Строительство »

Вартість акцій Газпрому на сьогодні

На цій сторінці ви завжди можете отримати автоматично оновлюється інформацію про поточну (сьогоднішньої) вартості акцій Газпрому на біржі РТС. На цій сторінці ви завжди можете отримати автоматично оновлюється інформацію про поточну (сьогоднішньої) вартості акцій Газпрому на біржі РТС

Особливості даного інформаційного фрагмента досить очевидні: показуються поточні курси покупки і продажу акцій Газпрому на сьогоднішній день (і час - з годинником і хвилинами), а також загальний індекс біржі і тенденції його зміни.

Довідка: Газпром - один з «китів» російської економіки в цілому і фондового ринку зокрема. Зміна вартості його акцій самим прямим чином пов'язано зі зміною головних російських індексів: РТС і ММВБ. Також це більш ніж популярний об'єкт для вкладення грошей приватних інвесторів - цей актив відноситься до найбільш ліквідним і торгуються на біржах РФ. Продукція Газпрому користується стійким попитом за кордоном; в цілому на компанію впливає ціна на енергоносії, а також - загальний інвестиційний клімат. (Втім, розміри торгівлі паперами цієї компанії роблять останнє твердження більш ніж спірним: можливо це «самопочуття» акцій GAZP формує цей самий клімат).

Раніше дана сторінка мала дещо інший формат надання даних - була використана графіка з фінам.ру:

Однак цей сайт змінив політику використання матеріалів щодо котирувань Однак цей сайт змінив політику використання матеріалів щодо котирувань. Адміністрація нашого сайту з повагою ставиться до авторських прав, тому формат відображення даних був змінений на той, що ви бачите вгорі. Текст нижче цього абзацу відноситься до старої редакції сторінки. Ми вирішили залишити його, так як в ньому містяться деякі корисні ідеї щодо аналізу курсів. Крім того, ви завжди можете знайти оригінальний графік на сайті-джерелі - а ці дані допоможуть у ньому краще розібратися.

Зверніть увагу: лінія графіка своїм правим краєм «впирається» в вісь, на якій помаранчевим виділено поточне значення котирування. Точніше, це значення, яке було актуально кілька хвилин або секунд тому. Щоб отримати більш свіжу інформацію - перезавантажте сторінку. Це найбільш оперативний формат відображення інформації про поточний курс паперів Газпрому. Власне, на наведеній діаграмі можна спостерігати "наживо" боротьбу попиту і пропозиції в рамках однієї (або двох: сьогоднішньої і попередньої) сесії. Лінія оперативно реагує на настрої інвесторів і економічні новини - це пульс ринку! Успіхів в інвестуванні!