Строительство »

ГК Агентство Нерухомості "Ваш Ріелтор" - Агентство нерухомості в Санкт-Петербурзі - Ваш Ріелтор

  1. Відділ продажів нерухомості +7 (812) 933-15-22
  2. Які послуги ми здійснюємо:
  3. Квартири в нових будинках +7 (812) 933-15-22
  4. Відділ житлової оренди +7 (812) 64-291-64 , +7 (812) 642-91-63
  5. СОБСТВЕННИКАМ КВАРТИР І КІМНАТ БЕЗКОШТОВНО
  6. Департамент довірчого управління житловою і комерційною нерухомістю
  7. Відділ комерційної нерухомості.
  8. Елітна нерухомість.
  9. Ви можете відправити заявку прямо зараз і черговий фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ми є найкращою компанією в сфері нерухомості. Наші співробітники висококласні фахівці.

Група компаній "Агентство Нерухомості" Ваш Ріелтор "- Це професійний посередник на ринку нерухомості. Гарантії якості послуг, що надаються. Наше агентство спеціалізується на оренді квартир, кімнат, елітної нерухомості, комерційної нерухомості, довірче управління, купівлі-продажу житлової та нежитлової нерухомості на первинному і вторинному ринку. Наші фахівці працюють в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області. у нас є такі відділи і департаменти: Відділ оренди квартир і кімнат, Департамент продажу вторинного і пе первинних житла, відділ комерційної нерухомості, Департамент довірчого управління нерухомістю. Наші фахівці в найкоротші терміни допоможуть Вам вирішити Ваш квартирне питання. Зняти квартиру або Здати квартиру в Санкт-Петербурзі, кімнату в будь-якому районі міста, магазин або офіс. Допоможемо Вам продати квартиру, кімнату або купити квартиру, кімнату та зареєструвати права на будь-яку нерухомість в Санкт-Петербурзі або Ленінградської області.

При оренді об'єктів по Загальноміський Базі об'єктів комісія 100% від місячної орендної плати за купівлі об'єкта комісія 50 т.р. від вартості об'єкта.

ДИВИТИСЯ БАЗУ КВАРТИР І КІМНАТ

Відділ продажів нерухомості +7 (812) 933-15-22

У нас працюють високо професійні Ріелтори, що спеціалізуються на операціях купівлі-продажу житлової нерухомості на вторинному ринку. Фахівці даного відділу допоможуть Вам: купити квартиру, елітну квартиру, кімнату, заміський будинок або земельну ділянку, продати квартиру, елітну квартиру, кімнату, заміський будинок або земельну ділянку, приватизувати Ваш об'єкт нерухомості, зібрати необхідні документи, зареєструвати права на об'єкт нерухомості. А так же підберемо для Вас найбільш підходящу і безпечну схему розрахунків. Ми допоможемо Вам вирішити Ваш квартирне питання. Повний супровід угоди купівлі продажу об'єкта нерухомості.

Які послуги ми здійснюємо:

1. Продаж об'єкта (квартира, кімната). Комісія 3% від вартості об'єкта, але не менше 75 т.р.

2. Пошук і супровід об'єкта (квартира, кімната). Комісія 3% від вартості об'єкта, але не менше 75 т.р.

3. Продаж об'єкта (квартира, кімната) і покупка альтернативного об'єкта (квартира, кімната). Комісія 5% від вартості об'єкта, але не менше 100 т.р.

4. Продаж об'єкта (квартира, кімната) і покупка альтернативного об'єкта в новобудові. Комісія 3% від вартості об'єкта, але не менше 75 т.р.

5. Супровід угоди купівлі-продажу від 30 т.р.

6. Приватизація об'єкта від 25 т.р.

Квартири в нових будинках +7 (812) 933-15-22

Ми працюємо з усіма провідними забудовниками міста Санкт-Петербурга і Ленінградської області. Купити квартиру в новому будинку? Купити квартиру в споруджуваному будинку? Купити квартиру на стадії котловану або на нульовому циклі? Немає нічого простіше! Ми підберемо Вам квартиру абсолютно безкоштовно, комісію платять будівельні компанії. Ви абсолютно безкоштовно отримаєте висококваліфіковану юридичну, маркетингову і Ріелторську послугу. Ми працюємо з усіма іпотечними банками. Наші фахівці абсолютно безкоштовно допоможуть Вам підібрати іпотечний кредит на покупку квартири в нових будинку. Чекаємо ваших дзвінків з усіх питань.

Відділ житлової оренди +7 (812) 64-291-64 , +7 (812) 642-91-63

Наші фахівці допоможуть Вам здати квартиру, кімнату, дачу або котедж на будь-який термін; зняти квартиру, кімнату, дачу або котедж на будь-який термін. Офіційне оформлення договору. Власникам квартир, заміських будинків, дач, котеджів - страховка в подарунок. Оренда елітних квартир на будь-який термін. Виїзд агента. Заселення в добу звернення. Оплата наших послуг здійснюється, в момент заселення та передачі ключів і становить від 50% місячної орендної плати (якщо інше не зазначено в додатковому угоду). У нас величезний вибір квартир і кімнат і дуже велика кількість орендарів. Здати квартиру або Зняти квартиру в СПб це до нас.

СОБСТВЕННИКАМ КВАРТИР І КІМНАТ БЕЗКОШТОВНО

ОРЕНДА КВАРТИР І КІМНАТ НА ДОБУ КОМІСІЯ 50%

Департамент довірчого управління житловою і комерційною нерухомістю

+7 (812) 933-15-22

Управління будь-якою нерухомістю від квартири до багатофункціонального комплексу. Брокеридж. Управління квартирою в Санкт-Петербурзі. Управління комерційною нерухомістю.

Відділ комерційної нерухомості.

Оренда і продаж будь-якої комерційної нерухомості: від невеликого офісу - до великого заводу. Брокеридж. Зателефонуйте і почнемо співпрацю. Команда професіоналів до ваших послуг.

Відділ реєстрації права. 933-15-22 Зареєструємо договір Купівлі Продажі, Дарування, Мени, Ренти. Отримаємо виписку з ЕГРП Санкт-Петербурга і Ленінградської області.

Елітна нерухомість.

Ми надаємо послуги, пов'язані з купівлею, продажем та орендою елітної нерухомості в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області

Ви можете відправити заявку прямо зараз і черговий фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Дізнатися про хід виконання заявки можна за телефонами +7 (812) 642-91-64

. .

Купити квартиру в новому будинку?
Купити квартиру в споруджуваному будинку?
Купити квартиру на стадії котловану або на нульовому циклі?