Строительство »

Бізнес-план Агентства Нерухомості. Як відкрити Ріелторську Фірму 2019

 1. Покрокова інструкція по відкриттю
 2. 1. Знаходження джерела інформації про що здаються об'єктах
 3. 2. Створення бізнес-плану
 4. 3. Реєстрація юридичної особи
 5. 4. Придбання або оренда площі під офіс організації
 6. 5. Оснащення необхідною технікою
 7. 6. Набір співробітників
 8. Схема роботи ріелторської фірми + відео
 9. Бізнес план

Відкриття власного ріелторського агентства є сьогодні дуже актуальною справою, адже в даний час безліч компаній і простих людей мають потребу в послугах з підбору кращої нерухомості для оренди, купівлі або продажу. Компанії купують або орендують офіси, приміщення та будівлі для здійснення своєї ідеї бізнесу, а щоб не витрачати час на пошуки вільної площі, вони звертаються за допомогою до послуг відповідних фірм.

Покрокова інструкція по відкриттю

Відкриття свого бізнесу в сфері нерухомості відбувається в кілька етапів:

1. Знаходження джерела інформації про що здаються об'єктах

Агентство повинно мати необхідну інформацію, отримувати її стабільно і без перебоїв. Основним способом отримання подібної інформації є покупка бази даних у спеціалізованих компаній.


Після придбання такої бази нерухомості рекомендується обдзвонити її об'єкти для перевірки їх достовірності. Якщо вони проходять перевірку, то можна сміливо укладати договір про співпрацю з продавцем, яка надала вам дану базу.

Іншим способом пошуку об'єктів нерухомості, що здаються в оренду, є дзвінки оголошень, пошук в Інтернеті, пошук в газетах і журналах на предмет об'єктів, що здаються. При даному способі пошуку можливі дзвінки орендодавців в агентство безпосередньо, що теж є джерелом отримання даних.

2. Створення бізнес-плану

Його зразок ви можете скачати внизу цієї статті.

3. Реєстрація юридичної особи

Для агентства нерухомості оптимальної буде правова форма «ТОВ» , Хоча можна і ІП . Бухгалтерський облік найкраще надати спеціалізованій фірмі за відповідну плату. Хоча ви можете і самі вести бухоблік, наприклад, через відповідні інтернет-сервіси.

4. Придбання або оренда площі під офіс організації

Найкраще відкрити фірму в центрі міста, тому що до нього зручніше буде добиратися як співробітникам, так і потенційним клієнтам. Основна робота буде проводитися по телефону, що вимагає наявність декількох телефонних ліній, про які теж необхідно потурбуватись заздалегідь.

5. Оснащення необхідною технікою

Жоден бізнес не обходиться без сучасної техніки, яка сприяє оптимізації роботи. По-перше, необхідно придбати комп'ютери, і пов'язати їх в мережу, щоб була можливість роботи з єдиною базою даних. База даних повинна знаходитися на сервері. Кількість комп'ютерів залежить безпосередньо від кількості співробітників агентства. Також не можна обійтися без АТС і телефонних апаратів для кожного співробітника. По-друге, необхідно подбати про наявність в офісі принтера, ксерокса і факсу. Без них буде важкувато.


6. Набір співробітників

Бажано набирати штат співробітників з людей, які не мають досвіду роботи в сфері нерухомості, навчати і «вирощувати» їх. На посаду ріелторів потрібно призначати приємних, які вміють вести ділові переговори людей, або навчитися робити майбутніх фахівців такими. Багато підприємців проводять навчання своїх співробітників усім азам, включаючи впевненості.

Схема роботи ріелторської фірми + відео

 1. Компанія, яка бажає знайти приміщення, звертається за допомогою в агентство нерухомості і укладає з нею договір.
 2. Потім співробітником агентства підшукуються підходящі варіанти і пропонуються клієнту, який, в свою чергу, робить вибір.
 3. Ріелтор виконує перевірку документів орендодавця і надає допомогу в укладення договору між орендодавцем і орендарем.
 4. За фактом укладення договору, співробітник агентства недвідімості отримує комісійні від клієнта.

Маленький рада: якщо у вас взагалі немає досвіду в цій сфері, то краще попрацюйте спочатку на кого-небудь, дізнайтеся всі нюанси, подивіться, як організовані ваші майбутні конкуренти, щоб ви змінили в цьому бізнесі або підході до клієнта.

Дуже корисне відео на тему що потрібно і як почати цю справу:

Це допоможе вам в майбутньому статті тільки успішніше.

Бізнес план

Представляємо вам безкоштовно приклад бізнес-плану агентства нерухомості. Даний матеріал містить в собі всі основні нюанси в даному бізнесі.

 • 1. Опис агентства
 • 2. Стратегія
 • 3. Ситуаційний аналіз
 • 4. Товарно-ринкова орієнтація
 • 5. Маркетингова програма
 • 6. Фінансові показники
 • 7. Реалізація

Завантажити приклад бізнес-плану агентства нерухомості

Даний зразок з розрахунками дуже допоможе вам зрозуміти всі статті витрат, але пам'ятайте найефективніший ви зможете скласти тільки самі, так як в кожному випадку все індивідуально.