Строительство »

СБУ з'ясує, як Труханів віддав під забудову землю біля військового аеродрому

Слідчим СБУ належить розслідувати законність виділення Одеською міськрадою земельних ділянок під забудову на території військового аеродрому "Шкільний" і поряд з аеродромом.

Таке рішення виніс Шевченківський райсуд Києва під головуванням судді Євгена Мартинова, повідомляє в Facebook одеський законодавець і громадський діяч Артем Карташов.

"Шевченківський райсуд Києва зобов'язав ГСУ СБУ відкрити кримінальне провадження за спроби знищення аеродрому" Одеса-Шкільний "шляхом виключення близько 90 гектарів його території для подальшої забудови і захоплення частини території аеродрому в жовтні 2017 року», - зазначив Карташов.

Як вказується в вердикті судді Мартинова, "скаргу Карташова ... задовольнити. Зобов'язати ГСУ СБУ невідкладно внести в ЕРДР відомості про вчинення кримінального правопорушення і почати досудове слідство ".

Зобов'язати ГСУ   СБУ   невідкладно внести в ЕРДР відомості про вчинення кримінального правопорушення і почати досудове слідство

За словами законодавця Карташова, йдеться про наявність підстав для проведення службового розслідування Головним слідчим управлінням СБУ дій міської влади Одеси на чолі з Геннадієм Трухановим і окремих приватних структур за ознаками ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Карташов нагадав, що з березня 2017 року міський владою реалізована схема виведення з державної в комунальну власність близько 90 гектарів єдиного діючого в Одеській області аеродрому "Одеса-Шкільний". Землі, на яких розташований військовий аеродром. Земельні ділянки передані КП "Міське капітальне будівництво", "Міськзелентрест" і "Міськелектротранс" під зведення багатоквартирної житлову та громадську забудову.

Читайте також: Труханів і Кº: НАБУ заявляє про сім завершених розслідувань по "бюджетному скандалу"

Крім того, 4 жовтня 2017 року міська радою прийнято рішення про розробку Детального плану території в проекті якого передбачається, що значна частина території аеродрому повинна бути відведена під забудову, яка унеможливить його подальше функціонування. В якості інвесторів ДПТ виступають небайдужі міському голові ТОВ "Югтранс-термінал" і БК "Будова".

Як повідомлялося, 29 жовтня 2017 року група "тітушок" знесла паркан території аеродрому і захопила його частина в інтересах ТОВ "Югтранс-термінал", яке здійснює масштабні будівельні роботи.