Строительство »

Бізнес-план агентства нерухомості. Завантажити безкоштовно

  1. Дивитися відео: "Як відкрити агентство нерухомості."

Увага! Безкоштовний бізнес-план, пропонований для скачування нижче, є зразковим. Бізнес-план, найкращим чином відповідає умовам вашого бізнесу, необхідно створювати за допомогою фахівців.

Займаючись питаннями нерухомості, люди часто звертаються до послуг професіоналів. Це не дивно, якщо згадати, скільки оголошень необхідно переглянути, скільки зустрічей провести, скільки документів потрібно зібрати, скільки порогів обійти, для того, щоб зареєструвати акт продажу або покупки квартири.

Якісна робота ріелтерської фірми знімає з рядового громадянина величезна кількість проблем і дає впевненість у тому, що серйозне і дороге справу буде здійснено без сучка і задирки.

З іншого боку, цей вид бізнесу приваблює багатьох людей через невеликі початкових вкладень, а також хороших комісійних, виражених у відсотках від вельми великої суми угоди з нерухомістю. Ми пропонуємо вам приблизний бізнес-план агентства нерухомості, який допоможе правильно зорієнтуватися при відкритті власної ріелтерської фірми.

Перше, на що слід звернути увагу, це ретельний підбір персоналу для агентства. Непрофесійний підхід до клієнта може занапастити всі благі починання в самому початку роботи, коли закладається фундамент вашої справи і необхідно заслужити стійку репутацію в світі ріелторських угод.

Всі корисні поради для початківців можна дізнатися, скачавши бізнес-план відкриття агентства нерухомості на нашому сайті.

Друге, про що потрібно подумати, так це про те, які будуть потрібні початкові вкладення. Основні витрати - це оренда або придбання офісного приміщення, в якому ви будете приймати клієнтів, витрати з облаштування офісу і його змістом.

Третє важливе питання в ріелтерському справі - це залучення клієнтів. Вашими клієнтами можуть стати як фізичні, так і юридичні особи, яким необхідно терміново і без зайвих проблем вирішити питання по здачі / оренді / купівлі / продажу / перереєстрації житлових і торгових приміщень.

На перших порах бажано позиціонувати свої послуги під певний вид клієнтури. Зовсім необов'язково спеціалізуватися тільки на одну послугу, але набагато ефективніше працює та фірма, яка вибрала для себе певний напрям і виконує свою роботу якісніше і швидше, ніж фірма, яка намагається «обійняти неосяжне», а в результаті не встигає впоратися з прийнятими на себе зобов'язаннями .

Хочеться доповнити, що робота агентства нерухомості може бути доповнена іншими видами діяльності, пов'язаними з наданням юридичних послуг, які можуть стати додатковими джерелами вашого доходу.

Хочеться доповнити, що робота агентства нерухомості може бути доповнена іншими видами діяльності, пов'язаними з наданням юридичних послуг, які можуть стати додатковими джерелами вашого доходу

Корисно знати!

Ми поважаємо ваш вибір, але хочемо нагадати, що найменш ризикований, відносно легкий і комфортний старт бізнесу можна організувати під крилом успішної компанії на умовах франчайзингу. Пропонуємо познайомитися з "Каталогом вигідних франшиз" .

Чому починати бізнес з франшизою, простіше і зручніше можна дізнатися з добірки статей опублікованих в розділі: "Статті про франчайзинг"

Це надання таких послуг, як наприклад:

  • Оформлення юридичних договорів;
  • Юридичні консультації;
  • Послуги з перекладу нерухомості з одного виду в інший (наприклад, виведення їх з житлового фонду в нежитловий при відкритті магазину в колишній квартирі, розташованій на першому поверсі багатоповерхового будинку);
  • Послуга з комплексного переїзду під ключ;
  • Оформлення перепланування квартири і т.п.

Діяльність ріелтерської фірми не підлягає ліцензуванню або сертифікації, не вимагає великих початкових грошових вкладень, допускає можливості для розширення видів послуг, що надаються - все це, разом з вашим бажанням і роботою допоможуть вам знайти свою нішу на ринку ріелторських послуг.

Завантажити цей бізнес-план:

Дивитися відео: "Як відкрити агентство нерухомості."