Строительство »

житлові спори

  1. Житлові спори в Мелітополі, спори про право власності на житло та особливості правового захисту громадян...

Житлові спори в Мелітополі, спори про право власності на житло та особливості правового захисту громадян та юридичних осіб на житлові приміщення 068-1119811 Як виграти судову справу по житлу Житлові спори в Мелітополі, спори про право власності на житло та особливості правового захисту громадян та юридичних осіб на житлові приміщення 068-1119811 Як виграти судову справу по житлу.

Кожна людина має потребу в житлі. Ця потреба є основоположною і невід'ємною, тому необхідність дозволу житлової проблеми гостро постає в будь-якій державі, яка прагне скоротити житлові спори до мінімуму. Житлові спори в Мелітополі можна розділити на дві категорії, які мають суттєві відмінності в правовому регулюванні. Залежно від приналежності житлових приміщень різняться і методи, які використовує адвокат для захисту Ваших прав.

У нашій консультації Ви можете отримати кваліфіковану юридичну допомогу адвоката в Мелітополі по будь-яким житлових питань, а також грамотну юридичну консультацію житлового адвоката з питання житла, і операціях з нерухомістю, визнання угоди з квартирою недійсною, визнання і захист прав на житло (квартири, житлові будинки ), в тому числі права власності, права користування; виселення з незаконно займаних житлових приміщень; надання законного статусу перепланування і перебудови житлових приміщень, виробленим без відповідного узгодження; випливають з житлових правовідносин.

Ми пропонуємо наступні види послуг :
юридичні консультації по житловому праву і житлових спорів та порядку і як вигравати житлові спори;
оформлення переходу права власності (купівля-продаж, дарування та інше); в реєстраційній службі Мелітополя
вирішення спорів про зобов'язання укласти договір соціального найму і визнання членом сім'ї наймача за договором соціального найму визнання права власності на житлові приміщення;
виселення з житлового приміщення; визначення порядку користувань житловим приміщенням; оспорювання приватизації;
визнання громадян, що втратив право користування житловим приміщенням;
розселення та надання нового житла, в зв'язку зі знесенням житлового приміщення;
вирішення спорів з будівельними та інвестиційними компаніями: виконання зобов'язань за договорами пайової участі в будівництві;
оскарження відмови в реєстрації за місцем проживання і місцем перебування;
допомога в постановці на облік, які потребують надання житла;
та ін житлові питання., крім того:

захист інтересів добросовісного набувача;

визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням;

визнання права на житлове приміщення;
спори про відшкодування шкоди, завданої затокою квартири, неякісним ремонтом;
спори про вселення (прописку) в квартиру, виселення (виписці) з квартири;
спори про поділ житлового приміщення, визначення порядку користування житловим приміщенням;
спори щодо захисту прав власників житлових приміщень;
спори щодо визнання договорів з житлом недійсними;
житлові спори в Мелітополі з ЖЕКом;
спори, пов'язані зі зміною або розірванням договорів найму (оренди);
послуги зі складання договорів купівлі-продажу квартири (будинку), дарування, міни, оренди, найму нежилого приміщення.

Ведення в судах житлових справ, справ про виселення, зняття з реєстрації осіб, які втратили права користування житловими приміщеннями,

Крім того, Мелітопольська колегія адвокатів здійснює юридичний сприяння в оформлення самовільно побудованих житлових та допоміжних приміщень.

Звернувшись за захистом своїх житлових прав до Мелітопольської колегію адвокатів, ви отримаєте комплекс юридичних послуг, сплативши їх лише один раз. Ми ніколи не будемо вимагати з Вас доплати, посилаючись на тривалість або складність справи, тому Ви можете розрахувати досить точно скільки коштів Ви витратите, що вирішити свої житлові спори з нашою допомогою. Ви проводите оплату один раз. Наші адвокати захищають Ваші інтереси в суді першої інстанції, апеляційному суді, Вищому спеціалізованому суді та Верховному суді України.

Житлові спори є однією з найбільш часто зустрічаються категорій судових спорів. Кожна людина рано чи пізно стикається з необхідністю вчинити певні дії з житлом. Це, наприклад, купівля-продаж квартири, приватизація житлового приміщення, прийняття спадщини, оформлення правовстановлюючих документів на квартиру або кімнату, а в таких важливих питаннях кваліфікована допомога житлового адвоката і юриста просто необхідна. Перше з чого необхідно почати якщо Ви зважилися вести житлові спори - перевірити нерухомість в першу чергу свою і протилежної сторони, так дуже часто житловому адвокату вдається захистити Ваші житлові права, які порушуються, припустимо, сусідом по земельній ділянці саме за допомогою того, що при підготовці позову в суд адвокат отримує інформацію з реєстрів прав на нерухомість, до яких має доступ . В даний час в Запорізькій області доступ до державних реєстрів мають тільки адвокати Мелітопольської колегії адвокатів.

Мелітопольська колегія адвокатів   72309 Мелітополь, Запорізька область   проспект Богдана Хмельницького 43   (068) 111-98-11   e-mail: advokat@eml Мелітопольська колегія адвокатів
72309 Мелітополь, Запорізька область
проспект Богдана Хмельницького 43
(068) 111-98-11
e-mail: [email protected]

Зворотній зв'язок (Замовте дзвінок адвоката зараз!)