падає. Це для тих, хто хоче використовувати цю сімку тривалий час.