Строительство »

Як заробити на Біржі в GTA 5?

  1. Найбільша кількість грошових коштів на рахунку
  2. Покупка інвестиціями через місії Лестера
  3. Перша місія Лестера: Вбивство - Готель
  4. Друга місія Лестера: Вбивство - 4 цілі
  5. Третє завдання Лестера: Вбивство - Панель
  6. Четверте завдання Лестера: Вбивство - Автобус
  7. П'ята місія Лестера: Вбивство - Будівництво
  8. інші капіталовкладення
  9. Випадкова подія №31
  10. Конкуренція між компаніями

Методи проведення інвестувань на біржі / фондовому ринку в GTA 5. У цій статті ми детально опишемо вам методи інвестування грошових коштів в фондовий ринок за допомогою придбання і продажу акцій в GTA 5. Для початку вам потрібно знати, що в світі гри існує два типи фондових ринків: LCN (The Liberty City National) і BAWSAQ.

The Liberty City National - це біржа, яка призначена для одиночної гри. На ціни її акцій впливає виключно те, що відбувається в сюжетній кампанії GTA 5 і від ваших власних дій. Біржа BAWSAQ призначена виключно для мережевого аспекту GTA 5. На ціни акцій на цій біржі вже впливає сама Rockstar Games і дії, які здійснюють гравці у віртуальному світі Лос Сантоса.

З вищесказаного вимальовується цілком очевидна істина - біржа LCN буде працювати навіть без мережевого підключення, а BAWSAQ немає, так як та прив'язана до мережі Rockstar Games. Щоб отримати доступ до біржі на консолі PS3, вам потрібно всього лише підключитися до безкоштовного облікового запису. Справи на Xbox 360 йдуть точно також і вам не потрібно буде купувати «Золоту підписку». На консолях теперішнього покоління доступ до фондових ринків можна отримати також, як і на минулому поколінні.

Найбільша кількість грошових коштів на рахунку

Найбільша кількість грошових коштів на рахунку в GTA 5 може досягати суми в 2 147 483 647 доларів. У цієї цифри є невелика особливість, так як вона є репрезентацією максимального значення 32-бітного значення.

Покупка інвестиціями через місії Лестера

Зараз ми опишемо вам спосіб здорово розбагатіти, після виконання місій Лестера і інвестування своїх коштів в певні акції. Все гранично просто. Нижче ви зможете знайти опис ваших дій, акції компаній і деякі інші корисні цифри.

Перша місія Лестера: Вбивство - Готель

Перші кроки по збагаченню починаються з місії під назвою «Вбивство - Готель», в якій ми беремо управління за Франкліна. Перш ніж почнете виконувати дане завдання, є дві умови: на рахунку кожного з трійки має бути пристойну кількість грошових коштів і вам необхідно буде скупити акції BettaPharmaceuticals в онлайновій біржі BAWSAQ на всі ці гроші. Як тільки виконайте ці умови, то запускайте місію.

Отже, місію ви закінчили. Тепер вам потрібно прочекати чотири ігрові дні. Для цього можете просто виконати збереження дванадцять разів поспіль. У підсумку ціна на куплені акції BettaPharmaceuticals підніметься на 81,5%. Продайте акції і забирайте свої гроші.

Потрібно розуміти, що ваш дохід від цієї гри на біржі буде залежати від ваших грошових коштів на банківському рахунку в даний момент. Тобто, ви можете заробити на купівлі / продажу мільйони доларів.

Друга місія Лестера: Вбивство - 4 цілі

Наступна місія від Лестера стане доступною для виконання в той момент, як тільки ви закінчите з виконанням першої, що очевидно, звичайно ж. Як і в попередньому пункті, зберіть всі гроші з трійки головних героїв і вкладіть їх в акції Debonaire Cigarettes на біржі LCN (The Liberty City National). Тепер вам потрібно виконати ряд дій.

Для початку необхідно почекати близько 3 годин на грі для того, щоб ціни на куплені акції зросли на 80%. Після досягнення цього порогу, переносимо свій погляд на конкурентну компанію - Redwood.

Чекаємо, коли ціни на їхні акції стають 50 доларів за штуку, а потім продаємо все акції Debonaire Cigarettes і купуємо на всі виручені кошти акції компанії Redwood. Після чого вам потрібно знову почекати чотири ігрові дні для зростання цін на куплені акції. Під четвертий день ціни на акції Redwood повинні підскочити на 300%. Продаємо акції і отримуємо свій куш.

Третє завдання Лестера: Вбивство - Панель

Ми рекомендуємо вам починати займатися цією місією тільки після проходження сюжету GTA 5, так як саме в цей період ви зможете виручити найбільшу прибуток. Місія «Вбивство - Панель» стане доступним для вас відразу ж після виконання місії з назвою «Чорний вертоліт».

Знову беремо всі гроші з рахунків трійки і вкладаємо їх акції компанії Fruit, яку можна знайти в мережевий біржі BAWSAQ. Як тільки купите акції, очікуйте їх підйому до кордону в 51%. Потім відразу ж продаємо акції компанії Fruit і купуємо на ці гроші акції Facade. Тепер чекаємо приблизно три ігрові дні. Як тільки ціни на акції Facade виростуть на 33% - продаємо їх і отримуємо виручку.

Четверте завдання Лестера: Вбивство - Автобус

Ваші дії з четвертої місії будуть відрізнятися від того, що ми робили в трьох попередніх. Ви будете купувати акції вже після закінчення місії «Вбивство - Автобус». Як тільки ви виконаєте цю місію, то купуйте на всі гроші акції компанії Vapid на фондовому ринку BAWSAQ. Тепер вам потрібно прочекати близько двох днів в грі. Як тільки ціна на Vapid підніметься на 100%, то продавайте їх і отримуйте подвоєну виручку.

П'ята місія Лестера: Вбивство - Будівництво

У п'ятій місії все знову повторюється, як і у випадках з першими трьома. Перед початком місії «Вбивство - Будівництво», купуємо на всі наявні у трійки гроші акції компанії Goldcoast. Вичікуємо десь три дні і чекаємо підйому ціни на акції на 81%. Як тільки це відбувається, відразу ж продаємо їх і отримуємо свій величезний куш.

Десь на початку статті, ми вказали вам на максимально можливу кількість грошей на рахунку в GTA 5. Отож, зроблено це неспроста, так як вищеописаними діями, ви можете заробити собі саме суму в 2 147 483 647 доларів. Звичайно, все ще залежить від вашого початкового капіталу при грі на фондових ринках, але тим не менше сума повинна вийти відмінна.

інші капіталовкладення

Якщо прислухатися до гравців, то стає зрозуміло, що ті не змогли вчасно скористатися порадами Лестера (тобто дії, які ми описували вище) і свій шанс на збагачення вони упустили. Однак, є ще один спосіб збагатитися і зараз ми його теж розглянемо.

Випадкова подія №31

В даному випадковому подію, вам доведеться підвести одного бізнесмена, у якого вийшла з ладу машина. Поки ви будете їхати в зазначений ним місце, він дасть вам одну пораду щодо інвестування коштів. А рада наступний: інвестуйте гроші в акції Tinkle на біржі BAWSAQ.

Закінчуйте місію і купуйте акції компанії Tinkle. Тепер вам потрібно буде почекати пару ігрових днів. Як тільки ціни на куплені акції доростуть до позначки в 33%, то продавайте акції і забирайте свій прибуток. Зароблена сума буде пропорційна вашому споконвічного капіталовкладенню.

Конкуренція між компаніями

На безлічі сайтів ви можете знайти поради про те, що можна заробити величезні купи грошей, якщо правильно скористатися конкуренцією між ворогуючими компаніями. Наприклад, ви можете зіпсувати майно однієї з компаній або вбити співробітником на її підприємстві, щоб знизити ціни на її акції і підвищити на стороні супротивника.

Однак, навіть якщо ви будете постійно намагатися робити це, то багато чого у вас заробити не вийде. Багато грошей можна отримати, мабуть, тільки з конкуренції компаній Raine і Ecola. З ними все досить просто: купуємо акції Raine, псуємо життя компанії Ecola і продаємо виросли в ціні акції Raine.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?