Строительство »

Вести.Ru: А380 в Москві: найбільший, самий практичний

В Москву в п'ятницю на один день прилетів найбільший в світі пасажирський літак - аеробус A380 . По дорозі на аерокосмічну виставку в Південній Кореї гігантський авіалайнер приземлився в аеропорту Домодєдово - єдиному столичному аеропорту, якому дозволено приймати подібні літаки.

Маса суперлайнера А380 - 280 тонн, висота - 24 метри, довжина фюзеляжу - 73 метри, розмах крила - майже 80 метрів. У базовому варіанті А-380 розрахований на 525 пасажирів. Він може зробити безпосадочний переліт на 15 тисяч 200 кілометрів.

А380 є не тільки найбільшим по місткості, але і самим економічним. Витрата палива - менше трьох літрів на 100 кілометрів шляху з розрахунку на пасажира. Гучність А380 також в два-три рази менше, ніж у інших сучасних авіалайнерів.

Гучність А380 також в два-три рази менше, ніж у інших сучасних авіалайнерів

Перш ніж здійснити посадку, А380 здійснив "коло пошани" над полями навколо Домодєдово, давши численним фото- і тележурналістів, а також зайняли вдалі місця для спостереження споттер можливість розглянути себе з усіх боків. Пролітаючи перший раз над ЗПС, аеробус в знак вітання похитав крилами. Телеканал "Вести" і Вести.Ru показували посадку А380 в Москві в прямому ефірі.

Ru показували посадку А380 в Москві в прямому ефірі

Прибуття самого місткого на сьогоднішній день пасажирського літака (525 чоловік в стандартній трикласовій комплектації) доставило незручності деяким авіапасажирам. В Інтернеті скаржаться на те, що через посадки А380 кілька рейсів, які повинні були в свій час з ним сісти в Домодєдово, нібито "викрали" назад в аеропорти вильоту. Зокрема, так сталося з рейсом з Казані. Втім, більш ймовірна причина цього - те, що вранці в Домодєдово був туман.

У Москві Airbus А380 прольотом з Тулузи. Далі він відправиться в Сеул на аерокосмічну виставку. Рейсових лайнерів поки тут не чекають - новітній Airbus купили поки тільки 3 авіакомпанії - з Сінгапуру, Арабських Еміратів і Австралії. На дозаправку в Москву вони теж поки не залітають. Лайнер може перебувати в повітрі до 18 годин.

"Росія здатна приймати цей літак. Спершу в своїх великих аеропортах, а потім на своїх повітряних шляхах", - заявив посол Франції в Росії Жан де Глініасті.

У Москві аеробус простоїть добу. Побачити його знову можна нескоро. Поки жодна російська авіакомпанія закуповувати його не збирається - треба точно знати, в якому далекомагістральних напрямку він буде літати і збирати на борту мінімум 500 пасажирів. Та й ціна одного літака перевищує 200 мільйонів доларів.

Обговорюючи на тематичних форумах А380, любителі цивільної авіації сходяться в тому, що технічні характеристики літака вище всяких похвал. Однак в тому, що стосується його зовнішнього вигляду, єдності немає: багато хто вважає, що лайнер не дуже гарний.

Епоха красивих літаків пішла, констатують учасники обговорень. З іншого боку, авіалайнер - це транспортний засіб, головне завдання яких - не вражати досконалістю форм, а перевозити людей. А380 робить це за багатьма показниками краще за інших.

"Естетам" від авіації залишається чекати появи в небі новітнього Boeing 787, який головний конкурент "Аеробуса" ніяк не може вивести на ринок .

***

на розробку А380 пішло близько 10 років, вартість всієї програми - близько 12 мільярдів євро. Airbus стверджує, що для відшкодування витрат корпорації необхідно продати 420 літаків . Зараз вже є 200 замовлень на цей літак.

19 літаків А380 на сьогоднішній день є в авіапарку Singapore airlines, авіаліній Об'єднаних Арабських Еміратів і австралійської компанії Quantas.

У статті використані фотографії aviator_ru