Строительство »

ПР не скасує пільги для чорнобильців

  1. поділіться

Олександр Єфремов

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов підкреслив, що ніхто не буде скасовувати пільги для чорнобильців і афганців.

«Всі питання з їх керівниками (мітингувальників біля будівлі парламенту) ще на позаминулому тижні ми узгодили. І, більш того, протягом минулого тижня працювала робоча група і всі проблеми за даними категоріям пільговиків були узгоджені », - цитує Єфремова прес-служба Партії регіонів у вівторок.

Єфремов уточнив, що законопроект № 9127 ще не поставили на розгляд у сесійній залі.

«Тому висловлювання вимог, які фактично вирішені, не мають під собою ніякої основи», - вважає парламентарій.

Єфремов також підкреслив, що неможливо між владою і людьми ставити ніякі паркани: «Це точка зору моя та точка зору нашої фракції».

"Що стосується вимог людей , То ми їх чуємо і ведемо відповідні переговори. А то, що було зроблено сьогодні (акції протесту під Верховною Радою), - це просто провокація. І необхідно просто розібратися, які ж питання вони ставлять з тих, які залишаються невирішеними. Тому що всі питання, які ставили їхні колеги, ми врахували в процесі переговорів, і, наскільки я розумію, ми домовилися щодо їх вирішення », - зазначив політик.

Відповідаючи на питання журналістів, куди можуть бути перенаправлені гроші від скорочення пільг для «чорнобильців» і «афганців», лідер фракції Партії регіонів вкотре наголосив, що пільги скасовуватися не будуть.

«Я ще раз хочу сказати, що в бюджеті, який формується, і в закон № 9127 зазначена норма, що всі виплати залишаються не нижче тих, які були на поточний період. Тому ніяких скасувань не буде. В даному законопроекті всі перехідні положення голосуватися не будуть », - акцентував політик.

поділіться

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.