Строительство »

Оренда квартир

 1. Оренда квартир - поради нашого порталу
 2. Оренда квартир - Пастки аферистів!
 3. Оренда квартир: Ніяких грошей без розписок!
 4. Оренда квартир: Підвищення орендної плати за оренду квартири в Києві
 5. Оренда квартир: Жорсткий контроль з боку орендодавця
 6. Оренда квартир: Несподівана відключення "вісімки"
 7. Оренда квартир: оренда квартири по знайомству
 8. Оренда квартир - Ризик 3. Державна квартира
 9. Оренда квартир: Кому платити за знос квартири?
 10. Пошук об'єктів нерухомості

Проект Meget.kiev.ua надасть Вам повну інформацію по оренді квартир в Києві. Надасть допомогу в таких питаннях: оренда квартири, в тому числі і оренда подобово, оренда іншої нерухомості.

Співпраця з Meget.kiev.ua позбавить Вас від необхідності шукати квартиру в оренду по оголошеннях «зніму, здам квартиру» або «оренда квартири в Києві» на стовпах, в друкованих виданнях і на інших порталах.

Велика база даних по оренді квартир в Києві і інших містах України заощадить Ваш час і дозволить знайти квартиру в оренду в найкоротші терміни.

За допомогою Meget.kiev.ua оренда квартири в Києві більше не буде проблемою для Вас. Розділ Оренда квартир відповість на всі питання пов'язані з орендою квартир, а тематичні статті на тему оренда квартир дадуть відповіді на запитання щодо ситуації на ринку оренди квартир в Києві.

Після реєстрації на порталі Ви зможете додавати вибрані для оренди квартири в віртуальний блокнот, а також подавати оголошення в рубрики " оренда квартир "," оренда подобово "І т.д. Фільтри по рубриках зроблять пошук квартири в оренду більш швидким і зручним: Ви можете знайти квартиру в оренду в певному районі Києва, області або в інших містах

Агентства нерухомості і ріелтори можуть підшукати собі клієнтів на оренду квартири в рубриці «Зніму квартиру». Тут знаходяться оголошення від потенційних клієнтів на оренду квартир в Києві із зазначенням кращою ціни, вимог щодо обстановки в квартирі в оренду і контактів автора.

Оренда квартир в Києві повинна бути доступна кожному! Meget.kiev.ua стане Вашим помічником, якщо Ви хочете зняти або здати квартиру в Києві при найменших витратах зусиль.

Оренда квартир - поради нашого порталу

Не секрет що оренда квартир в Києві може стати додатковим джерелом доходу. Але для цього Вам необхідно - здати квартиру в оренду. Але щоб отримати максимальний прибуток від оренди квартири, уникнути всіляких неприємностей, знайти гідного орендаря, правильно оформити угоду з оренди квартири, необхідно слідувати переліком правил по оренді квартир.

У наш час сучасна елітна квартира в оренду зобов'язана відповідати європейському рівню. У це входить наявність повного пакета побутової техніки як кухонної, так і відео-аудіо апаратури, наявність кондиціонера обов'язково, меблі повинна бути затишною і якісної, ремонт повинен бути здійснений з використанням високоякісних матеріалів, електроарматури та сантехніки.

Наявність вищевикладеного значно підвищує вартість оренди квартири. Важливу роль відіграє стан під'їзду, де розташована квартира в оренду і при необхідності бажано замовити прибирання під'їзду.

Як відомо завищення ставки оренди квартири спричинить за собою простий вашої квартири, а значить до прямих вашим втрат. Але при зниженні ціни на оренду квартири ви гарантовано отримаєте стабільний дохід без простою квартири, що здається в оренду.

Стандартно відсоток ставки оренди квартири дорівнює 1 від ринкової вартості. Але підказати реальну ринкову вартість, а також визначити дійсну ставку оренди квартири вам допоможе тільки кваліфікований ріелтор.

Один з найважливіших етапів здачі в оренду квартири - це укладення договору оренди квартири. Адже правильність оформлення оренди квартири в подальшому позбавить вас від можливих неприємностей. Стандартно договір оренди квартири укладається строком на рік, з можливістю подальшої пролонгації.

При оформленні договору оренди квартири бажано вказувати дійсну вартість житла, це дійсно гарантує вам отримання орендної плати з орендаря. Ще не зайвим буде застрахувати ваше рухоме і нерухоме майно, що здається в оренду, страхові внески цілком лояльні і складають приблизно від 1% до 2,5% вартості.

При оренді квартир незалежно від терміну оренди квартири, слід дотримуватися певних правил. До вибору квартири в оренду слід підходити неспішно, для початку необхідно визначитися з переліком пропонованих параметрів квартири в оренду. Ідеально буде скористатися послугами кваліфікованого агента, який згідно ваших вимог підбере найбільш підходяще вам квартиру.

Не зайвим буде якщо ви особисто перевірите технічний стан квартири в оренду.

Висновок грамотного договору оренди квартири вбереже вас від непередбачених неприємностей. Тут не зайвим буде скористатися послугами консультанта, який максимально забезпечить захист ваших інтересів.

У пресі і ЗМІ неодноразово попереджали про інформаційні агентства, що спеціалізуються на оренді квартир, прямою метою яких є обман клієнтів. Інформаційні агентства за невелику суму в межах 100 грн зобов'язуються протягом одного-двох тижнів надати інформацію про господарів, які надають інформацію про оренду квартир і кімнат, у вигляді факсимільного повідомлення або роздруківок (в залежності від побажань замовника).

Роздруківка з оренди квартир виглядає наступним чином: всі наявні квартири в оренду в Києві розміщені в таблиці, в якій є тільки станція метро, ​​телефон і ім'я господаря. Клієнта будуть переконувати, що квартиру в оренду можна підібрати в лічені дні, що всі агентства нерухомості працюють за цими схемами. Відразу попередимо, результат обдзвону виявиться невтішним: у кращому випадку квартира в оренду вже давно здана, в гіршому - ніхто про це і не думає.

І хоча з агентством укладений договір, воно має право помітити, що необхідну інформацію по оренді квартир клієнт отримав, тому розраховувати він може тільки на такі ж роздруківки, від яких немає ні найменшого пантелику. Порада така: не ганятися за дешевизною, чи не взаємодіяти з інформаційними агентствами. Інакше доведеться викинути на вітер гроші і неабияк попсувати собі нерви.

Як відрізнити інформаційне агентство від агентства нерухомості? Перш за все - за вартістю послуг. Агентство нерухомості бере 100% орендної плати за оренду квартири. Тобто, знімаючи квартиру в оренду, клієнт платить не тільки господареві, але й агентству.

Працюють тут з реальними варіантами, та й випадків шахрайства з оренди квартир набагато менше, адже грамотного ріелтора, який буде представляти інтереси замовника, обдурити набагато важче. Слід звернути увагу і на сам договір. Якщо в ньому прописано, що наймачеві надають послуги довідково-інформаційного характеру, таке агентство не несе ніяких зобов'язань перед третіми особами.

Оренда квартир - Пастки аферистів!

Не варто думати, що з вами такого ніколи не трапиться. Більшість постраждалих від шахрайства на ринку оренди квартир подобово в Києві - люди недурні, але юридично неграмотні.

Одна з найпоширеніших - оренда квартири вже орендованої. Аферист знімає одно- або двокімнатну квартиру низької цінової категорії, а потім пропонує її іншому наймачеві. Тут можуть бути варіанти. Перший: квартиру в оренду здають за ціною значно нижче середньоринкової, але вимагають передоплату або заставу, який покриває витрачені шахраєм гроші за перший місяць наймання і приносить прибуток.

Легенди бувають різні: аферист їде у відрядження на кілька місяців і просить плату за оренду квартири вперед; "Господар" благає почекати з переїздом, поки не вивезе зайві речі, і хоче, щоб за оренду квартири за перший місяць йому заплатили зараз або залишили заставу (30-50% від плати за оренду квартири). Через кілька днів, коли довірливий наймач приїжджає вселятися, він виявляє перед дверима ще кілька сімей, з яких уявний власник квартири теж взяв заставу.

Аферисти можуть навіть укладати договори оренди квартири і відразу вручати ключі, але завжди залишають лазівку для обману. Іноді перед заселенням вони змінюють замки в квартирі або незабаром з'являються "родичі" і виставляють непрошених мешканців. Потрапити в пастку афериста, на жаль, досить легко. Вони хороші психологи і все заздалегідь прораховують.

Практично в будь-якому солідному агентстві нерухомості є списки з оренди квартир, господарі яких регулярно обводять наймачів навколо пальця. Як же уникнути афери?

Головна порада: перевіряти документи на квартиру і що засвідчують особу, не давати грошей без розписки, в якій обов'язково повинні бути вказані паспортні дані наймодавця. Це ризики, пов'язані з шахраями, які свідомо готові до обману.

Оренда квартир: Ніяких грошей без розписок!

Основне правило взаєморозрахунків з господарем - ніяких грошей без розписок! Нехай це буде найпростіша розписка, де наведені паспортні дані наймодавця, або навіть клаптик паперу з підписом господаря, що плату за оренду квартири за певний період він отримав. Але вона повинна бути. Якщо відносини з власником квартири офіційні - документ теж повинен бути офіційним. Якщо відносини скоріше особисті, ніж ділові, можна скласти розписку в будь-якій формі.

Ніколи не вгадати, які сюрпризи готує життя. Відомо багато випадків, коли, отримавши плату за оренду квартири, наймодавець не доносить її до будинку, а потім стверджував, що грошей йому не давали. Або, взявши конверт, господар раптом "виявляв", що їх набагато менше, ніж наймач повинен. Так що від обману і непорозумінь рятує тільки розписка, а вже перерахувати гроші господар просто зобов'язаний.

Оренда квартир: Підвищення орендної плати за оренду квартири в Києві

Припустимо, людина недавно зняв в оренду квартиру, прожив в ній пару днів, а господар підвищив плату за оренду квартири, не попередивши заздалегідь. Так як при оренді квартири для багатьох наймачів важлива ціна, багато хто шукає житло подешевше і розраховують саме на початкову суму. Але звичка робить свою справу. І наймач погоджується з новою платою за оренду квартири, тому як думка про переїзд набагато страшніше додаткових грошей за оренду квартири.

А все тому, що не укладено договір оренди квартири в Києві і у наймача немає документа, що підтверджує розмір плати за оренду квартири. Саме в договорі фіксується вартість одного місяця оренди квартири, а також час, протягом якого наймодавець не має права її змінювати.

Оренда квартир: Жорсткий контроль з боку орендодавця

Хтось ставиться до оренди квартири по-діловому, як до засобу заробляння грошей, а хтось - занадто трепетно і боязко, і тому вирішує, що має право відвідувати її в будь-який час і контролювати життя наймача. Згідно із законом же на період дії договору оренди на наймача переходить право недоторканності житла. А значить, він має повне право вимагати від господаря не приходити без попередження і тим більше, коли в квартирі нікого немає.

На жаль, не всі укладають договір оренди квартири. Але навіть якщо робити це необов'язково, треба окремо обговорити питання про можливі візити. Це допоможе вирішити, як і коли приймати господаря з перевіркою, або відмовитися від квартири в оренду, якщо він турбується за майно і планує навідуватися частіше, ніж дозволено. До речі, звичайна практика така: наймодавець відвідує квартиру раз на місяць, приїжджаючи за орендною платою і заздалегідь попередивши наймача по телефону.

Оренда квартир: Несподівана відключення "вісімки"

Наймачеві потрібно серйозно обговорити проблему міжміських розмов. Деякі наймодавця воліють відключати "вісімку", щоб позбавити себе від неприємних сюрпризів у вигляді величезних телефонних рахунків. Однак це незручність для наймача: важко дзвонити на мобільні з міським номером, а для міжміських дзвінків доводиться купувати картки або замовляти переговори заздалегідь.

Тому варто відмовитися від оренди квартири такого плану або переконати хазяїна піти на компроміс: наприклад, дати якусь суму в заставу (її повернуть, коли наймач буде з'їжджати, або зарахують за останній місяць орендної плати). Та й контролювати користування "вісімкою" нескладно - наймодавець може по телефону ще до приходу рахунку з'ясувати, скільки мешканець наговорив за місяць.

Оренда квартир: оренда квартири по знайомству

Щасливий наймач, якому оренда квартири вийшла по знайомству. Адже йому не довелося платити агентству за послуги, та й наймодавець - людина перевірена, несподівано піднімати плату за оренду квартири не буде.

Ось тут наймач робить фатальну помилку: часто занадто тісні відносини з господарем призводять до того, що в квартирі зберігаються його речі, він приходить, коли йому зручно, відкриває двері своїм ключем і т. П. А якщо орендна плата істотно нижче ринкової, господар відчуває себе благодійником, а наймач - залежним. Тому навіть з близькими людьми слід домовитися заздалегідь, адже квартиру все-таки здають, нехай навіть і знайомі і за низькою ціною.

Оренда квартир - Ризик 3. Державна квартира

Всі знають, що неприватизована квартира належить місту, але мало хто з наймодавця піклується про отримання письмової згоди ЖЕКу і всіх, хто прописаний в квартирі, на оренду квартири. Саме цей папір є основоположною.

Без дозволу ЖЕКу будь прописаний в квартирі може заборонити наймачеві зняти квартиру. Є випадки, коли на цьому нюансі будується шахрайство: двоє прописаних розігрують спектакль - один здав квартиру в оренду і поїхав, а іншому ніде жити.

Але існують випадки ненавмисного обману, коли розбіжності в сім'ї (дружина здала квартиру, а чоловік проти) змушують наймача покинути квартиру, в якій він жив усього кілька місяців, а то й діб. І навіть якщо невдачливий наймодавець поверне гроші, все одно доведеться шукати іншу площу, переїжджати, втрачати час і нерви.

Тому необхідно з'ясувати, чи знаходиться квартира або кімната у власності у наймодавця. І якщо вона не приватизована, треба вимагати письмового дозволу всіх прописаних в квартирі людей. А для оренди кімнати в комунальній квартирі не зайве заручитися підтримкою сусідів: якщо вони будуть проти, краще договір оренди квартири не укладати і від такого варіанту відмовитися. Те ж саме стосується і оренди квартири, у якої декілька власників: слід отримати письмову згоду кожного з них на оренду квартири!

Оренда квартир: Кому платити за знос квартири?

Є таке поняття - природний знос квартири. Воно не юридичне, а скоріше практичне. Не буває так, що жили-користувалися декілька років, а все залишилося в тому ж стані. Гроші при оренді квартири в Києві платять не за повітря і наявність сантехніки, а за користування квартирою. І є невідворотні процеси старіння, зношування, стирання та інші.

Плата за оренду квартири, яку наймодавець кладе в кишеню, - це дохід із закладеними в нього ризиками і витратами. Тому за розбиту лампу потрібно платити, в категорію природного зносу це не входить. А ось пошарпані від часу шпалери міняти не треба (якщо це не включено окремим пунктом в договір найму).

Пошук об'єктів нерухомості

І все ж подібні моменти просто необхідно обговорити окремо, навіть якщо можна обійтися без укладання договору. Хоча б для того, щоб потім не довелося робити капітальний ремонт квартири або відшкодовувати вартість тих речей, які вже були зламані або розбиті до вселення.

Найкраще скласти акт прийому-передачі, в якому описується стан квартири, причому цінні речі і техніку вказати особливим пунктом, щоб наймачеві не довелося доводити, що пральна машинка куплена їм особисто кілька місяців назад, а старовинне дзеркало ручної роботи він в очі не бачив.

Отже, наймачу слід дотримуватися наступних правил:

 1. Чи не звертатися в інформаційні агентства і до приватних агентів. Шукати квартири подобово або на тривалий термін по знайомству або через агентства нерухомості , Які надають реальні варіанти і ретельно перевіряють документи господаря.
 2. Перевіряти у господаря документи на квартиру і паспорт у разі самостійної оренди квартири в Києві, а також оренди подобово, а гроші віддавати тільки під розписку.

джерело: Meget
Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу редакції

Читайте також в цьому розділі

Як відрізнити інформаційне агентство від агентства нерухомості?
Як же уникнути афери?
Оренда квартир: Кому платити за знос квартири?