Строительство »

У РФ відповіли Порошенко з приводу Айвазовського

  1. Орфографічна помилка в тексті:

30 липня 2017, 20:46 Переглядів: 30 липня 2017, 20:46 Переглядів:   Іван Айвазовський

Іван Айвазовський. Фото: з відкритих джерел.

Старший науковий співробітник Феодосійської картинної галереї ім. І.К. Айвазовського Ольга Гутман заявила, що художника Івана Айвазовського необхідно називати російським. Про це передає кремлівське пропагандистське видання RT . Вона зазначила, що Айвазовський народився в Феодосії.

раніше президент Петро Порошенко привітав українців з двохсотліттям з дня народження Айвазовського і закликав поважати нашу спадщину.

"Деякий час тому, коли вийшов новий підручник історії мистецтв України, то там і (Володимир) Боровиковський значився українським художником, (Василь) Тропінін і так далі. У момент, коли Крим належав Україні, Айвазовський теж став українським художником. Але, звичайно, Айвазовський навчався в Петербурзькій академії мистецтв і виховувався в традиціях російської живописної школи. Вважаю абсолютно правильним називати його російським художником ", - сказала Гутман.

на слова Порошенко також відреагував російський сенатор Олексій Пушков.
"Єдине полотно Айвазовського, яке має відношення до Порошенка і його" спадщини ", це" Дев'ятий вал ". І він уже наближається", - написав він у своєму Twitter.

Нагадаємо, художник-мариніст, баталіст, колекціонер, меценат Іван Айвазовський народився 29 липня 1817 року в Криму, який входив тоді до складу Російської імперії. Пішов з життя там же в 19 квітня 1900 року. Айвазовський - живописець Головного Морського штабу, академік і почесний член Імператорської Академії мистецтв, почесний член академій мистецтв в Амстердамі, Римі, Парижі, Флоренції та Штутгарті.

Найбільш видатний художник вірменського походження XIX століття. Брат вірменського історика і архієпископа Вірменської Апостольської Церкви Габріела Айвазовського.

Нагадаємо, в 2016 році з Феодосійської галереї Айвазовського вивезли 38 картин на виставку в Третьяковській галереї в Москві.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "У РФ відповіли Порошенко з приводу Айвазовського". інші Росія дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ