Строительство »

Пасажирку рейсу Барселона - Москва зареєстрували на неіснуюче місце

  1. Знай своє місце
  2. Немає слів одні емоції

Відбулася ця кумедна історія 2 липня в Барселоні. Марину Котельникова, вилітає рейсом 0892 S7 Airlines в Москву, в аеропорту зареєстрували на місце 35А. Однак крісла під таким номером в економі літака не виявилося. Чоловік пасажирки полетів бізнес-класом, а вона відмовилася «робити це» стоячи. При цьому в шоці від пані залишилася і авіакомпанія ...

S7 Airlines

Знай своє місце

Про конфліктної ситуації Марина розповіла 3 липня на своїй сторінці в Фейсбуці.

«Здивуванню стюардес не було меж. Одна з них довго і методично перевіряла списки з посадки, хвилин п'ять, потім підтвердила, що все вірно: «Ваше місце 35А». В цей час посадка завершилася і літак почав рух до ЗПС. Я стояла в хвості літака і чекала, коли мені запропонують місце на заміну. Чи не пропонували. Стюардеси вишикувалися по місцях навпроти мене, і я перший раз дивилася на них не знизу вгору. Після цього командир корабля дав команду перевести двері в положення ARM. Схоже, він був готовий злітати з стоячою пасажиром », - пише наша героїня.

Пишу свій перший пост, хвилююся, прошу строго мене не судити) Вчора я мала повернутися в Москву з Барселони вмест ...

Опубліковано Мариною Котельникової 3 липня 2017 р

Нижче зазначається, що чоловікові Марини запропонували місце стюардеси, щоб вона зайняла його крісло в бізнес-класі, але чоловік відмовився. У підсумку вирішити питання на борту так і не вдалося: в коментарях жінка написала, що покинула літак і відправилася додому наступним рейсом за свій рахунок.

Пост викликав бурхливе обговорення. Користувачі соцмереж тут же накинулися на авіакомпанію, тавруючи співробітників і вимагаючи всі можливі компенсації. Але коментар, опублікований S7 Airlines там же, йшов трохи в розріз з усім вишенаписанное і породжував питання вже до «стоїть пасажирці»:

«Марина Котельникова, ми розібралися в ситуації. За уточненою інформацією, на борту було сім вільних місць. Бортпровідниці запропонували вам зайняти будь-яку вподобану вільне місце. Але ви вирішили відмовитися від польоту. Якщо у вас залишилися які-небудь питання, будемо раді допомогти ».

Немає слів одні емоції

Кореспондент HotLine.travel звернувся в авіакомпанію, щоб розібратися в тому, що ж все-таки відбулося. Як написала нам прес-секретар групи компаній S7 Анна Бажина, дійсно на реєстрації в аеропорту Барселони помилково видали посадковий талон з місцем 35А, якого не було на борту літака Airbus A321 в цій компонуванні. З якої причини це сталося, зараз, за ​​словами представника S7, розбираються служби авіакомпанії. Однак в салоні економічного класу на цьому рейсі було сім вільних крісел, і екіпаж запропонував Марині все на вибір! Але наполеглива жінка вимагала своє місце 35А.

«Один з пасажирів, щоб не затримувати виліт, пропонував їй зайняти своє місце підвищеної комфортності, на що також було отримано відмову. Бортпровідники і інші пасажири намагалися переконати її зайняти будь-яке місце - також безуспішно. Командир зробив оголошення з вимогою зайняти місце і пристебнутися. Після того як жінка відмовилася це зробити, ВС повернули до місця стоянки - і вона покинула борт », - йдеться в офіційному коментарі авіакомпанії.

Що завадило Марині вилетіти в Москву при такому розкладі, залишається загадкою. Зв'язатися з нею до теперішнього моменту не вдалося. Трохи дивно в цій ситуації виглядає вчинок чоловіка, який не надав свого крісла в бізнес-класі дружині і спокійнісінько полетів сам. Можливо, що жінку розлютило це або їй просто не сподобалися сусіди на пропонованих місцях. У всякому разі, на думку авіаційного експерта Бориса Шокурова, саме емоції стали причиною проблеми, що створилася.

«Я навіть не знаю, що тут коментувати, - почав Борис. - Всі послуги авіакомпанією громадянці було запропоновано: їх завдання - перевезти пасажира з точки А в точку Б. Яка різниця, на якому місці летіти, тим більше якщо є сім варіантів. Що могло бути гірше крісла під номером 35А? Думаю, що тут зіграв роль якийсь емоційний фактор, про який ми не знаємо ».

Чи не вважає експерт, що в цій ситуації хтось комусь щось винен. Чому при реєстрації був закріплений неіснуючий номер крісла - потрібно розбиратися. Можливо, це технічний збій програми або аеропорт помилково завантажив літак не з тієї компонуванням. Однак навряд чи місце 35А в хвості борту купувалося по додпослуги авіакомпанії за окрему плату і може компенсуватися.

Що могло бути гірше крісла під номером 35А?